0

Ja pierdziele :( Koszmar znowu wrócił :( Abi da rade to silny chłop!! Trzymaj się Królu wszyscy jesteśmy z Tobą :) Anims Eric!!

0

I to jest właśnie to dlaczego jestem 100% antimadridistą!! PUTA MADRID!! CABRON!

0

To już się nudne robi... Messi będzie wielki jak wygra mundial z Argentyna. O wielkości świadczą umiejętności zawodnika, a nie to czy poprowadzi sam całą drużynę do triumfu. Argentyna ma wspaniałych piłkarzy, ale nie ma drużyny. A CR wygrał Mundial, albo Euro co prawda Portugalia przegrała z Grecją w finale Euro 2004, ale Ronaldo nie poprowadził ją do zwycięstwa.

0

Mam nadzieje, że niedługo dostanie kontrakt do pierwszego zespołu jaki dostał moim skromnym zdaniem za szybko Cuenca. Oby się tylko nie wypalił jak Bojan. Szkoda tylko, że nie strzelił tej 3 bramki z Bayerem, wtedy to by miał debiut w LM hattrick na początek :) TELLO TELLO TELLO TELLO!!!!
Tello > Cuenca

0

Choć lubię Liverpool, ale od Tello niech się trzymają z daleka :)

0

Mój skład: V. Valdes- Montoya. Pique, Puyol, Abidal- Sergio, Cesc, Thiago/A. Iniesta- Alexis, Messi, Tello

0

ALEXIS ALEXIS !!!

0

który to już karny dla realu... ;/

0

1 połowa to masakra... w 2 grali już o wiele lepiej. Cieszy mnie bramka Tello, nie chłopak dostaje więcej minut. Choć będę wierzył do końca w mistrzostwo Hiszpanii, nie oszukujmy się liga jest przegrana. :( Nie wiem tylko dlaczego piłkarze wiedzą, iż mamy(mieliśmy) 7 punktów straty do Realu to grają tak słabo i jakby im się nie chciało, zamiast wygrać pewnie mecz, aby w razie jakiegoś potknięcia Królewskich mieć szanse na triumf.
O le le O la la ser del barça es el millor que hi ha!!! Po tej porażce mam nadzieje, że odejdzie przynajmniej część sezonowców ;)

0

Szkoda że Tello nie dostał więcej czasu, jak dla mnie powinien wyjść w podstawowej 11. Do Cuenci cały czas nie mogę się przekonać. Thiago dzisiaj pięknie, podobnie jak Cesc (szkoda zmarnowanych 3 setek no ale trudno), Xavi również wraca do swojej najlepszej dyspozycji. Messi wciąż ten sam drybling, podania tylko wykończenie inne. Ktoś go zaczarował ;P Mam nadzieje, że go ktoś odczaruje i znowu zacznie strzelać na potęgę :) I nie mogłoby tu zabraknąć wpisu o Pinto. Nie wiem dlaczego nie którzy boją się jak Pinto gra, dla mnie jest on na tym samym poziome co Victor. Bardzo dobre zawody Jose Manuela :) Teraz czas na finał, który nie będzie łatwy. Zawsze się boję meczów z Athleticiem. Vamos!

0

Po Cescu (który już jest u nas) Bale jest moim marzeniem w Barcelonie. Jest niesamowity!! Cuenca i dos Santos jakoś nigdy mnie nie przekonali do siebie. Ale Tello ma zostać. Świetnie się wpasował jak na razie do drużyny. Bale dałby nam duuuuuużo na lewej stronie. Więc moim zdaniem, oczywiście nie musicie się z nim zgadzać wymiana na lini Cuenca+dos Santos+jakaś kasa----Gareth Bale jest jak najbardziej dobrym pomysłem.

0

Szkoda Busiego :( przydałby się teraz Keita.. Kiedy się skończy ta cholerna plaga kontuzji.. ?


ps. Busi zmienił dos Santosa, a nie Tello.

0

Odkąd pierwszy raz zobaczyłem Tello w spotkaniu z L'Hospitalet od razu spodobała mi się jego gra :) Jak na razie to Christian Tello dla mnie zasługuje na kontrakt w podstawowym składzie, a nie Cuenca.
Tello > Cuenca
Mam nadzieje, że jeszcze coś strzelimy!! :)

0

Ja Busiego bardzo lubię. Szkoda, że go tak wszyscy nie doceniają :( W każdym meczu zwracam zawsze na niego uwagę i pokazuje moim kolegom, którzy go nie lubią co właściwie robi na boisku. To prawda ostatnio gra fenomenalnie :) Szkoda tylko, że nie ma takiego parcia na bramkę jak Yaya Toure. On jest idealnym dopasowaniem dla Xaviego i Iniesty, gdzie myślę że Masche by nim nie był.. Z całym szacunkiem do umiejętności Javiera, ale DM to pozycja Busiego, Masche to nasz stoper gdzie spisuje się również wyśmienicie. Gdyby przestał czasami nurkować byłby naprawdę docenianym i lubianym przez wielu ludzi piłkarzem!! Visca el Sergio!!

0

Ciekawe co jest przyczyną słabych meczy na wyjazdach? Na Camp Nou wygrywamy minimum 3:0 i to spokojnie, a na wyjazdach się meczymy strasznie :( Tello dzisiaj pozytywnie, mam nadzieje że dostanie powołanie na następny mecz i zagra od początku. Szkoda tych zmarnowanych 2 setek Messiego, ale komu jak komu jemu zawsze wybaczę :) Xavi, Cesc słabo. Pamiętajcie, że Real też jeszcze straci punkty, nie wszystko stracone, w końcu 18 kolejek zostało tylko najważniejsze my już nie możemy tracić punktów!!! Trzeba wierzyć do końca Panowie!!!

0

Ciekawe co jest przyczyną słabych meczy na wyjazdach? Na Camp Nou wygrywamy minimum 3:0 i to spokojnie, a na wyjazdach się meczymy strasznie :( Tello dzisiaj pozytywnie, mam nadzieje że dostanie powołanie na następny mecz i zagra od początku. Szkoda tych zmarnowanych 2 setek Messiego, ale komu jak komu jemu zawsze wybaczę :) Xavi, Cesc słabo. Pamiętajcie, że Real też jeszcze straci punkty, nie wszystko stracone, w końcu 18 kolejek zostało tylko najważniejsze my już nie możemy tracić punktów!!! Trzeba wierzyć do końca Panowie!!! VAMOS!!

0

Na początku słabo graliśmy, ale teraz pięknie :) Piękna bramka Alvesa i cieszy mnie również bramka Pedro. VAMOS!!

0

Pięknie Llorente :) Prawie jak ta bramka Ibrahimovića w meczu z Realem

0

mikolaj20
Piękne słowa :) Ronaldo naprawdę się marnuje w Realu. Może naprawdę niech idzie do City. Sam nie ukrywam, że chciałbym kiedyś zobaczyć Messiego i Cristiano razem na boisku ;) Pozdrawiam

0

Pięknie, pięknie i jeszcze raz pięknie. Cieszą mnie gole Puyiego i Abiego :) !! Czeka nas ciężki rewanż. Niech kibice Realu uświadomią sobie, że minie sporo czasu aż nas pokonają i będą od nas lepsi. VAMOS!!

0

FC1899Barca
Sam jesteś żałosny "kibicu". To jest prawdziwa legenda klubu, a jeśli nawet gra teraz dla pieniędzy to go bardzo dobrze rozumiem, ponieważ chce się najnormalniej ustatkować już na resztę życia. Nie widzę problemu. I naucz się trochę szacunku do legend tego wspaniałego klubu :)

0

Cóż, nie lubiłem jego gry gdy zamiast ciągnąć akcje do przodu cały czas podawał do tyłu Ale powodzenia Maxwell w PSG :) I dziękujemy za wszystkie występy w koszulce Blaugrany. Graj tam jak najczęściej ;)

0

Aż mi się łza w oku zakręciła jak Titi strzelił bramkę :) i ta jego radość po jego strzeleniu :D widać ze kocha Arsenal.

0

Real 1-1 Granada

0

Jeśli chodzi o pozycję w Primera Division to oczywiście Real jest od nas lepszy, lecz jeśli chodzi o bezpośrednie starcia to 3-1 mówi samo za siebie :)

0

To sku*****y, człowiek ciężko pracuje, aby zapewnić sobie godne życie, ale zawsze się znajdzie jakaś menda i taki oto pasożyt społeczny. Sam nic w życiu nie osiągnie, a będzie żerował na czyimś dobrobycie... Tępić takich szkodników. Mam nadzieje, że hiszpańska policja znajdzie tych złodziei i odzyskają przedmioty skradzione Maxwellowi.

0

Cuenca zagrał fenomenalny mecz, lecz ten nie szczęsny "upadek" pospuł trochę obraz jego wspaniałem gry..
Tello fantastyczny debiut, pokazał się ze świetnej strony :)
Matrwi mnie forma Pedro, w poprzednich dwóch sezonach rządził i był jedną z podpór Barcy, mam nadzieje że jego gra się polepszy.
A Cesc jak najbardziej najlepszy na boisku, ciekawi mnie tylko gdzie są Ci przeciwnicy jego transferu? ;>

0

Dobry żarcik xD chociaż nie ukrywam, że po przeczytaniu tytułu się przestraszyłem

0

Przypadek?? Noo prooooośba xd Przypadkiem to jest rozstawienie twoich oczy ;p O_O
Niech lepiej nauczy się grać w piłkę, a nie krytykuje Barce.

0

9-0!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?