0

Ja tego nie zasugerowałem, po prostu wydaje mi sie to irracjonalne i tego nie rozumiem, wiesz o czym mówię :)

1

Nie rodzisz sie homoseksualistą, tylko stajesz, więc marne tłumaczenie. To problem psychiczny.

1

Wytłumaczysz mi dlaczego jako fan, czy tam "fan" Realu Madryt zakładasz konto na stronie zrzeszającej fanów Barcelony ? W sensie co Cie do tego nakłoniło i jaki masz w tym cel ?

2

Ale krzywo myślący, imo homoseksualiści to osoby z poważnymi zaburzeniami psychiki. Ja takich osób nie toleruje.

0

Prawdopodobnie będzie. Ostatni sezon w miare, chociaż nawet gdyby nie zasłużył, to pewnie by sie tam znalazł. Pięciu pierwszych zawodników, a w zasadzie dwóch jest branych pod uwage jako kandydat główny co roku, reszta to pachołki w tym całym zestawieniu.

6

Kłistjanoł Ronaldoł i tak wygra, to maszyna. W tym sezonie La Ligi powalające statystyki od samego początku.

0

Absolutnie sie nie zgadzam, monohydrat i jabłczan działają w inny sposób.

2

Co do Coutinho, to jestem zdania, że kwestia kolejnego okienka i go sprowadzimy.
Denis talenciak, natomiast bez regularności. Jeśli sie ustatkuje i rozwinie, to owszem.

6

Paranoja, następny wstyd. Kolejny powód, dla którego nie mam najmniejszej ochoty oglądać Ekstraklapy, poziomem niewiele odstaje od 4 ligi angielskiej :)

0

Isco magik, idealny następca Iniesty. Cały czas licze, że wyląduje pewnego dnia w Barcelonie.

0

CM3 leci cały czas, osobiście polecam i sobie chwale.

0

Tylko mono ? CM3 robi odczuwalną różnicę. Polecam najpierw zapoznać sie z tymi obiema formami kreatyny samodzielnie ; )

7

Okropność, jestem wielkim zwolennikiem jego talentu, ale kontuzje go zjadają. Brazylijski Wilshere.

0

Skąd wiesz ? Udowodnij

46

Pieniądze nie grają

0

Dziś przez cały mecz byli dla siebie wyrozumiali, po bramce Cavaniego sie przytulili. Widocznie konflikt zażegnany, chyba, że to przykrywa (w co ciężko uwierzyć).

0

Definitywnie obrazek roku jeśli chodzi o memy piłkarskie

2

Już jest równie dobry ;)

0

I widzisz, tutaj właśnie działa magiczny zwrot "odnosze wrażenie" :)
Teraz poddaj sie swoim myślom, wytęż mózg i pomyśl do czego bije.

0

Odnosze wrażenie, że te "12" to Twój wiek. Kuszczak wyjąłby wszystkie piłki dziś, gdyby bronił dla Bayernu.

0

Byle kto nie ogrywa też Barcelony 4:0, żeby w rewanżu dostać 6:1. Nie ma co jeszcze oceniać.

0

4 razy w ciągu minuty LEO SELCO

0

Areola dzisiaj to mistrzostwo, kilka naprawde kapitalnych interwencji. Warto pochwalić.

1

Z czego 90% nie znajduje adresata i jest wybijana przez obrone Paryżan. Przyjemnie sie na to patrzy

0

Nic a nic. Jak cały Bayern. PSG ich miażdży.

0

Hahahahahaha, uwielbiam takie komentarze :)
Jeszcze bedziesz sie spuszczał patrząc jak ładuje bramy i wychwalał go pod niebiosa :)

0

Ta, zajebisty interes za 60 baniek :)

0

Ulreich też, i co dalej ?
Równie dobrze Neuer mógłby wpuścić kolejne 2, które wybronił dzisiejszy golkiper Bayernu. Jesli już piszesz coś w ten deseń, to na początku dodaj "Moim zdaniem" (bądź napisz to innymi słowy, ale napisz).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?