0

druga asysta pietka Pique w tym sezonie przy golu Messiego
pierwsza w meczu z realem na Camp Nou

0

Hattrick!!!!!!! MESSSIIIIIII!!!!!!!!!!!!!

0

Messi!!! a teraz w lewy rog :D

0

Ole ole ole ole Victor Valdes!!!

0

Mnie to akurat pasuje, zawsze i tak wstaje o 11:30 w weekendy wiec wstanę sobie i od razu mecz Barcy

0

Trzymaj się Pedrito!!! :)

0

INIESTA!!!!!!! 1-0!!

0

Szacunek dla Carlosa. Bardzo go lubiłem i lubię, jeden z nielicznych graczy Realu, których darzę sympatią. Dla mnie to on jest najlepszym lewym obrońcą na świecie, do końca życia zapamiętam jego gol z zerowego kąta :D to było piękne, wgl tak jego lewa noga była zabójcza.

A co do jego wypowiedzi to racja, denerwuje mnie, że Xavi jest niedoceniany, to on "dał" Messiemu złote piłki. Bardzo liczyłem na to, że to on ją wygra w poprzednim sezonie.

0

Oby nic Javierowi się nie stało. Messi chce ale nie może, ale akurat do niego nie można mieć jakichkolwiek pretensji bo tyle dla nas zrobił ze głowa mała. Za dużo spalonych, mam nadzieje że druga połowa będzie skuteczniejsza :)
Visca el Barca

0

5-0 manita

0

4-0 Piękna akcja MEEEESSSSSIi

0

MESSI i 3:0

0

PEEEEEDDDDDDROOOOOOOOO 2-0

0

1-0 GOL :D

0

Kluivert :D Jeden z idoli mojego dzieciństwa. Pamiętam jak byłem mały to "woziłem się po mieście" w jego koszulce z 9 i nawet moja mama mi mówiła, że kiedyś się w nim podkochiwała xd

0

Nie wiem czy to prawda, ale ponoć Afellay doznał kontuzji i zerwania wiązadła krzyżowego przedniego w lewym kolanie. czeka go ponoc operacja

0

Mecz naprawdę ciekawy, pełny emocji pod koniec. W tej lidze każdy każdemu może ukraść punkty. Kolejny gol Fabregasa :D I Cieszy mnie bramka Pedro :) Szkoda, tego samobója i zwycięstwa. Zawsze Valencię darzyłem szacunkiem i dalej darzę, grali dzisiaj naprawdę dobrze.

Visca el Cesc!

0

remis realu ;d;d

musimy to wygrac z valencia ;d

0

Bravo dla Levante :D Widać że każdy może urwać punkty Barcelonie i realowi. Visca el Barca

0

martwi mnie tylko dzisiejsza gra Afellaya, nie gral za dobrze, panikowal jak mial pilke zero opanowania, mysle ze lepsza zmiana bylo by wejsce Pedro

0

tak bardzo liczyłem na 9 a nawet 10-0 i sie nie doczekałem :( ;D

Cieszy gra naszych, hattrick Messiego, dwie bramki Villi i bramka Fabregasa i Xaviego :)

VAMOS!!!!! Visca El Barca!

0

5-0****

0

MEEEEESSSSSSSSSIIIIIIIi 4-0

0

samobój 4-0

0

Villa Maravilla 3-0

0

CESC :D:D:D

0

Villa piękny gol :D:D

0

Iniesta!!! Oby to nic poważnego :(

0

kurde kontuzja Alexisa ;/

0

2-0 :D FAAABREGASSSSS

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?