XaviMessiIniesta
Dołączył/a: lipiec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
8 milionów ?? To rozbój w biały dzień !! Brać i nawet sobie nie zawracać głowy Thibautem (niemożliwym do ściągnięcia ) a drugim bramkarzem niech zostanie ktoś ze szkółki
0
Tak zwłaszcza Kroos nie miał kontuzji :)
0
Równie dobrze możemy zremisować z Osasuną która u siebie zawsze stawia nam trudne warunki i przegrać z Realem a wtedy będziemy mieć 0 punktów przewagi .Nie ma sensu dyskutować nad takimi bzdurami wszystko zweryfikuje boisko
0
Cardozo nie zagra w LM
0
W ataku to owszem mamy bogactwo ale na skrzydłach ale na środku już nie .Cesc tam gra piach
0
Cardozo do dyskwalifikacji według mnie .
Graziano Pellè wydaje się być ciekawy i jego bym chciał .
Balanta też by nam się przydał zwłaszcza jeśli byłby tani maks 10 mln
0
Nie z tą obroną
0
Znając życie znowu będziemy się cackać z Curtuoisem który jest niemożliwy do ściągnięcia a Ter Stegena nam ktoś podkupi
0
Ile Costa ma bramek ??
0
coś ponad 300 milionów
0
Muł powinien raczej zaapelować o skończeniu z rzeźnictwem swoich drużyn i zabijaniem futbolu system 9-0-1 (dziewięciu obrońców i jeden napastnik )
0
.Real gra mega piach alei tak będzie nam z nimi mega ciężko.Możemy żałować ,że nie skombinowaliśmy dobrej obrony
0
Co ten Juventus odwala .Myślałem ,że Real się z nimi pomęczy a tu taki piach grają
0
Guzik prawda bo potrzebuje a najlepiej dwóch
0
Taaa widziałem tą ich kulturę na stronie Arsenalu. Obrzucanie mięchem klubowych rywali i wyzywanie od Fars i Srealów
0
A ja nie rozumiem takiego żałosnego stylu jaki prezentuje Celtic
0
Celtic 0 punktów i 0 goli .Dobrze tym żałosnym murarzom
0
Milan przegrywa .To dobrze bo nie będą z nami stawiać autobusu
0
Cesc w ataku ?? No to fajnie nie mogę się doczekać meczu
Ależ to będzie widowisko .Znowu będziemy bić głową w żelbeton a Celtic strzeli nam 2 fuksiarskie gole jednej kontrze (ironia)
0
Bez jaj on ma odpoczywać
0
Kolejny niziołek .Przydałby się ktoś wysoki
0
Niech on pokaże ,że ma jaja i wygra w końcu LM a nie wystarczy ,ze dostanie mocniejszego przeciwnika i chodzi (dosłownie) po boisku obrażony na cały świat .
Zlatan to dobry piłkarz ale nigdy do Barcy nie pasował. Jego transfer a co za tym idzie ogromna strata finansowa to wina wyłącznie Pepa który się na niego uparł mimo ,ze za taką cenę (70 baniek ) mógł wtedy kupić pół piłkarskiego świata
0
Pół budżetu niech mu najlepiej dadzą bo przecie kasy u nas nie brak skoro wydajemy duże sumy na nowych potrzebnych nam stoperów co nie ??
0
Śmierdząca sprawa z tym transferem .Jednak Figo mógł a nawet powinien niczego nie podpisywać .Rozumiem ,ze chciał zarabiać więcej ale szantażować Barce jakimiś umowami z Madrytem i Perezem ?? Sam jest sobie winien a na Camp Nou dostał za swoje ,choć to tylko futbol to pewnych rzeczy się nie robi
0
Arbelo zamiast pisać bzdury na Twitterze niech lepiej zachowa siły do tartaku bo drwal z niego pierwsza klasa
0
Dramat to by był jakby wygrał Laporta .Rossel nie jest ideałem ale to w tej chwili mniejsze zło
0
To nie był karny w ostatniej minucie meczu w pełni decydujący o wyniku meczu więc maść na ból dupy polecam
0
Wiedziałem że będziemy walczyć o mistrza z Madrytem ale nie wiedziałem ,ze z Rojiblancos :)
0
Trudno nie szanować Valdesa za te wszystkie lata Ale wolałbym żeby odszedł .Może przyjdzie ktoś lepszy
0
Ogląda ktoś PSG Monaco ?? Jak gra Abidal ??