0

6:0 na dobry początek :)

0

0

A co do meczu Barcy to na jakich programach będzie???

0

Canteranos musi odejść, ponieważ jest najsłabszy.

0

Da ktos link?

0

Nawet fajne ale trzeba będzie poczekać jak zaprezentują się na zawodnikach.Myślę że będą świetne :D

0

Ha ha Ronaldo jest śmieszny. Barca nigdy się nie podda i na zawsze tak zostanie.

0

TVP Polonia serio?

0

Czyli na Camp Nou

0

A mam pytanie. Gdzie grają?

0

Przepraszam przecież Barcelona traci do Realu 4 punkty a nie 11.
Więc w tabeli jest coś pokręcone.

0

Już tylko 4 punkty do Realu Madryt

0

AHA wielkie dzieki :D

0

Wiecie może czy jest ten mecz na Sport Klub pol. Bardzo prosze powiedcie

0

Wiecie może czy jest ten mecz na Sport Klub pol

0

Messi to nasz król. Na zawsze !!!

0

Brawo!!! :D

0

Wracaj do zdrowia Abi. Czekamy na Ciebie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?