Wrzesiek11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale sie scina na onecie mecz. Az mnie to wk*rwia
0
A dlaczego mówicie na niego judasz? Dlatego ze przeszedł z Barcelony do Realu? Pytam sie bo wtedy nie byłem jeszcze kibicem Barcy.
0
Jemu gra ofensywna nie wychodzi i zamiast grac zywiołowo i szybko to on stai w miejscu.... Bedzie grał na obronie jak zawsze ale bedzie pomagac z przodu a milito puyol i pique beda srodkowymi obroncami. Nikt ich nie przejdzie...
0
Najlepiej w ogóle nie komentuj. Bo tylko ludzi denerwujesz a nic mądrego nie napisałeś. Skoro ci coś nie pasuje to wy*ierdalaj z tej strony albo po prostu siedź cicho i się nie "odzywaj". Skoro nie wiem jak się nazywa to wymieniłem u niego charakterystyczna cechę. I jak już zabierasz się za pisanie to sobie przygotuj najpierw jakieś argumenty.
Pozdro!
0
Ja lubie tego co "R" nie umie mówic nie pamietam jak sie nazywa.
I żal mi canal+ ze jest bez komentarza. Co to ma świadczyc? Nic! Co oni wykorzystuja katastrofę do jakiegos urlopu.
0
Wiesz zawsze jakies dodatkowe info. I jeszcz cały czas komplementuja Barce:D
0
Maim zdaniem na lewym skrzydle juz mamy napastnika a jest nim Pedro!!!!.....
Po co nam inny? Nie sie ogrywa i ciezko trenuje to bedzie juz na dobre w pierwszej 11.
0
Wie ktos moze czy bedzie komentarz w canal+? Bo bez komentarza to tak cicho jakos i głupio. A zawsze lubie słuchac jak oni gadaja ;]
0
Pedro wymiata teraz. A co bedzie gdy zdobedzie doswiadczenie? I bedzie pewniejszy swoich umiejetnosci? Tworzy nam sie wysmienity napastnik szybki zwinny i umie strzelac bramki. Swietnie sie dogaduje z kolegami. Gra wysmienicie. Kto wie moze w przyszłosci bedzie jednym z najlepszych ( zeby nie powiedziec najlepszym) napastników swiata?
0
A tak wgl po co nam Fabregas? Przecierz bedzie tylko grzac ławe. No chyba ze bedzie grzał tak długo ławe az Xavi przejdzie na emeryturke.
Po co ma sie marnowac taki talent. Osobiscie chciałbym go widziec w Barcelonie ale on szczerze mówiac jest nam nie potrzebny. Szkoda zeby był tylko zmiennikiem.
0
overhead
Nie ma szans zeby grac 5 obroncami szczególnie ze Messi gra na prawej stronie a na srodku Zlatan a jak by miał Messi zejśc na lewa strone to by musiał strzelac najczesciej z prawej. A jak kazdy z nas wie Messi prawej nogi za czesto nie uzywa bo poprostu słabo mu wychodzi strzelanie z niej. Nie to co lewa XD :)
0
Nie bede siedział cicho jak ktos mnie tu obraza i prowokuje do zachowania które nie jest godne prawdziwego kulturalnego kibica ale cóż. Ja nie zaczynam a skoro ty zaczynasz to jestes własnie takim kibicem bez szcunku i kultury. Pozdro
I zal mi takich ludzi jak ty co wtrącaja nos w nieswoje sprawy...
ja lece Dobrej nocy zyczę wszystkim kibicom Barcy :D
0
khorne
A co ty teraz do mnie wykakujesz co?
Gówniarzu!
0
michu7
Rozumien ze jestes z Barcy
Jak czesto sie kłucicie/bijecie? XD ;]
0
Tylko ja mam taką pochyloną czcionke w komentarzach czy to jakis błąd w stronie?
0
Arkadio90
Dzieki za poparcie. Doceniam to :)
Ale to raczej nie mozna nazwac kłutnią poprostu troche przesadzilismy z dyskusja na temat kolegi Baru czy jak mu tak było.
0
"najzabawniejszy moment meczu: 48 minuta i kibic realu wystawiający środkowy palec w stronę messiego."
Chciałbym to zobaczyć :) Moze jakis filmik?
0
Ok. Doszlismy do porozumienia. Bo te komentarze z baczały z dobrego toru.
Pozdro wszystkim ja lece bo musze spac bo jutro i tak nie trzeba wstac.
0
2802adrian
Chyba cos przeoczyłem w twojej wypowiedzi. Poziom prezentuje oczywiscie ze wiekszy a ty piszac to myslisz ze teraz sobie pozim podwyzszasz? Spoko ze zachowujesz powage ale bez przesady.
0
2802adrian
Nie mam do ciebie za złe ze to napisałes bo w gruncie rzeczy niektórzy odebrali by to jako obraźliwe wyzwisko a ja mysle ze jeszcze do konca nie dojzałem psychiczni bo fizycznie to co innego ale ja mam dopiero 15 lat wiec troche zartów mi nie zaszkodzi szczególnie jak Barca wygrała z Realem. Mam dobry humor.
Pozdro.
0
Ja sie nie prowokuje jak piszesz m.i. o mnie.
Ja lubie czasem sie pośmiacz z czyjegos braku mózgu jak koles najpier pisze ze jest z Barcy a był z realu i z nowu pizniej zmienia zdanie HAHA.
BEKA Z NIGO JEST I TYLE.....
POZDRO ZIOMY Z BARCELONY o i nawet ryma żem walnol.
0
Baru10
Pewnie znowu zmienił zdanie jak klepał Real na YouTube i od 5 minut jest kibicem REalu :D
0
Baru10
Ale wpierdol to ty mozesz dostan na podórku jak przyjdziesz i bedziesz pyskowac do silniejszych.
Barca zawsze bedzie wygrywac!!!
0
s2h3k
Odpowiedz mi napytanie. Jestem ciekawy jak ty to obliczłes czy nie wiem co robiłes. Może strzelałes.
0
s2h3k
A czemu tak uważasz?
Mam 15 lat kibicuje od kąd skonczyłem 9
0
Baru10
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Nie rozśmieszaj mnie jestem kibicem Barcy od 30 minut i byłem kibicem Realu HAHAHAHAHAHAHAH
Jak bys oglądał derby co Barca wygrała 2-6 to bym sie z ciebie nie smiał ale teraz tobie chyba cos odwaliło.
Nie moge 30 minut i jestes kibicem Barcy a jak długo kibicowałes Realowi od ftedy co kupił Krystyne? Pewnie teraz po meczu siedzi w szatni płacze i poprawia fryzurke.
Ja jestem kibicem Barcy od 6 lat i sie nie chwale.
0
Moim zdaniem sedziowie grali dla Gospodarzy. Real faulował co chwile a sedzia nic. Przydałby sie yaya Toure i Ibrachimović to wtedy oni by sobie tak duzo nie pozwalali. Tak bardzo pragnełem zeby ktos normalnie wszedł na boisko i poprzestawiał kosci wszystkim piłkarza realu a szczególnie Ramosowi jak uderzył Puyola ale siatka niezła była. Moim zdaniem 10/10 dla Puyola 10/10 Xavi
Pozdro
Dodam ze bez komentarza na C+ jakos dziwnie sie czułem i wgl sie prawie nie cieszyłem z goli albo to moze przez ta tragedie?
Ch*j wie ja byłes poprostu skupiny na meczu;d
Wazne ze Barca moja kochana drużyna wygrała :)
Visca El Barca
0
"Busquets świetnie dostrzegł nieobstawionego Messiego, posłał do niego podanie z własnej połowy, a Argentyńczyk sytuacji sam na sam nie zmarnował - hat-trick i 3:1!"
A to czasem nie było tak ze to przypadkiem piłka znalazła sie w powietrzu tuz nad Keitą a ten mocno z głowy podał do Messiego i ten sam na sam przelobował Almunie?
Jak mam racje to lepiej żeby ktos to poprawił :)
0
no ładnie zlatan. A buty nawet fajne kolorki tez. Zawsze na boisku piłkarze ubierają przedziwne buty. Jak by jeszcze zlatan sie nie bał tych tricków na boisku robic to by było dobrze. Na moje zlatan tez powinnien troche sie pobawic w drybloanie i strzelanie zza pola karnego. On ma taką bombe w noce i jeszcze czasem trawia. Np. w ostatnim meczy z karnego rąbnoł z całej siły i strzelił tuż przy słupku a wcale nie jest tak prosto udezyc w z podbicia i trawic w bramke szczególnie tam gdzie on zamierza strzelic...
0
A jak ktos ma pakiet ten najmniejszy czyli canal+ film Canal+ Canal+ sport i sport2?