Xavi6FCB
Dołączył/a: listopad 2010
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
XAVI !!! 1-0 :D:D
0
6-0 Villa
0
5-0 VIlla
0
No la manita na początek sezonu :) Eksperymentalny skład i rozgromił Villarreal ;d Cieszą mnie strzelcy bramek, na razie lider w Madrycie, ale mam nadzieję, że na nie długo. Visca el Barca!
0
Brak słów do Fabregasa :D 3 bramka w 4 meczu xd lepiej jak Torres :) Fajnie się ogląda meczyk, zadrżałem tylko przy tej akcji Rossiego
0
Nie no nie wierzę, że aż 8-2 wygrał Machester :D Oczywiście gratulację dla nich, a czas Wengera dobiegł chyba końca. Jeszcze raz wielkie gratki dla kibiców Manchesteru :)
0
tak to jest jak sie chucha sobie pod nos mourinho..
lecz się stary parubasie, nie lubie nikogo przezywac, ale go do kur*y nedzy nie nawidze!!
puta MOUdrid
0
Gdybyśmy mieli u siebie mojego ulubionego fightera Pana Gattuso, ciekawe czy wtedy cwaniaki z madrytu by kosili nas. Jak wszyscy wiedzą z Gattuso sie konfliktow nie zaczyna.
0
Cesc pierwszy mecz i juz jakies trofeum :)
Nie nawidzę realu!!!! Kiedyś miałem do nich szacunek teraz 0, a mourinho niszczy futbol, ale mistrzowie ciesza sie zwyciestwem :))
Visca el Barca!!
madrid CABRON SALUDA AL CAMPEON!!
0
POTWIERDZONY SKŁAD!!!!!
Valdés; Alves, Piqué, Mascherano, Abidal; Busquets, Xavi, Iniesta; Pedro, Villa i Messi
0
To wszystko wyjaśnia czemu był wczoraj niewidoczny. Trzymaj się Leo i zdrowiej nam :)
0
Barca można powiedzieć zagrała słabo jak na siebie, a dobrze grający Real tylko z nami zremisował. Aż nie mogę się doczekać środy. Preferuje taki skład
V.Valdes
Dani Alves-Mascherano/Puyol-Pique-Abidal
Fabregas/Xavi-Busquets/Keita-Iniesta
Pedro-Messi-Villa/Alexis
0
Nie gramy tego co zawsze, ale na szczęście mamy Ville i Messiego :D:D
Ale jestem zajebiście zadowolony xd Teraz Xavi na boisko, a w środe Fabregas za Thiago i gramy :)
Vamos
0
Jak dla mnie Cesc będzie grał z 4, a Thiago z 11
0
WELCOME back Cesc :D Ciekawi mnie teraz z jakim numerem będzie grał, fajnie by było jakby dostał 4, ale z nią chyba będzie biegał Thiago :)
0
Dopiero będę zadowolony kiedy zobaczę w nagłówku:
"Fabregas fichado" :)
Bo znowu będzie, że Arsenalowi coś nie będzie pasowało itp
0
Szkoda Pique.. głupie towarzyskie mecze..
Widzę, że z Sergio nie jest aż tak źle :)
V. Valdes
Dani Alves-Mascherano-Abidal-Adriano
Sergio
Xavi-Iniesta
Sanchez/Pedro-Messi-Villa
0
THIAAAAAAGO :D:D NO KUR*A BRAK MI SLOW NA NIEGO :D:D
0
NANI :( i przegrywamy 0-1
0
"Płacą za Ceska lub zostawiają go w spokoju".
Święte zdanie, tak jak już pisaliście Arsenal się nie ugnie na 30 mln, żądają 40 i się będą tego trzymać. Niech Rosell kupi Cesca i wszyscy będą szczęśliwi.
0
Wszystkiego Najlepszego Pedrito :) Życzę Ci abyś w tym sezonie nastrzelał przynajmniej z 30 goli :D
0
Ronneya bardzo lubię i szanuję. To wspaniały piłkarz, który umie uszanować wyższość Barcy :) nie to co kibice MU, Realu itd.
0
Kettger
14 ma Mascherano...
Ja bym chciał, aby Fabregas grał z 4, a Alexis 9 albo 19 bo Maxwellu jak odejdzie ;)
0
Szacunek dla Gutiego :)
Widać właśnie jacy są kibice srealu... ich były piłkarz wychwala Barce, a ci od razu po nim jadą.
0
Pedro i Villa zostają!!!!
0
Dziękujemy!!!! Pamiętam ten gol i moja radość, to było coś pięknego :) Jeszcze raz dużo zdrowia Juliano
0
Sergio to znakomity piłkarz. Gdyby tylko nie jego "teatrzyki" byłby naprawdę lubianym i szanowanym piłkarzem :) Ja go osobiście bardzo lubię, ponieważ zawsze gra z serca, posiada wspaniałą technikę, świetnie gra z pierwszej piłki, tylko niestety ta jego symulacja...
0
Bardzo bym chciał go w Barcelonie :)
0
Bingoo
hehe zgadzam się z Tobą :D Zlatan by go zmiótł, albo Ronney bądź Balotelli xd
Ale powinni złapać tego typa i ostro go skopać
0
Dziękujemy za cały sezon :) Kocham po prostu ten zespół!!