0

MASCHERANO!!!! KING :D MEEEEEEEESSSSSSSIIIIIIII !!!

0

Gratulację dla Realu ;) Za rok to my będziemy świętować! VISCA EL BARCA!! VISCA CATALUNYA!!!

0

Chyba sobie żartują z odejściem Alvesa....

0

Pięknie ROnaldo karnego nie strzelił :)!!

0

Pinto - Dani Alves, Puyol, Mascherano, Adriano - Keita, Cesc, Iniesta - Messi, Pedro, Cuenca
Idealny skład :) VAMOS!

0

Najlepszy mecz wyjazdowy w tym sezonie :) I Messi zrównał się z Cristiano :D

0

PEDROOO 6:0 :) VAMOS !!

0

Pedrito :D Co za meczyk :)

0

Dziękujemy Pep! Na zawsze zostaniesz zapamiętany w śród nas Cules. Powodzenie na nowej drodze życia i mam nadzieje, że jeszcze do nas kiedyś wrócisz! Visca el Guardiola!!!! :(

0

Dumni po zwycięstwie! Wierni po przegranej !! Tots units fem forca! Pozostaje tylko pogratulować zwycięstwa Realowi i niestety mistrzostwa :( Oby z Chelsea dali sobie chłopaki radę i ich roznieśli z denerwowania! Teraz może przynajmniej obniży się liczba sezonowców :) Kocham ten klub i nic tego nie zmieni !! VISCA EL BARCA !! VISCA CATALUNYA !! O LE LE O LA LA BYĆ KIBICEM BARCY TO JEST DUMA!!!!!!!!!!!!!

0

Ale pech :( a byłby drugi bohater Busquets albo Pedro. Panowie nie tracimy wiary!!! Tak jak 2 miesiące temu traciliśmy ją gdy mieliśmy 10 pkt straty, a dzisiaj mamy 4, a w sobotę może 1 (oby) tak więc wierzymy do końca! Visca el Barca! Visca Catalunya!

0

TAK JEST ! :) 1-0 Bayern :D

0

TAK JEST :D FALCAOOOOO

0

jak to Boczek mówi na Ferdka:
STARY ZGRED :|

0

napis*

0

Słuchajcie czy wam też jak włączacie Canal+ Weekend wyświetla się tylko napisów tejże stacji ??

0

Panowie przypomnijcie sobie jak jeszcze nie dawno kibice Realu rozmarzali o szpalerze na Camp Nou. Dobrze że Valencia wybiła im to z głowy :D Teraz trzeba wygrać wszystkie mecze, rozgromić Real w Grand Derbi i liczyć na jeszcze jedno potknięcie klubu z Madrytu. VAMOS!! Visca el Barca! Visca Catalunya! Czeka nas ciekawa końcówka sezonu.

0

Guaita zawodnik meczu !! :)

0

PIĘKNIE!! 4 punkty :D

0

WiernyKibic111
Teraz jeszcze raz przeczytałem mój post i źle to napisałem. Mógł Pep wpuścić Busiego wcześniej (tzn, na początek drugiej połowy) bo Keite nie istniał dzisiaj

0

Bardzo ciekawy mecz. Najgorzej jak dla mnie zagrał Keita, mógł Pep puścić Busiego. Brawo do Victora za to, że obronił karnego, cieszy mnie również bramka Pedrito i Puyola. Visca el Barca! Visca Catalunya!

0

PEEEDRRROOOO!!!

0

LEOOOOOOOOOOOO

0

EL CAPITANOOOOOOOO PUYI!!

0

OE OE OE OEEE VICTOR VALDES!!!!!!

0

Ja liczę na takie ustawienie defensywy:
Dani Alves - Mascherano - Puyol - Adriano/Muniesa

0

Gratulacje dla Leosia!! :) Król królów. Nawet się ciesze, że Granada strzeliła nam te 2 gole bo przynajmniej ogarneli naszych. Głupia czerwona kartka Daniego ;/ Jeszcze raz brawo dla jedynego Boga footballu Lionela Messiego !! :) MESSI MESSI MESSI MESSI MESSI MESSI MESSI

0

Dziękujemy :) Niech szybko wracają do zdrowia Abi i Muamba ! :)

0

Santi przepięknie !!! :)

0

Tak jak napisali XXxBarcaFCBxXX i Ksobi91, zdjęcie mówi samo za siebie :) Adriano nigdzie nie idzie! To jest wszechstronny zawodnik, może grać zarówno na lewej/prawej obronie, w pomocy i na skrzydle :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?