Xavi6FCB
Dołączył/a: listopad 2010
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MASCHERANO!!!! KING :D MEEEEEEEESSSSSSSIIIIIIII !!!
0
Gratulację dla Realu ;) Za rok to my będziemy świętować! VISCA EL BARCA!! VISCA CATALUNYA!!!
0
Chyba sobie żartują z odejściem Alvesa....
0
Pięknie ROnaldo karnego nie strzelił :)!!
0
Pinto - Dani Alves, Puyol, Mascherano, Adriano - Keita, Cesc, Iniesta - Messi, Pedro, Cuenca
Idealny skład :) VAMOS!
0
Najlepszy mecz wyjazdowy w tym sezonie :) I Messi zrównał się z Cristiano :D
0
PEDROOO 6:0 :) VAMOS !!
0
Pedrito :D Co za meczyk :)
0
Dziękujemy Pep! Na zawsze zostaniesz zapamiętany w śród nas Cules. Powodzenie na nowej drodze życia i mam nadzieje, że jeszcze do nas kiedyś wrócisz! Visca el Guardiola!!!! :(
0
Dumni po zwycięstwie! Wierni po przegranej !! Tots units fem forca! Pozostaje tylko pogratulować zwycięstwa Realowi i niestety mistrzostwa :( Oby z Chelsea dali sobie chłopaki radę i ich roznieśli z denerwowania! Teraz może przynajmniej obniży się liczba sezonowców :) Kocham ten klub i nic tego nie zmieni !! VISCA EL BARCA !! VISCA CATALUNYA !! O LE LE O LA LA BYĆ KIBICEM BARCY TO JEST DUMA!!!!!!!!!!!!!
0
Ale pech :( a byłby drugi bohater Busquets albo Pedro. Panowie nie tracimy wiary!!! Tak jak 2 miesiące temu traciliśmy ją gdy mieliśmy 10 pkt straty, a dzisiaj mamy 4, a w sobotę może 1 (oby) tak więc wierzymy do końca! Visca el Barca! Visca Catalunya!
0
TAK JEST ! :) 1-0 Bayern :D
0
TAK JEST :D FALCAOOOOO
0
jak to Boczek mówi na Ferdka:
STARY ZGRED :|
0
napis*
0
Słuchajcie czy wam też jak włączacie Canal+ Weekend wyświetla się tylko napisów tejże stacji ??
0
Panowie przypomnijcie sobie jak jeszcze nie dawno kibice Realu rozmarzali o szpalerze na Camp Nou. Dobrze że Valencia wybiła im to z głowy :D Teraz trzeba wygrać wszystkie mecze, rozgromić Real w Grand Derbi i liczyć na jeszcze jedno potknięcie klubu z Madrytu. VAMOS!! Visca el Barca! Visca Catalunya! Czeka nas ciekawa końcówka sezonu.
0
Guaita zawodnik meczu !! :)
0
PIĘKNIE!! 4 punkty :D
0
WiernyKibic111
Teraz jeszcze raz przeczytałem mój post i źle to napisałem. Mógł Pep wpuścić Busiego wcześniej (tzn, na początek drugiej połowy) bo Keite nie istniał dzisiaj
0
Bardzo ciekawy mecz. Najgorzej jak dla mnie zagrał Keita, mógł Pep puścić Busiego. Brawo do Victora za to, że obronił karnego, cieszy mnie również bramka Pedrito i Puyola. Visca el Barca! Visca Catalunya!
0
PEEEDRRROOOO!!!
0
LEOOOOOOOOOOOO
0
EL CAPITANOOOOOOOO PUYI!!
0
OE OE OE OEEE VICTOR VALDES!!!!!!
0
Ja liczę na takie ustawienie defensywy:
Dani Alves - Mascherano - Puyol - Adriano/Muniesa
0
Gratulacje dla Leosia!! :) Król królów. Nawet się ciesze, że Granada strzeliła nam te 2 gole bo przynajmniej ogarneli naszych. Głupia czerwona kartka Daniego ;/ Jeszcze raz brawo dla jedynego Boga footballu Lionela Messiego !! :) MESSI MESSI MESSI MESSI MESSI MESSI MESSI
0
Dziękujemy :) Niech szybko wracają do zdrowia Abi i Muamba ! :)
0
Santi przepięknie !!! :)
0
Tak jak napisali XXxBarcaFCBxXX i Ksobi91, zdjęcie mówi samo za siebie :) Adriano nigdzie nie idzie! To jest wszechstronny zawodnik, może grać zarówno na lewej/prawej obronie, w pomocy i na skrzydle :D