0

Ale jestem szczęśliwy!!! Kocham całą drużynę!! ale zajebiście :D:D

VISCA EL CAMPEONES!!!

0

Nie ma szans na granie w pierwszym składzie

Xavi, Iniesta, Afellay, Thiago i chyba więcej nie trzeba mówić dlaczego ;]

0

Tu wyjątkowo zgodzę się z Panem The Special Five, złotą piłkę powinien dostać:

1. Xavi

2. Messi

3. Snajder

0

Należy mu się ten urlop :)

0

Dzięki wszystkim za pomoc ;)

Visca el Barca!

0

QbeCK

No tak wiem..:P

0

Cześć. Mam pytanie do Was. Zamówił może ktoś z Was koszulkę Barcy na allegro]? Jeśli tak to ile Wam szła ta koszulka do Was do domu?

0

reventon

Alves gra w F50 ;]

0

no zdjęcie super :) caly Xavi :D

0

Messi

Villa

Pedro

dopiero teraz zczaiłem o co chodzi z tym MVP :P myslalem na poczatku ze chodzi Most Valuable Player :)

0

Licze na Xaviego i Pep'a

Ale dla mnie to obojętnie, ważne że to będzie ktoś z Barcy ! :)

Visca el Barcelona!!

0

no i mamy 2-0

messi traci do ronaldo 2 gole :(

0

1-0 dla realu ;/

a myslalem ze bedzie chociaz remis i wtedy by traili do nas 4 pkt

licze ne valencie!! :)

0

Po tym zachowaniu powinien nie grac juz w reprezentacji. Reprezentant ma byc wzorem, a nie chamskim, nie umiejącym przegrywac gnojem!!

0

Oczywiście Fabregas musi przejsc do Barcelony, ale nie kosztem Sergio!!

Sergio musi zostac!!

0

Piękny mecz, oczywiście całkowita dominacja BARCY!!!:D

Ich podania..no poprostu brak słow :)

PS. Straciłem szacunek do Ramosa za te jego zachowanie na Xavim i Puyolu;/

Visca el Barca!

0

Szkoda że za Bojana ;/

Ale bardzo chciałbym zobaczyć Teveza w koszulce Barcy :D

0

Mam pytanie:

Dlaczego główny zarząd i pierwszy skład zespołu latają jednym samolotem?? Oby nie było jakieś powtórki ze Smoleńska :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?