Xavi6FCB
Dołączył/a: listopad 2010
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z całego szacunku dla Tito, ale powinien odejść. Tak jak w pierwszej części zespół jeszcze dobrze grał, tak w tym to jedna wielka porażka (oprócz meczu z Milanem na Camp Nou). Z zespołu powinni odejść jeszcze m.in. dos Santos, Pedro, Fontas, jak i również Villa, który dzisiaj chciał ale nie ten wiek i Alexis, który gra w kratkę. Ściągnąć z wypożyczenia Cuence, kupić Neymara i Rooneya jakiegoś klasowego stopera, marzy mi się Hummels.
BYĆ KIBICEM BARCY TO DUMA!!
0
Mnie się cały czas marzy Luis Suarez w Barcelonie :)
0
Na temat tego co pisze zdf pozostaje tylko ten mem:
http://lolways.com/Portals/0/Images/Geblog/201206/422_1316_idiots-idiots-everywhere_0.jpg
Zamilknij pajacu bo nikt Ciebie słuchać nie chce!
0
No i mamy 16 pkt przewagi nad Realem :D Pieknie :D My graliśmy dla Tito i Real chyba też :) Nie możemy sobie odpuścić drugiej częsci sezonu, a Królewscy niech lepiej walczą o 2 miejsca, aby podtrzymać swój honor :)
VAMOS!
0
Jonathan i Andreu nigdy nie przekonali mnie swoją grą i moim zdaniem nie zrobią kariery w Barcelonie. Natomiast do Cuenci się przekonałem i powinien dostać parę minut w meczach, patrząc nawet na to jak słabi są (nie oszukujmy się) Pedro I Villa w tym sezonie.
0
A mówił Adriano, żeby rekord Messiego nie stał się obsesją wszystkich. I teraz mamy tego skutki...
0
Po pierwszym sezonie Adriano nie byłem pewny jego umiejętności, ale po tym i poprzednim nie wyobrazam sobie, zeby opuscil Barce. :) Oby Messi jeszcze strzelił minimum 2 brameczki i rekord Mullera pobity :) VAMOS!
0
Piękny mecz :) Brawo Don Andres, Leo i Victor. To był ich mecz. Martwi mnie tylko Pedro miał co najmniej 2 okazje aby strzelić gola i nie wiem po co w jednej z nich przekładał sobie piłkę. No i świetna parada Valdesa z tym (niesłusznym) karnym i dobitkami. Oby ta forma wytrwała do końca sezonu :) Visca el Barca!
0
MESSI :D
0
Ja bym chciał się spytać gdzie jest GOLAZO Cisse w meczu z Chelsea??
0
Zacytuje Rickiego z Chłopaków z Baraków jak ktoś może oglądał: "Wal się na cyce" Moratti. Tak jak napisał Piotr777 jeśli woli autobusy jego sprawa. Przynajmniej Barca ma swój piękny styl, którego jeszcze coraz bardziej udoskonala, a Inter to zespół bez charakteru. Stawianie 10 osobowego muru przed polem karnym jest nudne, a nie tiki taka która polega nie tylko na podawaniu, ale również na mądrym ustawianiu się na pozycji gdzie nie wszyscy zawodnicy potrafią się tak ustawiać.
0
T3qi
A to że on zawsze wywiera presję na sędziach i mu pomagają
0
Współczuje kibicom Chelsea, przegrywali 0-2 zremisowali do 2-2, potem czerwona kartka dla Ivanovića (jak dla mnie słuszna), następnie czerwona dla Torresa (to cyrk jest po prostu, jest faulowany a zostaje wyrzucony z boiska) no i bramka ze spalonego dla United...
Sędzia powinien być zawieszony na conajmniej miesiąc.
F*CK FERGUSON!!!
0
Wynik bardzo cieszy. Brawa dla Rayo za granie z nami, a nie bronienie się. Choć dostali la manitę wielki szacunek dla nich. Naprawdę na miejscu Alvesa bałbym się o miejsce w podst. składzie. Nie wiem co się dzieje z Alexisem... tą sytuacje co dzisiaj miał powinien bez problemów wykorzystać. Visca el Barca! :)
0
Barca ma dobre relacje z Celtickiem i Liverpoolem :)
0
LEEOOOOOOOO!!!!!! do wspólki z TELLO
0
EDIIIIIIIN DZEEEEEEEEEKOOOOOOOO i 1-0 dla Man City :)
0
Song jak najbardziej pasowałby do Barcy, ale i tak moim marzeniem jest powrót Yayuta Toure !! :)
0
Messi „nie powinien wygrać Złotej Piłki. Nie może jej zdobyć gracz, który nie wygrał niczego z drużyną”. Co on pie**oli za przeproszeniem...?
Messi w sezonie 2011/2012 zdobył tak:
Superpuchar Hiszpanii z Realem Madryt
Superpuchar Europy z FC Porto
Klubowe Mistrzostwa świata z Al Saad i Santosem FC
Puchar Króla w którym wyeliminował Real Madryt i wygrał w finale z Athletickiem Biblao...
50 bramek w LaLiga (absolutny rekord) i
A Cristiano:
Mistrzostwo Hiszpanii
I rzeczywiście Cristiano wygrał więcej z zespołem
MESSI be always better than CR7
0
Według mnie Bartra już w tamtym sezonie powienien być w pierwszym zespole, i zawsze się zastanawiałem dlaczego to Fontas dostał kontrakt do drużyny A, a nie Marc. Bartra is better than Fontas
0
z jednej strony dobrze, bo przynajmniej sobie chłopaki odpoczną :)
0
No i pięknie :) Witaj spowrotem Jordi :) Visca el Barca!
0
Super wiadomość. Czekamy na oficjalne potwierdzenie transferu :)
0
To bardzo smutna wiadomość. Dobrze pamiętam Manolo Preciado z meczów pomiędzy Barca, a Sportingiem. Szczere kondolencje dla rodziny. Niech spoczywa w pokoju :(
0
Hiszpania zagra składem:
Casillas
Arbeloa-Pique-Ramos-Alba
Sergio-Alonso
Xavi-Iniesta
Torres-Llorente/Pedro
0
Dziękujemy Ci Pep za wszystko co dla nas zrobiłeś. Mam nadzieję, że jeszcze wrócisz do Barcy. CAMPEONES! CAMPEONES! OLE OLE OLE!!! VIsca el Barca!!
0
Oby Pedrito zdobył dzisiaj hat-tricka :D Ale widać jak chłopaki cieszą się teraz z piłki :) Tego nam brakowało (świeżości). Oby coś jeszcze ustrzelila Barca ! Visca el Barca!
0
Z przyjemnością chciałbym zobaczyć Suareza u nas :)
Visca el Barca! You'll Never Walk Alone!
0
Ale się cieszyłem jak Aguero strzelił bramkę!!! :D BRAWO CITY!!!!!
COME ON CITY!! VISCA EL BARCA!!!
0
Tego pierwszego gola dla Betisu nie widziałem bo oglądałem Mameda KOTA Khalidova....ale teraz Valdes no nawet się na żadną stronę nie rzucił. I niestety taka jest prawda, że Valdesowi do Casillasa i Harta dużo brakuje. Jest od nich lepszy tylko w grze nogami.