O sobie
- Zainteresowania Piłka Nożna, Pożarnictwo
- Ulubiony zawodnik Xavi Hernandez, Lionel Messi, Steven Gerard, Ronaldinho
- Ulubione zespoły FC Barcelona, Liverpool, Pogoń Szczecin
- Barcelonie kibicuję od 2005
Statystyki
- Dni w serwisie 5694
- Liczba komentarzy 198
- Polecenia 0
Komentarze
0
Z całego szacunku dla Tito, ale powinien odejść. Tak jak w pierwszej części zespół jeszcze dobrze grał, tak w tym to jedna wielka porażka (oprócz meczu z Milanem na Camp Nou). Z zespołu powinni odejść jeszcze m.in. dos Santos, Pedro, Fontas, jak i również Villa, który dzisiaj chciał ale nie ten wiek i Alexis, który gra w kratkę. Ściągnąć z wypożyczenia Cuence, kupić Neymara i Rooneya jakiegoś klasowego stopera, marzy mi się Hummels.
BYĆ KIBICEM BARCY TO DUMA!!
0
Mnie się cały czas marzy Luis Suarez w Barcelonie :)
0
Na temat tego co pisze zdf pozostaje tylko ten mem:
http://lolways.com/Portals/0/Images/Geblog/201206/422_1316_idiots-idiots-everywhere_0.jpg
Zamilknij pajacu bo nikt Ciebie słuchać nie chce!
0
No i mamy 16 pkt przewagi nad Realem :D Pieknie :D My graliśmy dla Tito i Real chyba też :) Nie możemy sobie odpuścić drugiej częsci sezonu, a Królewscy niech lepiej walczą o 2 miejsca, aby podtrzymać swój honor :)
VAMOS!
0
Jonathan i Andreu nigdy nie przekonali mnie swoją grą i moim zdaniem nie zrobią kariery w Barcelonie. Natomiast do Cuenci się przekonałem i powinien dostać parę minut w meczach, patrząc nawet na to jak słabi są (nie oszukujmy się) Pedro I Villa w tym sezonie.
0
Zawsze jak gram Maxwell to mnie irytuje to, że zawsze jak dostanie piłkę to zawsze ją do tyłu podaje zamiast przejść przeciwnika i wtedy podać lub dośrodkować.
0
Cuenca zagrał fenomenalny mecz, lecz ten nie szczęsny "upadek" pospuł trochę obraz jego wspaniałem gry..
Tello fantastyczny debiut, pokazał się ze świetnej strony :)
Matrwi mnie forma Pedro, w poprzednich dwóch sezonach rządził i był jedną z podpór Barcy, mam nadzieje że jego gra się polepszy.
A Cesc jak najbardziej najlepszy na boisku, ciekawi mnie tylko gdzie są Ci przeciwnicy jego transferu? ;>
0
Pedrito :D Co za meczyk :)
0
NANI :( i przegrywamy 0-1
0
No i pięknie :) Witaj spowrotem Jordi :) Visca el Barca!