Wsl

0

A ja mam mimo wszystko wrażenie, że w przypadku Gomesa (abstrahując od tego, że uważam go za jeden z najgorszych transferów Barcelony), że zarówno Enrique jak i Valverde nie rozmawiają z nim na temat jego roli na boisku. No po prostu to jest niemożliwe, że gośc, który w Valencii grał mocno do przodu, teraz nagle na boisku widzi tylko Pique, Umitiego i Busquetsa od czasu do czasu :). No to jest po prostu niemożliwe, że gość zapomniał jak się gra.

Wsl

1

Trzeba przyznać, że dzisiaj pierwszy raz ktoś zagrał gorzej od Gomesa ;)

Wsl

0

To jaką Messi ma tę klauzulę ? ;-)

Wsl

0

:-) i jak tam Gomes ?

Wsl

0

Barcelona B na niego bardzo liczy :-). A tak poważnie niech się ogrywa Denis, niż to drewno...

Wsl

0

Od początku pisałem, że ten gość to porażka niestety... Zero przyspieszenia, gra wolno, nie czuje gry, zero myślenia podanie do przodu, dzisiaj też gdyby wykorzystał sam na sam... tragedia.. ale niestety nie tylko on zawodzi.

Wsl

0

A gra może? Kpisz sobie ?:)

Wsl

0

Od początku sezonu gość mnie nie przekonuje, cały czas gra asekuracyjnie, zero przebojowości, przyśpieszenia, ale koledzy tutaj przekonani, że super transfer.

Wsl

1

No i Ter Stegen klops sezonu :-(

Wsl

0

Zgadzam się, cały zespół nie gra niestety na swoim poziomie, trzeba liczyć że wejdzie Iniesta i trochę to poukłada w środku pola.

Wsl

0

Zgadzam się, ale patrząc na to jak grał w Lidze Mistrzów i bronił strzały nie do obronienia fajnie by było jakby chociaż jedną z tych piłek wyciągnął.

Wsl

0

Nie obrażaj, moim zdaniem nie wnosi nic sensownego do gry, podania w bok, zero podań do przodu, zero podań kluczowych, zachowawczo, bez dryblingu.

Wsl

1

Gomes fatalnie, ten człowiek nic nie gra od początku sezonu... a tutaj niektórzy już napisali, że super, że odkrycie. Ter Stegen co w światło bramki leci to wpuszcza... Dramat.

Wsl

0

W końcu zaczął grać pewniej z grą przed siebie. Kilka rajdów w kierunku bramki, siła i precyzja (szkoda, że lob nie wszedł ;) ).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?