0

Mier..

0

To byłoby cudowne :))))

0

Dokładnie, nikt nawet nie wie słysząc jego nazwisko czy to woźny ze szkoły podstawowej czy piekarz z za rogu.

0

Ty jakiś dziwny jesteś.

3

Serio byłoby mi wstyd się pokazać po takich wypowiedziach.

0

Hahahaha... dlaczego mnie to nie dziwi???

0

Ktoś mi może napisać o co dokładniej chodzi z tym meczem Realu z Sevillą?

0

Nakazywać to możesz swojej matce. Nie wstyd Ci, ze Twój idol nie wykorzystał 2 dogodnych okazji, które mogły coś nam dać, ale Ty się wolisz kłócić. Bez odbioru.

0

Idz po piżamę i dobrej nocy.

0

A dopiero każdy z Was się srał dlaczego tego nie strzelał... To Wy jesteście chorzy.

1

Macie Messiego, który wszytko ratuje ;(

0

Lucho już olał zespół, sadze ze szuka miejsca na wakacje lub nowej pracy.

0

Barcelona wyszła z zabujczą kontrą, gdzie już na 20 metrze do naszych 3 atakujących dopadło 7 graczy Bilbao.

0

A później będzie "dobra, następny sezon nasz"

2

Najwyższy czas skończyć narzekać na nazwiska w drużynie, Barcelona gra mdły football, denna sztuka dla sztuki. Podania do Ter Stegena to już totalny debilizm.

0

Co widać? Wiesz ile na tym zarobili? Nic nie wiesz, a to, ze ta sprawa wyszła, to tylko chcieć zarobienia przez wiele innych osób 3, które nie mogą sobie podarować, ze Ney został sprzedany a im nic nie skapło.

0

Dokładnie, ta roczna oficjalna pensja za sprawowanie stanowiska prezesa, to jest w tydzień albo i mniej zarabiana, dzięki układom i lewym interesom, których nigdy nie będzie widać.

0

Ja sądzę, ze Alexis mógł zostać u nas najlepszym kilerem, ale upychali go na bok, i ciagle jechał z gałą do lini, poczta ja wycofywał... Jak dla mnie to jest to efekt Messiego.

0

Villa najlepsze lata miał przed Barcelona. A co do Sancheza to nie potrzebowaliśmy Suareza, mogliśmy zostawić Alexisa, a 9 nie gra na skrzydle! Tylko na szpicy, stad niszczenie potencjału gościa z Chile. Ja bym napisał bardziej o efekcie Messiego niż Busquetsa. To Messi był nominalnym skrzydłowym, a nie Alexis czy David.

0

Klopo mógłby podziałać :)

0

Może być ciężko, niestety ale telefon xiaomi to nie jest wykonanie ani jakość na godnym poziomie, taka rzecz nie powinna sie wydarzyć, żeby szczelina była. Bądź co bądź życzę aby się udało coś naprawić :)

0

Dlatego było to jego marnowanie. I ten wieczny placz, ze nic nie gra.

0

Zniszczyła Sancheza (dla niego dobrze, ze odszedł, bo teraz pokazuje na co go stać), Villa, następny, który zmuszony był robić różne dziwne rzeczy na boisku, oprócz strzelania bramek, były tez spiny z Messim, Munir, Ibra, Song, jeszcze kilku by się znalazło.

0

Niestety Barcelona ma niezwykły talent do niszczenia potencjału graczy w niektórych przypadkach. Smutne, ale prawdziwe.

1

Ewidentnie go ściął, wiec czerwo 101% to miał mu nogę uciąć?

0

Niestety o ile pozbycie się było prawidłowe, to warunki tego przedsięwzięcia były godne pożałowania Barcelony jako Klubu.

1

Racja :)

0

Ta, na pół roku na ławę i wydać z 5 melonów, bo po co nam kasa???

0

A nie przyszło Ci do głowy, ze w Atletico po odejściu z Barcelony grał fantastycznie? Nie przyszło, bo nie oglądałeś meczów, a także nie pamiętasz jak nam od razu załadował bramę w pierwszym spotkaniu z nami, i to taka, ze gały wypadały jak się to oglądało. U nas on już nie grał, bo ktoś miał takie "widzi mi się".

0

15? Niestety on jest wart jakieś 100 tysięcy ojro skoro Villa został oddany za melona, a byłby z niego tysiąc razy większy pożytek gdyby wtedy został a nie odszedł, za darmo praktycznie, do ATM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?