XaviMessiIniesta
Dołączył/a: lipiec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mogli by wcale nie iść po co jeść jakieś obiady z kimś takim jak Perez ??
0
Dokładnie
0
Mógłby przyjść w pakiecie z Reusem i Kloppem :)
0
Nemargate zbiera swoje żniwo .Ten kto za tą "aferą" stoi (czyli real madryt ) wiedział co robi
0
obiecują tak od 3 lat ,pewnie znowu się skończy jak zwykle
0
Mało tego ,śmiało można go nazwać najlepszym stoperem w historii barcy :)
0
bo nie mamy stopera dlatego strzelają nam głupie gole
0
Dobrze ,ze nasz obecny bramkarz nie popełnia błędów
0
Jak Barca na Etihad jeszcze go nie zaklepała na śmierć to niech poczeka na Camp Nou :)
0
Gratulacje dla Gutiego ,jeszcze jeden kretyński wpis
0
oj Guti Guti ból dupy nie ma co .Ale nie ma się co dziwić jak się pamięta 6:2 na Bernabeu to trudno nie mieć kompleksów
0
orgazm
0
znowu przestawiona linia jak z zdjęciem alves vs pepe ?? :)
0
czy karny i czerwo zasłużone ??
0
Po pierwszej połowie widzę 1 pozytyw ,nie będzie powtórki z Bayernu .Nie ma szans żeby wklepali nam 4 gole w 45 minut :)
0
Na pewno nie jest słabsza od tej Vilanovy
0
Odszedłeś bo byleś cholernym sprzedawczykiem .
0
Czy ktoś z naszych jest zagrożony wykartkowaniem się na finał ???
0
Boże kiedy to się skończy
0
Kupić i wypożyczyć na rok do jakiegoś hiszpańskiego klubu .Innego rozwiązania nie widzę
0
Zabraknie pieniędzy na transfery? "Nie, projekt sportowy nigdy nie będzie zagrożony"
Ha akurat !! będzie tak samo jak z Manchesterem United czyli transferowa posucha i marazm mimo ,że drużyna będzie wymagać wzmocnień .Skoro oni teraz maja problem z kupnem stopera to co będzie z 600 milionami dodatkowego długu ??
0
Tylko ,że ten stadion będzie przynosił sporo więcej przychodów
0
Rychło w czas się obudzili
0
Nie cierpię tego trenerzyny
0
Głupi palant powinien się wstydzić, też mi socio
0
Odszedł gość może nie idealny ale mający jakieś pojecie o byciu prezydentem i przede wszystkim mający układy i kontakty .A został przydupas nie mający pojęcia o niczym .Z deszczu pod rynnę. Mozecie się już cieszyć teraz to dopiero zapomnimy o stoperze
0
Widze ,ze tu panuje swego rodzaju euforia .Myślicie ,ze jak odejdzie Rossel i przyjdzie ktoś za niego np Laporta to odrazu kupimy stopera, Aguero Curtuoisa i ogólnie będziemy wymiatać ??
0
Właśnie dlatego ,ze stadion jest przestarzały
0
Takie zamieszanie, zmiana prezesa w połowie sezonu i wojenki sfrustrowanych fanboyów Laporty mogą się odbić na grze Barcy .Nie przepadam za Rosselem ale czy jest jakaś alternatywa ?? Bo chyba nie Laporta który pewnie znowu zniszczyłby nasze finanse
0
Jakby nie reklamy to byśmy dziś byli bankrutami