O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 13
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Francja wygra :)

0

No i prawidłowo. Nie miał co się zastanawiać chłopak nad podpisaniem nowego kontraktu ;)

0

Hmm.. no to dobrze myślałem ;D Dzięki ;)

0

Eej, pomóżcie! Podajcie mi pełen e-mail: rekrutacja[at]fcbarca.com. Co trzeba wpisać w to "at"? Help!

0

Właśnie Kaktus3! W dzisiejszym świecie liczy się teraźniejszość a nie wypominacie co 'było' lub 'będzie' dobre. A Ibrahimović jak Ibrahimović stracił ten blask ale miejmy nadzieję, ze to wróci niebawem na LM ;))

Zobacz wszystkie

0

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem dla Barcelony by był Karim Benzema (młody chłopak). Na co Barcelonie taki ktoś jak Ibrahimović, przecież on jest w wieku Eto'o... ;) Wydadzą na niego kupę kasy, bo tanio go Mediolan nie odda. Lepiej kupić Benzemę!

A moja taka propozycja to by Barcelona dobrze zrobiła jeśli by kupiła Davida Silve.

0

No i prawidłowo. Nie miał co się zastanawiać chłopak nad podpisaniem nowego kontraktu ;)

0

Panowie :)

Myślę, że powinniśmy zaryzykować, Pep powinien dać szanse Henryemu z Interem.. i z Realem, musi się odbudować. Nie wiadomo czy Ibrahimović wróci przed meczem z Interem. Zlatan jest w znakomitej formie ;) Moim zdaniem powinniśmy stawiać na najgorsze ;D i tym samym proponuje taki skład jak: Valdes, Alves, Puyol, Pique i Maxwell; pomoc to lewa Iniesta, środek Keita i prawa Xavi; atak zaś Henry lewa, środek Bojan i Pedro za Messiego na lewej stronie... To jest najgorszy skład ;D ale gdyby wrócił Abidal i Zlatan to było by bardzo dobrze ;P a dla Messiego zrobi dobrze kontuzja, bo ostatnio nie gra najlepiej. Z tego wynika, że na mecz "o wszystko" w LM z Interem i na Gran Derbi z Realem nie mamy tylko ataku. Niech Messi wraca na Gran Derbi i OK będzie.. z Interem uporamy się ;P

0

oscp właśnie! ;))

po co nam Villa za taką kasę? ;>

50 mln = Silva/Aguero i Mata do Barcelony ;P

i następne 50 mln za Fabregasa ;))

0

nie, Poulsen nie ;PP za Fabregasa dać 45 - 55 mln i przejdzie do Barcy. Wenger mówił, że jak dostanie ofertę około 50 mln to taka oferta go będzie satysfakcjonować ;))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?