19 września 2012, 17:25
0
6:0 na dobry początek :)
23 sierpnia 2012, 16:35
22 lipca 2012, 21:25
A co do meczu Barcy to na jakich programach będzie???
14 czerwca 2012, 13:11
Canteranos musi odejść, ponieważ jest najsłabszy.
28 maja 2012, 12:57
Da ktos link?
15 marca 2012, 18:58
Wracaj do zdrowia Abi. Czekamy na Ciebie :)
22 maja 2012, 15:47
Ha ha Ronaldo jest śmieszny. Barca nigdy się nie podda i na zawsze tak zostanie.
18 marca 2012, 17:12
Brawo!!! :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
6:0 na dobry początek :)
0
0
A co do meczu Barcy to na jakich programach będzie???
0
Canteranos musi odejść, ponieważ jest najsłabszy.
0
Da ktos link?
0
Canteranos musi odejść, ponieważ jest najsłabszy.
0
Wracaj do zdrowia Abi. Czekamy na Ciebie :)
0
A co do meczu Barcy to na jakich programach będzie???
0
Ha ha Ronaldo jest śmieszny. Barca nigdy się nie podda i na zawsze tak zostanie.
0
Brawo!!! :D