XaviHeart
Dołączył/a: listopad 2013
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja tego nie zasugerowałem, po prostu wydaje mi sie to irracjonalne i tego nie rozumiem, wiesz o czym mówię :)
1
Nie rodzisz sie homoseksualistą, tylko stajesz, więc marne tłumaczenie. To problem psychiczny.
1
Wytłumaczysz mi dlaczego jako fan, czy tam "fan" Realu Madryt zakładasz konto na stronie zrzeszającej fanów Barcelony ? W sensie co Cie do tego nakłoniło i jaki masz w tym cel ?
2
Ale krzywo myślący, imo homoseksualiści to osoby z poważnymi zaburzeniami psychiki. Ja takich osób nie toleruje.
0
Poranne meme
https://i1.jbzdy.pl/contents/2017/10/d5d320ea36d0e6e1ca14819263ee8d49.jpg
1
Na topie
https://i1.jbzdy.pl/contents/2017/10/986e4b95adabba065f36be6f1923712d.jpg
0
Prawdopodobnie będzie. Ostatni sezon w miare, chociaż nawet gdyby nie zasłużył, to pewnie by sie tam znalazł. Pięciu pierwszych zawodników, a w zasadzie dwóch jest branych pod uwage jako kandydat główny co roku, reszta to pachołki w tym całym zestawieniu.
6
Kłistjanoł Ronaldoł i tak wygra, to maszyna. W tym sezonie La Ligi powalające statystyki od samego początku.
0
Absolutnie sie nie zgadzam, monohydrat i jabłczan działają w inny sposób.
2
Co do Coutinho, to jestem zdania, że kwestia kolejnego okienka i go sprowadzimy.
Denis talenciak, natomiast bez regularności. Jeśli sie ustatkuje i rozwinie, to owszem.
6
Paranoja, następny wstyd. Kolejny powód, dla którego nie mam najmniejszej ochoty oglądać Ekstraklapy, poziomem niewiele odstaje od 4 ligi angielskiej :)
0
Isco magik, idealny następca Iniesty. Cały czas licze, że wyląduje pewnego dnia w Barcelonie.
0
CM3 leci cały czas, osobiście polecam i sobie chwale.
0
Tylko mono ? CM3 robi odczuwalną różnicę. Polecam najpierw zapoznać sie z tymi obiema formami kreatyny samodzielnie ; )
7
Okropność, jestem wielkim zwolennikiem jego talentu, ale kontuzje go zjadają. Brazylijski Wilshere.
0
Skąd wiesz ? Udowodnij
46
Pieniądze nie grają
0
Dziś przez cały mecz byli dla siebie wyrozumiali, po bramce Cavaniego sie przytulili. Widocznie konflikt zażegnany, chyba, że to przykrywa (w co ciężko uwierzyć).
0
Definitywnie obrazek roku jeśli chodzi o memy piłkarskie
2
Już jest równie dobry ;)
0
I widzisz, tutaj właśnie działa magiczny zwrot "odnosze wrażenie" :)
Teraz poddaj sie swoim myślom, wytęż mózg i pomyśl do czego bije.
0
Odnosze wrażenie, że te "12" to Twój wiek. Kuszczak wyjąłby wszystkie piłki dziś, gdyby bronił dla Bayernu.
0
Byle kto nie ogrywa też Barcelony 4:0, żeby w rewanżu dostać 6:1. Nie ma co jeszcze oceniać.
0
4 razy w ciągu minuty LEO SELCO
0
Areola dzisiaj to mistrzostwo, kilka naprawde kapitalnych interwencji. Warto pochwalić.
1
Z czego 90% nie znajduje adresata i jest wybijana przez obrone Paryżan. Przyjemnie sie na to patrzy
0
Nic a nic. Jak cały Bayern. PSG ich miażdży.
0
Hahahahahaha, uwielbiam takie komentarze :)
Jeszcze bedziesz sie spuszczał patrząc jak ładuje bramy i wychwalał go pod niebiosa :)
0
Ta, zajebisty interes za 60 baniek :)
0
Ulreich też, i co dalej ?
Równie dobrze Neuer mógłby wpuścić kolejne 2, które wybronił dzisiejszy golkiper Bayernu. Jesli już piszesz coś w ten deseń, to na początku dodaj "Moim zdaniem" (bądź napisz to innymi słowy, ale napisz).