0

8 milionów ?? To rozbój w biały dzień !! Brać i nawet sobie nie zawracać głowy Thibautem (niemożliwym do ściągnięcia ) a drugim bramkarzem niech zostanie ktoś ze szkółki

0

Tak zwłaszcza Kroos nie miał kontuzji :)

0

Równie dobrze możemy zremisować z Osasuną która u siebie zawsze stawia nam trudne warunki i przegrać z Realem a wtedy będziemy mieć 0 punktów przewagi .Nie ma sensu dyskutować nad takimi bzdurami wszystko zweryfikuje boisko

0

Cardozo nie zagra w LM

0

W ataku to owszem mamy bogactwo ale na skrzydłach ale na środku już nie .Cesc tam gra piach

0

Cardozo do dyskwalifikacji według mnie .

Graziano Pellè wydaje się być ciekawy i jego bym chciał .
Balanta też by nam się przydał zwłaszcza jeśli byłby tani maks 10 mln

0

Nie z tą obroną

0

Znając życie znowu będziemy się cackać z Curtuoisem który jest niemożliwy do ściągnięcia a Ter Stegena nam ktoś podkupi

0

Ile Costa ma bramek ??

0

coś ponad 300 milionów

0

Muł powinien raczej zaapelować o skończeniu z rzeźnictwem swoich drużyn i zabijaniem futbolu system 9-0-1 (dziewięciu obrońców i jeden napastnik )

0

.Real gra mega piach alei tak będzie nam z nimi mega ciężko.Możemy żałować ,że nie skombinowaliśmy dobrej obrony

0

Co ten Juventus odwala .Myślałem ,że Real się z nimi pomęczy a tu taki piach grają

0

Guzik prawda bo potrzebuje a najlepiej dwóch

0

Taaa widziałem tą ich kulturę na stronie Arsenalu. Obrzucanie mięchem klubowych rywali i wyzywanie od Fars i Srealów

0

A ja nie rozumiem takiego żałosnego stylu jaki prezentuje Celtic

0

Celtic 0 punktów i 0 goli .Dobrze tym żałosnym murarzom

0

Milan przegrywa .To dobrze bo nie będą z nami stawiać autobusu

0

Cesc w ataku ?? No to fajnie nie mogę się doczekać meczu

Ależ to będzie widowisko .Znowu będziemy bić głową w żelbeton a Celtic strzeli nam 2 fuksiarskie gole jednej kontrze (ironia)

0

Bez jaj on ma odpoczywać

0

Kolejny niziołek .Przydałby się ktoś wysoki

0

Niech on pokaże ,że ma jaja i wygra w końcu LM a nie wystarczy ,ze dostanie mocniejszego przeciwnika i chodzi (dosłownie) po boisku obrażony na cały świat .
Zlatan to dobry piłkarz ale nigdy do Barcy nie pasował. Jego transfer a co za tym idzie ogromna strata finansowa to wina wyłącznie Pepa który się na niego uparł mimo ,ze za taką cenę (70 baniek ) mógł wtedy kupić pół piłkarskiego świata

0

Pół budżetu niech mu najlepiej dadzą bo przecie kasy u nas nie brak skoro wydajemy duże sumy na nowych potrzebnych nam stoperów co nie ??

0

Śmierdząca sprawa z tym transferem .Jednak Figo mógł a nawet powinien niczego nie podpisywać .Rozumiem ,ze chciał zarabiać więcej ale szantażować Barce jakimiś umowami z Madrytem i Perezem ?? Sam jest sobie winien a na Camp Nou dostał za swoje ,choć to tylko futbol to pewnych rzeczy się nie robi

0

Arbelo zamiast pisać bzdury na Twitterze niech lepiej zachowa siły do tartaku bo drwal z niego pierwsza klasa

0

Dramat to by był jakby wygrał Laporta .Rossel nie jest ideałem ale to w tej chwili mniejsze zło

0

To nie był karny w ostatniej minucie meczu w pełni decydujący o wyniku meczu więc maść na ból dupy polecam

0

Wiedziałem że będziemy walczyć o mistrza z Madrytem ale nie wiedziałem ,ze z Rojiblancos :)

0

Trudno nie szanować Valdesa za te wszystkie lata Ale wolałbym żeby odszedł .Może przyjdzie ktoś lepszy

0

Ogląda ktoś PSG Monaco ?? Jak gra Abidal ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?