XaviHernandez6
Dołączył/a: czerwiec 2012
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi już dawno jest lepszym piłkarzem od Maradony. Jak tu zaznaczył ktoś wcześniej, dobrze, że żyjemy w czasach, kiedy możemy oglądać jego grę.
0
O nie....
0
Może tym razem Xavi. Zasłużył.
0
Też nie mogę zrozumieć, czemu go nie wpuścił... Miał jeszcze jedną zmianę!
0
Szkoda, że Davida nie wpuścił w ostatnich minutach, mogłoby być ciekawie...Dziwna decyzja, nie wykorzystał wszystkich zmian.
0
Xavi -powtórz gola z sezonu 2010/2011, wtedy kiedy Barca wygrała 5-0 z Realem.
0
Dlatego jest czasem taki roztargniony :)
0
lechu55
Jeśli kiedykolwiek Villa ma odzyskać formę, to musi dostawać coraz więcej minut. Taka jest prawda. Te końcówki nie wystarczą , aby ją osiągnął. Niby te ostatnie minuty, w których wchodzi są zabójcze dla rywali, ale na dłuższą metę to nie wystarczy. Musi grać, inaczej z biegiem czasu będzie ciężko.
0
Xavi jest niesamowitym piłkarzem. Mam nadzieję, że pogra jeszcze kilka lat, choć faktycznie, jak ktoś tu wcześniej napisał- on sam powiedział, że chce skończyć karierę w Barcelonie, prawdopodobnie za 2 lata.
0
A gdzie on miał nie trenować? Cały czas ktoś mówi, że Chelsea, Inter, Milan itd. To, że się z nim spotka nie oznacza, że planuje tam trenować.
0
Xavi przecież sam w swojej autobiografii napisał, że chce zakończyć karierę w Barcelonie. Myślę, że odpowiada za swoje słowa.
0
Ale to jest Camp Nou... może to bardzo sentymentalne podejście, ale na tym stadionie jest historia, atmosfera na meczu niesamowita. Powinni oszczędzać, a oni chcą budować nowy stadion. Klub jest zadłużony, to mnie dziwi.
0
VoVa
Nie masz racji. Villa powinien właśnie jak najwięcej grać, a nie siedzieć na ławce, tak jak ty piszesz. To zawodnik po kontuzji, musi odzyskać formę, wrócić do gry i dlatego musi grać. Same treningi tu nie wystarczą. A wczoraj pierwsza połowa wyglądała tragicznie. Granada broniła się bardzo dobrze. Wszyscy byli zdenerwowani. Przypomnę ci jeszcze, że w dwóch meczach ligowych, kiedy to David wchodził pod koniec meczu, zdobył dwie bramki. Łatwo jest teraz krytykować, jak coś jest nie tak. Później, jak wróci do formy to będzie David wspaniały i tak dalej. Ale żeby tak było musi dostawać minuty.
0
Messi był wyraźnie sfrustrowany na meczu. Nie wiem za co mia pretensje do Davida, ale nie powinien wyładowywać złości na kolegach, kiedy mu coś nie wychodzi. Bo niestety coś wczoraj nie miał szczęścia. Brawo dla Barcelony, że udało się przejść mur Granady. Brawo dla Xaviego, uratował drużynę Veb!