Xavi6FCB
Dołączył/a: listopad 2010
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
TEZIO 8-0!!!!
0
6-0 Cuenca :D
0
"Tezio" 5-0!!!!!!!
0
Xavi!!! 4-0
0
THIAGO !! 3-0
0
DON ANDRES :D
0
Przepiękny mecz w wykonaniu Barcy! To było coś wspaniałego. Ciekawe co teraz powie Pele. Jeszcze raz wielkie brawa dla Was!!! CAMPEONES CAMPEONES OLE OLE OLE!!!! VISCA EL BARCA!!
0
Wielka szkoda :( Myślałem że powróci do swojej najlepszej formy, a tu taka kontuzja.. Wracaj jak najszybciej David!! Anims Villa
0
0
Przy bramce na 1-0 trochę nie dowierzałem, ale wiedziałem że i tak wygramy to!! Pięknie dzisiaj grali Puyol w obronie, Iniesta w pomocy i Alexis w ataku. VAMOS!! Visca el Barca y Visca Catalunya. Siempre Antimadridista!!!
0
Oczywiście wypełnione :)
0
"Kłensa" naprawdę świetny mecz :) Cieszy 4-0 rezerwowym składem. Teraz czas na El Clasico. Visca el Barca!!
0
Jestem bardzo nerwowym człowiekiem i strasznie mnie irytują kibice Realu. Czemu tylko oni twierdzą, że CR7 jest lepszy od Messiego. Dla mnie to jest po prostu żart i żałosne. Jestem kibicem Barcy od dawna i oglądam również mecze Realu, ale na litość boską KUPCIE SOBIE KU*WA OKULARY KIBICE REALU!!!!!! To prawda CR (nie piszę Ronaldo, ponieważ prawdziwym Ronaldo jest ten z Brazylii) pobił rekord La Liga czego mu gratuluję, ale w Manchesterze jak grał to był to zupełnie inny zawodnik, naprawdę lubiłem patrzeć na jego grę i tamtą Złotą Piłkę zdobył dla mnie jak najbardziej zasłużenie. Ale nie ma co się oszukiwać Messi jest o klasę jak nie o dwie lepszy od Cristiano. Moi koledzy, którzy na co dzień są kibicami m.in. Chelsea, MU, Liverpoolu itd wszyscy jednogłośnie twierdzą, że Messi jest ponad wszystkimi. Ale oczywiście madridistas jako jedyna zamknięta sekta twierdzą co innego, chociaż w sumie źle to napisałem... Madridistas to są prawdziwi kibice Realu, którzy potrafią uznać wyższość Messiego nad CR7. A reszta kibicuje Realowi tylko dlatego bo jest tam ich idol i są w nim ślepo zakochani. Mój typ co do złotej piłki:
1. Messi - tu nie ma co się kłócić, geniusz i tyle
2. Xavi - generał jednym słowem
3. CR7- na 3 miejsce jak najbardziej zasługuje ;)
0
haha :D Pique się wykartkował :D
0
LLEEEEEEEEEEEEOOOOOOOOOOO 4-0!
0
Xavi6:)
Jacek Laskowski
0
Gra nie wygląda do najlepszej, ale cieszy wynik i oczywiście 2 bramki Alexisa :) Liczę na hattrick Sancheza i jakiegoś gola Messiego, a nawet 2.
Visca el Barca!
Odrobimy Panowie stratę do Realu i to my będziemy się cieszyć z kolejnego Mistrzostwa Hiszpanii ! Vamos!!!
0
VILLLLLLLLLAAAAAAAA 3-0
0
Alexis ponownie :D 2-0 :D
0
hahaha ryczel kurwasut :D
0
XAAAAAVIIIIII!!! KOCHAM GO!!!
0
Ibracadabra 1-1 :(
0
Robinho! Co? PUUUDŁO XD
0
Thiago pięknie :D
0
1-0 !!! XAAAAAVII!!
0
O jacie :( :( Tito wracaj jak najszybciej do zdrowia!! Ale mi humor popsuła ta wiadomość :(
Kochamy Cię TITO!!!! :)
0
PIQUEEEE 1-0 :D
0
Mnie najbardziej sie podobała bramka:
1. dos Santos
2. Stanković
0
Xavier06
Nie chodzi mi o to żeby dryblował, ale aby nawet próbował robić coś takiego jak przed chwilą.
0
Zawsze jak gram Maxwell to mnie irytuje to, że zawsze jak dostanie piłkę to zawsze ją do tyłu podaje zamiast przejść przeciwnika i wtedy podać lub dośrodkować.