0

XAVI !!! 1-0 :D:D

0

6-0 Villa

0

5-0 VIlla

0

No la manita na początek sezonu :) Eksperymentalny skład i rozgromił Villarreal ;d Cieszą mnie strzelcy bramek, na razie lider w Madrycie, ale mam nadzieję, że na nie długo. Visca el Barca!

0

Brak słów do Fabregasa :D 3 bramka w 4 meczu xd lepiej jak Torres :) Fajnie się ogląda meczyk, zadrżałem tylko przy tej akcji Rossiego

0

Nie no nie wierzę, że aż 8-2 wygrał Machester :D Oczywiście gratulację dla nich, a czas Wengera dobiegł chyba końca. Jeszcze raz wielkie gratki dla kibiców Manchesteru :)

0

tak to jest jak sie chucha sobie pod nos mourinho..

lecz się stary parubasie, nie lubie nikogo przezywac, ale go do kur*y nedzy nie nawidze!!

puta MOUdrid

0

Gdybyśmy mieli u siebie mojego ulubionego fightera Pana Gattuso, ciekawe czy wtedy cwaniaki z madrytu by kosili nas. Jak wszyscy wiedzą z Gattuso sie konfliktow nie zaczyna.

0

Cesc pierwszy mecz i juz jakies trofeum :)

Nie nawidzę realu!!!! Kiedyś miałem do nich szacunek teraz 0, a mourinho niszczy futbol, ale mistrzowie ciesza sie zwyciestwem :))

Visca el Barca!!

madrid CABRON SALUDA AL CAMPEON!!

0

POTWIERDZONY SKŁAD!!!!!

Valdés; Alves, Piqué, Mascherano, Abidal; Busquets, Xavi, Iniesta; Pedro, Villa i Messi

0

To wszystko wyjaśnia czemu był wczoraj niewidoczny. Trzymaj się Leo i zdrowiej nam :)

0

Barca można powiedzieć zagrała słabo jak na siebie, a dobrze grający Real tylko z nami zremisował. Aż nie mogę się doczekać środy. Preferuje taki skład

V.Valdes

Dani Alves-Mascherano/Puyol-Pique-Abidal

Fabregas/Xavi-Busquets/Keita-Iniesta

Pedro-Messi-Villa/Alexis

0

Nie gramy tego co zawsze, ale na szczęście mamy Ville i Messiego :D:D

Ale jestem zajebiście zadowolony xd Teraz Xavi na boisko, a w środe Fabregas za Thiago i gramy :)

Vamos

0

Jak dla mnie Cesc będzie grał z 4, a Thiago z 11

0

WELCOME back Cesc :D Ciekawi mnie teraz z jakim numerem będzie grał, fajnie by było jakby dostał 4, ale z nią chyba będzie biegał Thiago :)

0

Dopiero będę zadowolony kiedy zobaczę w nagłówku:

"Fabregas fichado" :)

Bo znowu będzie, że Arsenalowi coś nie będzie pasowało itp

0

Szkoda Pique.. głupie towarzyskie mecze..

Widzę, że z Sergio nie jest aż tak źle :)

V. Valdes

Dani Alves-Mascherano-Abidal-Adriano

Sergio

Xavi-Iniesta

Sanchez/Pedro-Messi-Villa

0

THIAAAAAAGO :D:D NO KUR*A BRAK MI SLOW NA NIEGO :D:D

0

NANI :( i przegrywamy 0-1

0

"Płacą za Ceska lub zostawiają go w spokoju".

Święte zdanie, tak jak już pisaliście Arsenal się nie ugnie na 30 mln, żądają 40 i się będą tego trzymać. Niech Rosell kupi Cesca i wszyscy będą szczęśliwi.

0

Wszystkiego Najlepszego Pedrito :) Życzę Ci abyś w tym sezonie nastrzelał przynajmniej z 30 goli :D

0

Ronneya bardzo lubię i szanuję. To wspaniały piłkarz, który umie uszanować wyższość Barcy :) nie to co kibice MU, Realu itd.

0

Kettger

14 ma Mascherano...

Ja bym chciał, aby Fabregas grał z 4, a Alexis 9 albo 19 bo Maxwellu jak odejdzie ;)

0

Szacunek dla Gutiego :)

Widać właśnie jacy są kibice srealu... ich były piłkarz wychwala Barce, a ci od razu po nim jadą.

0

Pedro i Villa zostają!!!!

0

Dziękujemy!!!! Pamiętam ten gol i moja radość, to było coś pięknego :) Jeszcze raz dużo zdrowia Juliano

0

Sergio to znakomity piłkarz. Gdyby tylko nie jego "teatrzyki" byłby naprawdę lubianym i szanowanym piłkarzem :) Ja go osobiście bardzo lubię, ponieważ zawsze gra z serca, posiada wspaniałą technikę, świetnie gra z pierwszej piłki, tylko niestety ta jego symulacja...

0

Bardzo bym chciał go w Barcelonie :)

0

Bingoo

hehe zgadzam się z Tobą :D Zlatan by go zmiótł, albo Ronney bądź Balotelli xd

Ale powinni złapać tego typa i ostro go skopać

0

Dziękujemy za cały sezon :) Kocham po prostu ten zespół!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?