O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3573
  • Liczba komentarzy 14
  • Polecenia 3

Komentarze

Wsl

0

A ja mam mimo wszystko wrażenie, że w przypadku Gomesa (abstrahując od tego, że uważam go za jeden z najgorszych transferów Barcelony), że zarówno Enrique jak i Valverde nie rozmawiają z nim na temat jego roli na boisku. No po prostu to jest niemożliwe, że gośc, który w Valencii grał mocno do przodu, teraz nagle na boisku widzi tylko Pique, Umitiego i Busquetsa od czasu do czasu :). No to jest po prostu niemożliwe, że gość zapomniał jak się gra.

Wsl

1

Trzeba przyznać, że dzisiaj pierwszy raz ktoś zagrał gorzej od Gomesa ;)

Wsl

0

To jaką Messi ma tę klauzulę ? ;-)

Wsl

0

:-) i jak tam Gomes ?

Wsl

0

Barcelona B na niego bardzo liczy :-). A tak poważnie niech się ogrywa Denis, niż to drewno...

Zobacz wszystkie
Wsl

1

No i Ter Stegen klops sezonu :-(

Wsl

1

Gomes fatalnie, ten człowiek nic nie gra od początku sezonu... a tutaj niektórzy już napisali, że super, że odkrycie. Ter Stegen co w światło bramki leci to wpuszcza... Dramat.

Wsl

1

Trzeba przyznać, że dzisiaj pierwszy raz ktoś zagrał gorzej od Gomesa ;)

Wsl

0

Od początku pisałem, że ten gość to porażka niestety... Zero przyspieszenia, gra wolno, nie czuje gry, zero myślenia podanie do przodu, dzisiaj też gdyby wykorzystał sam na sam... tragedia.. ale niestety nie tylko on zawodzi.

Wsl

0

Zgadzam się, ale patrząc na to jak grał w Lidze Mistrzów i bronił strzały nie do obronienia fajnie by było jakby chociaż jedną z tych piłek wyciągnął.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?