WuJaszeK
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Francja wygra :)
0
No i prawidłowo. Nie miał co się zastanawiać chłopak nad podpisaniem nowego kontraktu ;)
0
Hmm.. no to dobrze myślałem ;D Dzięki ;)
0
Eej, pomóżcie! Podajcie mi pełen e-mail: rekrutacja[at]fcbarca.com. Co trzeba wpisać w to "at"? Help!
0
Właśnie Kaktus3! W dzisiejszym świecie liczy się teraźniejszość a nie wypominacie co 'było' lub 'będzie' dobre. A Ibrahimović jak Ibrahimović stracił ten blask ale miejmy nadzieję, ze to wróci niebawem na LM ;))
0
Nie no wiadomo, że Balotelli to wielki talent ale nie jestem pewien czy się nadaję do Barcelony. Po drugie myślę, że linię ataku mamy dobrą... chyba, że Henry zamierza odejść (jest Pedro). Uważam, że powinniśmy sprowadzić przede wszystkim Fabregasa i gracza defensywnego - obrońcę. Następnie powinniśmy myśleć o takich graczach jak Balotelli, Ribery czy Silva ;))
0
Panowie :)
Myślę, że powinniśmy zaryzykować, Pep powinien dać szanse Henryemu z Interem.. i z Realem, musi się odbudować. Nie wiadomo czy Ibrahimović wróci przed meczem z Interem. Zlatan jest w znakomitej formie ;) Moim zdaniem powinniśmy stawiać na najgorsze ;D i tym samym proponuje taki skład jak: Valdes, Alves, Puyol, Pique i Maxwell; pomoc to lewa Iniesta, środek Keita i prawa Xavi; atak zaś Henry lewa, środek Bojan i Pedro za Messiego na lewej stronie... To jest najgorszy skład ;D ale gdyby wrócił Abidal i Zlatan to było by bardzo dobrze ;P a dla Messiego zrobi dobrze kontuzja, bo ostatnio nie gra najlepiej. Z tego wynika, że na mecz "o wszystko" w LM z Interem i na Gran Derbi z Realem nie mamy tylko ataku. Niech Messi wraca na Gran Derbi i OK będzie.. z Interem uporamy się ;P
0
Messi dopiero pokaże co potrafi... będzie lepszy od Ronaldo ;)) i zobaczymy kto dostanie Złotą Piłkę, czy Ribery czy Messi ;* ;D!
0
Szmal na bramkę by się przydał do Barcelony ;))
0
a po drugie Barca nie potrzebuje takich wzmocnień jak Real ;PP wystarczy jak dojdzie Fabregas i Villa/Silva i Mata :)
0
nie, Poulsen nie ;PP za Fabregasa dać 45 - 55 mln i przejdzie do Barcy. Wenger mówił, że jak dostanie ofertę około 50 mln to taka oferta go będzie satysfakcjonować ;))
0
oscp właśnie! ;))
po co nam Villa za taką kasę? ;>
50 mln = Silva/Aguero i Mata do Barcelony ;P
i następne 50 mln za Fabregasa ;))
0
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem dla Barcelony by był Karim Benzema (młody chłopak). Na co Barcelonie taki ktoś jak Ibrahimović, przecież on jest w wieku Eto'o... ;) Wydadzą na niego kupę kasy, bo tanio go Mediolan nie odda. Lepiej kupić Benzemę!
A moja taka propozycja to by Barcelona dobrze zrobiła jeśli by kupiła Davida Silve.