0

Mogli by wcale nie iść po co jeść jakieś obiady z kimś takim jak Perez ??

0

Dokładnie

0

Mógłby przyjść w pakiecie z Reusem i Kloppem :)

0

Nemargate zbiera swoje żniwo .Ten kto za tą "aferą" stoi (czyli real madryt ) wiedział co robi

0

obiecują tak od 3 lat ,pewnie znowu się skończy jak zwykle

0

Mało tego ,śmiało można go nazwać najlepszym stoperem w historii barcy :)

0

bo nie mamy stopera dlatego strzelają nam głupie gole

0



Dobrze ,ze nasz obecny bramkarz nie popełnia błędów

0

Jak Barca na Etihad jeszcze go nie zaklepała na śmierć to niech poczeka na Camp Nou :)

0

Gratulacje dla Gutiego ,jeszcze jeden kretyński wpis

0

oj Guti Guti ból dupy nie ma co .Ale nie ma się co dziwić jak się pamięta 6:2 na Bernabeu to trudno nie mieć kompleksów

0

orgazm

0

znowu przestawiona linia jak z zdjęciem alves vs pepe ?? :)

0

czy karny i czerwo zasłużone ??

0

Po pierwszej połowie widzę 1 pozytyw ,nie będzie powtórki z Bayernu .Nie ma szans żeby wklepali nam 4 gole w 45 minut :)

0

Na pewno nie jest słabsza od tej Vilanovy

0

Odszedłeś bo byleś cholernym sprzedawczykiem .

0

Czy ktoś z naszych jest zagrożony wykartkowaniem się na finał ???

0

Boże kiedy to się skończy

0

Kupić i wypożyczyć na rok do jakiegoś hiszpańskiego klubu .Innego rozwiązania nie widzę

0

Zabraknie pieniędzy na transfery? "Nie, projekt sportowy nigdy nie będzie zagrożony"

Ha akurat !! będzie tak samo jak z Manchesterem United czyli transferowa posucha i marazm mimo ,że drużyna będzie wymagać wzmocnień .Skoro oni teraz maja problem z kupnem stopera to co będzie z 600 milionami dodatkowego długu ??

0

Tylko ,że ten stadion będzie przynosił sporo więcej przychodów

0

Rychło w czas się obudzili

0

Nie cierpię tego trenerzyny

0

Głupi palant powinien się wstydzić, też mi socio

0

Odszedł gość może nie idealny ale mający jakieś pojecie o byciu prezydentem i przede wszystkim mający układy i kontakty .A został przydupas nie mający pojęcia o niczym .Z deszczu pod rynnę. Mozecie się już cieszyć teraz to dopiero zapomnimy o stoperze

0

Widze ,ze tu panuje swego rodzaju euforia .Myślicie ,ze jak odejdzie Rossel i przyjdzie ktoś za niego np Laporta to odrazu kupimy stopera, Aguero Curtuoisa i ogólnie będziemy wymiatać ??

0

Właśnie dlatego ,ze stadion jest przestarzały

0

Takie zamieszanie, zmiana prezesa w połowie sezonu i wojenki sfrustrowanych fanboyów Laporty mogą się odbić na grze Barcy .Nie przepadam za Rosselem ale czy jest jakaś alternatywa ?? Bo chyba nie Laporta który pewnie znowu zniszczyłby nasze finanse

0

Jakby nie reklamy to byśmy dziś byli bankrutami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?