0

cos słabo im to wychodzi;/

0

darthjaag

Zależy też jakie repliki są repliki nike czyli herb wyszywany krój taki sam możliwe ze oryginały mają lepszy materiał. Z tego co słyszałem to na replikach unicef się odkleja... Ale koszulka na prawdę o wiele tańsza...

0

po co rozbijac na raty? Barca nie dysponuje taka kwotą?

Moim zdaniem taki klub jak Barca powinna mieć ok.500 mln jak nie wiecej. Ale mozna terz to przując tak ze Barca musi płacic wysokie podatki itp.

Sam już nie wiem...

0

Cesc niech przyjdzie i niech Yaya zostanie. I najlepszy na swiecie piłkarz na swojej pozycji czyli Toure nie kosztuje 21 mln Ź tylko jakies 40 Ź. Wgl po co go sprzedawac umie grqac wspaniale na obronie umie grac jako pomocnik i umie kreować akcje umie równiez strzelac gola z za pola karnego i umie sie przepychac i co najwazniejsze umie przejsc kilku zawodników i podac prostopadłą piłke. Takiego wszechstronnego gracza na takim wysokim poziomie i z taka forma sie nie sprzedaje!!!!!!!!!

Dziękuje. Dobranoc... :D XD

0

Iniesta jest łysy czy mi sie tylko wydaje?

0

speedboom Wes wypi**dalaj z tąd!

0

Hleb idź do piekarni ugniatać i piec chleb. To jest twoje przeznaczanie XD.

Wiecie co zrobić...! Hlebusia pobić...! ......

0

Cos nie na temat

Messi królem strzelców Ligi Mistrzów!!!!! 8 bramek ronaldo i olic po 7

0

http://www.atdhe.net/19536/w atch-david-villa-presentation

Ten link mi działa ale jest dopiero konferencja. Zawsze lepsze to niz nic :D

0

Leovl mi cały czas sie ładuje

0

1 mega

0

939 Tu nie ma Villi

0

Netia...

0

edge ja tez tak mam. Lipa! ;/

0

pytanie do admniów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czemu nie ma obrazu?????

0

czemu jest czarny ekran?

0

daniel

To była ta akcja w której piłkarze i wszysy z interu celebrowali zwycieństwo, a to oznaczoło ze juz zadługo przebywali na murawie i wkurwiali kibiców Barcy. Dlatego zostały włączone zraszacze

0

Zanttim? Chyba nie.

Xavi jest lepszy po za tym zdawało mi sie chyba ze zanetti jest obrońcą i gra w Interze!

0

Teraz wiadomo dlaczego Valdes sie tak wkurzył. Brawo Valdes. Dzieki za wszystko....!!!!

Widać jak zawodnicy kochają swój klub swoich kibiców i ich szanują.

0

Nie wiem czemu mi wcina komenterz napisałem Vosca El Barca i mi wcieło a jak napisałem Vista to juz jest dobrze.

Dlatego jak by ktos chciał mnie poprawic to mam usprawiedliwienie :D

Barca musicie wygrac wierze w was!!!!

0

Kocham Barce! Vista El Barca! Forca Barça!

0

Kocham Barce!!! Visca El Barca! Forca Barca!

0

Barca584

Jakie z cibie dziecko neo...

Wes ogarnij i nie pisz takich bez sensownych rzeczy!

Ile ty masz lat? 9?

0

33 mecze i 5 bramek? Słabiutko. A moze Villa?

0

zibiku

zgadzam sie z twoja wypowiedziom dodam jeszcze ze 2gol maicona był po faulu na Messim

(klawa szwankuje)

0

zibiku

gddm sie z twoja wypowieziomdodam jeszcze ze 2gol maicona był po faulu na Messim

0

Porąbane? To jest gra na najwyższym poziomie a nie jakies KSW. Tutaj liczy sie tez spryt a obronca musi uwazac zeby czasem gdzies nogi nie włozył tam gdzie nie ma. Co do meczu gol sneidera błąd Alvesa 1-1 Gol Maicona faul na messim powinno nie byc gola i powinien byc faul na messim czyli nadal 1-1 gol milito ze spaloonego nadal 1-1 faul na Alvesie sneider brak kontaktu z piłką za to z noga był na pewno czyli karny i 1-2 dla Barcy.

Wniosek z tego ze Albo inter kupił mecz co jest raczej nieprawdopodobne na tym poziomie albo sedzia jest kretynem i nie umie sedziowac. Czyli inter wygrał tylko dzieki sedziemu.

Pozdro

0

Szafarz dziecko neo.

0

Nie wierze. Jak mozna przegrac z Interem? Ku*wa!!!!!

0

kurwa kurwa kurwa!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?