XaviHeart
Dołączył/a: listopad 2013
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Totsy zainteresowane Alvesem ? To proponuję wymianke za Walkera ;)
0
Gdy gra, to każdy kibic trzęsie portami przy akcjach ofensywnych rywala. Taka jest prawda. Niech wejdzie i pokaże, że naprawdę potrafi i stara się ile może. Robi kuriozalne błędy i to nie jest wina tego, że jest bez formy, czy nie gra; on nie myśli.
0
Wyzywajcie go, krytykujcie i bluzgajcie, ale Mourinho to geniusz. Nie boi się odważnych decyzji, jeżeli chce jakiegoś transferu to mówi to otwarcie, jest genialnym taktykiem i wykorzystuje potencjał piłkarzy. Wprawdzie charakter ma idiotyczny, ale to już inna beczka.
0
I już narzekanie na Rakiticia. Ludzie, dajcie mu chwilę.
Początek sezonu, nowy klub, nowe zadania, nowe ambicje, nie będzie grał od razu jak profesor. Jest uniwersalnym graczem, którego potrzebowaliśmy, zaufajcie jemu i trenerowi (choć wiem, że temu drugiemu cięzko).
0
Tylko, że za ofensywę odpowiedzialni są Iniesta i w Twoim przypadku Xavi, do Busquetsa należy przechwyt i najlepsze możliwe podanie a nie rajdy z piłką i strzelanie bramek.
Xavi powinien na dobre zasiąść na ławce jako filar, jako ten, który wchodzi powiedzmy w 65-70 minucie i w razie potrzeby uspokaja grę i daje swobode.
Rakitić-Busquets/Mascherano-Iniesta, tak powinna wyglądać druga linia w najważniejszych meczach sezonu.
3
Mając Neymara, Messiego i Suareza zespół musi przestać wymieniać miliardy podań na minutę, a zacząć grać konkretnie, dobrymi piłkami, szybkimi kontrami i akcjami z zaskoczeniem, a nie wieczną klepaniną. Tyle w temacie.Zlatana zmarnowaliśmy przez ten system, teraz zmarnujemy Suareza.
0
Hahahahahaha Xavi, błagam.
0
No to teraz na środek obrony Masche i Pedro, bo Bartra jest za słaby i bez formy.
0
Nie pierszo, tylko pierwszą, to raz. A dwa - Zlatan.
1
Suarez na skrzydle - propsy. Druga najlepsza na świecie "dziewiątka" ma grać na skrzydle ? Śmiechłem.
Swoją drogą - RaRkitić w składzie wg. Mundo, nono, jestem ciekaw jak spisze się w debiucie nieznany nikomu zawodnik.
1
A Ty cieszysz sie, kiedy taki Pique, który nie robi nic w interesie klubu, nie poprawia swojej gry, a jednak występuje w takim El Clasico ? Błagam Cię, krytyka jest w większości uzasadniona i nie powinna wywoływać zdziwienia. Jesteśmy wielkim klubem, czołówką europejską, normalne, że potrzebujemy graczy, którzy angażują się w gre i dążą do poprawienia jakości swojej jak i zespołu.
0
A Espanyol ? Wyszli z największymi ogórami, także w połowie rezerwowym składem, poza tym takie nazwiska, jakie mamy w zespole muszą robić wrażenie. Bez przesady, nikt nie spodziewał sie dwucyfrowego wyniku, ale te 3:0 to dla mnie granica minimum.
0
Ależ ja zrozumiałem tę ironie, do czego dopisałem też, że jest to na porządku dziennym po każdej wpadce. Pozdrawiam ;)
1
Z takim rywalem powinniśmy zakończyć mecz manitą, a nie karnymi, w których były momenty, że dostawaliśmy w plecy.
0
Co to za ogór strzelał..
0
Chryste, Sandro...
0
Karne to loteria, nie obstawiałbym z góry :)
0
Także śledziłem, gdy zrobiło się głośno o tym transferze, widziałem wiele jego popisowych interwencji, a przy okazji i jednego samobója, po błędnym przyjęciu :)
Mniejsza o to, ważne, że Claudio spisuje się bardzo dobrze. Na Ter Stegena przyjdzie czas, jest młody i zdolny.
0
Standardowe tłumaczenie.
12
I całe szczęscie. Choć jeden, który gdy dostanie pilke, to pociągnie akcje, a nie odegra do najbliższego partnera. Tak samo hejtowany przez wielu Tello oraz Deulofeu.
0
Na tle reszty zespołu zrobił to już w pierwszej akcji.
2
Śmieszą mnie tacy ludzie.
8
Barcelona 196 podań w jednej akcji, brak konkretnego strzału. Espanyol 10 podań i piłka niemalże w bramce. Komedia.
0
Haha. Traore jak dzieci ich tam rozstawia.
Bezsens tylko, że pcha się między trzech obronców, ale za częste próby brawa.
1
To już sie robi obrzydliwe...
Na cholere to podanie do Munira ? Każdy normalny pomocnik pokroju Xaviego wziąłby te piłke, miał kawałek miejsca, pizgnąłby po długim i siedzi bramka chciał, czy nie chciał. Ale nie, trzeba podać i wejśc do bramki. Błagam.
0
Marc mobilny grajek.
0
"Tradycja"
1
Aż miło się patrzy jak Espanyol przyciska pressingiem.
6
Traore to jest kozak. Imponująca technika.
0
Cicho. Tiki taka tiki taka tiki taka.
W innych drużynach robi się to tak : podanie-podanie-strzał, co przeciętnie w ciągu pół minuty po dobrym kontrataku daje bramke.