0

Mieli 2 szanse i je wykorzystali. Nic dodać nic ująć.

0

sory 3-1*

0

Pamiętam po meczu z Arsenalem jak było... wtedy u nich 2:1. No właśnie była ta jedna bramka, co dawała jeszcze większe szanse. Ale potem na Camp Nou taki mecz i lekcja futbolu, że spokojnie do następnej rundy weszliśmy po wygranej 2-1 bodajże

0

Włoska piłka... czy mnie się tylko wydawało, czy oni leżeli na murawie średnio co 2 minuty?

0

Wszystko ok, tylko moim zdaniem Alexis nie powinien mieć wyższej oceny od Villi, jak już to takie same. Bo co w końcu udało mu się strzelić swoją pierwszą bramkę w lidze? Przecież jego później prawie nie było widać w przeciwieństwie do Davida. Trzeba zauważyć, że on także strzelił gola i pokazywał się kolegom, miał parę ładnych akcji, dośrodkowania w pole karne pierwsza klasa, z tego mogły być bramki.

0

Podczas towarzyskiego meczu Argentyny kolejny kibic wbiegł na murawę i.....pocałował Messiego w czoło. To nic, że go później złapali. Facet musi mieć wspomnienia.....

0

niewykorzystanych ....piszemy razem .

0

A Neymar jest potrzebny ? kolejne pieniądze nie wiadomo, czy zostaną dobrze wydane.

0

MasterFCB
A widzisz, jest coś takiego jak wolność słowa....i wiek nie ma tu znaczenia. Coś może cię denerwować, wiesz tak to jest, że z reguły nie ze wszystkim się zgadzamy. Swoją drogą świat byłby nudny.

0

MasterFCB
Nie trzeba być wielkim fanem Villi, żeby stwierdzić, że jest świetnym napastnikiem. A poza tym raczej wiele do powiedzenia w tej sprawie nie mamy, możemy tylko dyskutować, a oni i tak zrobią swoje.

0

Villa jest napastnikiem, powinien strzelać. I tak ma więcej bramek niż Alexis a gra rzadziej. I gdzie tu sprawiedliwość. Może mieć 31 lat, ale to doświadczony piłkarz, który wie co zrobić z piłką przy nodze, w ważnych sytuacjach zachowuje spokój, potrafi się odnaleźć.

0

blaugrana158
Masz racje. W 100 % się z Tobą zgadzam. Nie wiem, czy już niektórzy nie pamiętają, jak to było dobrze, w jego pierwszym sezonie w Barcelonie. Wtedy strzelał, 2 gole w Gran Derbi wygranym 5-0 z Realem, czy gol w finale Ligi Mistrzów z Manchesterem na Wembley. A później...kontuzja. Powinno się o tym pamiętać, bo też dużo zrobił dla klubu, choć miał mało czasu.

0

Widać, że inne kluby chciałyby mieć takiego napastnika. To już kolejny. Myślę, że tak jak wyszło w sondzie: Trzeba dać mu więcej szans do gry, bo na to zasługuje.

0

Po pierwsze to Villa powinien zagrać od początku. A tak swoją drogą to Valencia grała dobrze. Po prostu dobra taktyka, trzeba im to przyznać. Najlepszy Messi? No...nie wiem, myślę o Valdésie. Kilka naprawdę udanych interwencji. Bo chwilami było gorąco pod bramką Barcy. Victor pokazał na co go stać. Trzeba zwrócić uwagę, że tak do 70 minuty bardzo mało celnych strzałów na bramkę Valencii. Bodajże 2. Malutko, choć obrona Los Che faktycznie skuteczna. Na Mestalla zawsze jest trudno. Z drugiej strony prawdziwa dominacja Barcy zaczęła się od 70 min. Szkoda niewykorzystanej sytuacji Davida. Ale takie mecze tylko motywują drużynę do zwycięstw. Za tydzień Getafe!

0

Alba to był jeden najbardziej udanych transferów lata 2012 w Hiszpanii

0

Jeżeli to prawda, to jest to wielki błąd. Ale nie Davida, tylko klubu! Pozwolić odejść takiemu zawodnikowi, dopuścić do tego, żeby w ogóle pojawiła się taka myśl! Samego Villę rozumiem, on chce grać, a na to nie pozwala mu Barca.

0

Callejon to akurat ma zawsze tyle do powiedzenia...jest lepszy w gadaniu, niż na boisku. Myśli, że wywoła sensacje ? Nie miał już jak zwrócić na siebie uwagi mediów. pożałowania...

0

krajana

Dokładnie, masz racje. Ciekawe, czy Guardiola wpuszczałby go częściej na boisko? A tak swoją drogą to "podobno" Tito razem z Guardiolą nalegali, żeby go sprowadzić, ale to mogą być tylko plotki.

0

David zasługuje na to, żeby grać w pierwszym składzie. Jakim prawem Sanchez częściej znajduje się w wyjściowej jedenastce? Po ostatnim meczu Alexis utwierdził wszystkich w przekonaniu, że lepszej sytuacji do strzelenia bramki nie będzie miał. A Villa? To świetny zawodnik, który właśnie wraca do swojej najwyższej formy. Bardzo udany mecz z Osasuną w jego wykonaniu. Tito Vilanova chyba jednak nie ma do niego przekonania, a to błąd.

0

Xavi jest wielkim człowiekiem. Osobiście, podziwiam go, jako człowieka i jako piłkarza. Swoją drogą - dobry wywiad, można się wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć. Losing My Religion? Uwielbiam R.E.M. !

0

Fajnie. Ale mógłby choć raz wygrać Xavi, należy mu się, choć raz.

0

Michall99
Masz rację to stadion historia. Ludzie będąc w Barcelonie nie wyobrażają sobie ominąć Camp Nou. To jest najczęściej najważniejszy punkt wycieczki. Camp Nou to wielki stadion, dla mnie jest wspaniały. Remont byłby lepszy.

0

Moim zdaniem Villa powinien grać na lewym skrzydle, to jego miejsce. Tello i Villa razem na boisku? Tak, ale Tello po drugiej stronie. Ale to moje zdanie.

0

Uwielbiam, jak media szukają sensacji. Jak widać tematy się skończyły....

0

Iniesta dostał tą nagrodę trzeci raz.

0

Brakuje dwóch zawodników!

0

Z tego co czytałam na M.D to Juan Mata też jest powołany, tak samo Markel Susaeta. Nie brakuje tu czegoś?

0

Jasne, jasne...

0

Po co miałby kraść portfel skoro tyle zarabia? Bezsensowne oskarżenie

0

W sumie trzeba przyznać, że ma rację.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?