0

Do Neya te przerzuty?

0

Ale tego ze jest często przy piłce na pewno.

0

Ja nie mam takiego wrażenia, w większości jest mowa o takich rzeczach, ze lepiej jak się mądrze stoi niż głupio biega, ale jak przegrywamy czy odpadamy (jak z ATM w zeszłym sezonie) to już nikt nie widzi, ze przydałoby się pobiegać i ze wtedy to nie Neymar tracił najwiecej piłek. Poza tym jak ktoś napisać - "Messi zrobi 10 przerzutów na lewa stronę" a do kogo te przerzuty?

0

I co z tego, ze tyle razy stracił? Messi ma mniej strat, bo jest mniej razy przy piłce. Poza tym, gdyby Messi troszkę więcej biegał na boisku, nie byłoby wrażenia, ze zawsze gramy w 10 na 11. Jeśli zawodnik przebiega 6 czy 7 kilometrów w ciągu 90 minut, przeciwnik ma w tym aspekcie spora przewagę, mimo, ze musi się więcej nabiegać w przeciągu całego meczu. To tak jakby dla przykładu Messi zrobił tylko 7 kilosow a u przeciwnika 2 zawodników po 5,5 czy 6 jeśli jeden z nich przebiega dajmy na to 10-12 kilometrów. Kto jest najczęściej faulowanym graczem w FCB?

2

Bardzo ładny fotomontaże, nawet śmieszny trochę chyba ponmeczu z jakimś 3 ligowym sparingpartnerem bo trybuny na 100 osób tylko :)

5

Krystian strzelił wreszcie gola z wielka drużyna czy dzisiaj się nie liczyło?

0

A farta albo pechowy los Barcelony w meczu z Malaga się da?

3

Żeby na pustaka strzelić to trzeba minąć 11 przeciwników...

0

Szkoda tylko, ze w zeszłym sezonie chyba na spóźnionego "zajączka" oddaliśmy Realowi 3 pkt My nie umiemy grać ostatnio z drużynami, które choć odrobine grają jakaś taktyką.

0

Wielkie kakaowe oko simełone otwarte szeroko, zreszta jak każdej lepszej drużynie przeciwko Realowi. Te czerwono białe, kopiące się po czołach pasy powinny zawsze kończyć za burtą LM, która oddali 2 razy a w lidze rzeźnią wygrali ligę od prehistorycznych czasów.

2

A ile w 2 sezony zdobył Pep? Nie porównuj trenera, który zrewolucjonizował futbol z trenerem pokroju Enrique. Tate w to mieszasz, jak gość nie miał szansy nawet przygotować się do czegokolwiek w na nadchodzący sezon. A już mieszanie w to wszystko Tito, który 70% trenerki spędził w szpitalu to paranoja.

1

I właśnie dlatego MILIONY poszły się j.....ć, a tak, mogliśmy zdobyć punkty z Valecnia i może dzisiaj tez, bo oprócz Neymara nikt nie grał w ataku.

2

Ja się zgadzam z osobami, które uważaj za najlepszych Pique i Roberto. Pique profesor i na chwile obecna najlepszy SO na świecie, wyróżnił bym tez Digne, nie popełniał błędów ale i kapitalnie wyłożył piłkę Busiemu. Najgorsze jest to, ze nawet w tej 94 piłka po prostu nie chciała wpaść do bramki i nie można mieć pretensji do Neya, strzelił tak jak trzeba, ale co z tego jak znów mecz życia Malagi?

0

Pisałem ze Bóg nie chce...

0

Jak widać nawet sam Bóg nie chce żeby Barca dzisiaj wygrała...

0

Przecież pomógł AFA, czyż nie? Tak się nie robi i już. Kasę można dać biednym albo potrzebującym, jeśli oni pół roku nie dostawali kasy, to za co żyli? Żyli? Mogli zmienić robotę.

0

Ból dupy to maja gimbusy, ja nie mam, tylko odpowiadam na komentarze użytkowników. To Ty masz ból dupy o to, ze nie wszyscy głaszczą Messiego. Niestety nie zawsze robi wszystko dobrze. Bez odbioru.

0

Nic to nie dało, bo w myśl tego co napisałeś, Messi wspiera korupcję i układy. Przyzwyczaja AFA do niepłacenia.

2

Fajnie fajnie, wszystko fajnie, ale nie bardzo wiem dlaczego akurat tak to zrobił, zamiast zadzwonić do Federacji i o tym porozmawiać. Jak przyjdzie kolejny raz ekipa sprzątająca, fizjoterapeuci, trenerzy i sztab, mówiąc, ze AFA nie buli to tez zapłaci? Jak nie zapłaci to pewnie go pojadą publicznie, bo tamtym typom zapłacił a im nie...

0

To nie jest gimnazjum nawet... przepraszam i nie odpisuj.

0

Standardowe głupie pytanie. Nie należy się wypowiadać onmeczach, których się nie ogląda. Wydaje mi się, ze Argentyna nie strzeliła ani jednego gola, także zostawmy obronę rownież bez oceny.

0

Może Ty byś sprzedał, ale nie ja.

0

No przewietrz może Ty, ale nie czaszkę ;)

2

I co drodzy znawcy, gdzie ten Messi? Argentyna tak samo jak i Barcelona zupełnie nie zależy od Messiego Gdyby taki Neymar i Denis przykładowo mogli grać swoje i nie ustawiać wszystkiego pod Leo, wszystko byłoby łatwiejsze. Sytuacja jest analogiczna do tego gdy był Xavi i Iniesta w Barcelonie. Oni rządzili gdzie i kiedy i do kogo trafi piłka, żeby coś z tego wyszło, dzisiaj wszystko grane na Messiego, bo to król i zbawca.

0

Ja w adminie miałem powiadomienie (i nadal tak mam) ze napisałeś do mnie, także przepraszam :)

5

Ja dostałem zjebe od Super Turbo Userów ze napisałem o prawidłowej decyzji sędziego, także uważaj co piszesz. Już nawet nie chodzi o to, ze grał na czas, ale po co te sceny z długim siedzeniem, uwagi do sędziego, jakby rozmawiał z ułomnym gościem, który jest ślepy i nie widzi tego buta. Ludzie poza filmikiem na YouTube nie widzieli żadnych innych ujęć, gdzie Messi gada na siedząco z sędziom zamiast wstać i iść ponownego buta.

0

Czytaj ze zrozumiem komentarz koluniu.

1

Komentarz usunięty

1

Messi dostał prawidłowo żółta kartkę, nie dostał ja za to ze za długo zakładał buta czy ze nie chciał go w ogóle założyć, długo siedział i najpierw prawie miał go na stopie, gdy zobaczył ze jest zepsuty siedział oglądał go i pokazywał go sędziemu. Później gdy miał zejść i założyć nowego cały czas nie chciał iść zwyczajnie, bez dyskusji tylko o czymś rozmawiał z sędzia i wymachiwał butem jakby sędzia był ślepy, i nie widział wcześniej tego podartego buta. Normalna żółta kartka. Mógł poprosić o nosze, ze nie może stąpać gola stopa po trawie i byłoby po sprawie.

0

Chyba kpisz, ze była gorsza. Nie mamy o czym rozmawiać Ty widzisz swoje, piłkarze grają jak widać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?