0

Jak już powiedziałem, chyba coś nie tak z Twoja pamięcią. A pojedyncze błędy to sory, dzisiaj mecz się ledwo zaczął - 1 minuta a Vidal już faulował, bo jakimś cudem ten super szybki zawodnik nie mógł dogonić gracza Las Palmas, i te głupie wystawione łapska, normalnie jak w polskiej lidze. Nie kłóćmy się, Ty go wielbisz ja nie nawidze. Inni uważają Messiego za Świętą Krowę, ja tak nie podchodzę, każdy ma swoje zdanie a czyje będzie prawdziwe okaże się w przyszłości.

0

Objeżdżali Masherano? Chyba inny mecz oglądałeś, poza tym gdyby on "sabotował" to czemu miałby Vidal nie grać? Bo jest jeszcze większym sabotażystom. Nie chce mi się z nikim kłócić, gość jak dla mnie (dla Enrique chyba też) jest rzadki jak kupa :) Tyle.

0

Widać nie oglądasz uważnie. Nawet Masherano grał na prawej obronie kosztem Vidala. Mamy rownież drugi zespół.

0

Pisz sobie co chcesz, jak w ogóle nastąpi kolejna taka sytuacja, ze zagra cały mecz i będzie bardziej wymagający rywal, nie wygramy nie daj Boże, to zacznie się dzikie usprawiedliwianie biednego Aleixa, bo kopał się po czole. Nie umiecie się pogodzić, ze jest słabszy od konkurujących na te pozycje zawodników.

0

We wszystkim?

1

Oficjalnie wiadomo dla kogo następna Złota Piłka

3

Sprzedać Neymara, Arda strzelił gola Las Palmas...

0

Ani Digne ani Paco nie grają... Lol :)

0

Chyba nie zauważyłeś, ze gramy z jednym z najłatwiejszych rywali i to u siebie.

0

No ta pierwsza Gomesa to racja 100% z Messim to samo, ale zazwyczaj lobowal w takich sytuacjach, teraz podjął inna decyzje :)

0

Oglądasz? Przed chwilą zmarnował minutę czasu bo stał z piłka jak jakiś terminator i po chwili podał do przeciwnika.

5

Czy tylko mnie irytuje to wiecznie nieodpowiedzialne i szczeniackie zachowanie Ter Stegena?

0

Vidal troszkę braki szybkościowe.

0

:)

0

Akurat Digne spisuje się minimum tak samo dobrze jak Alba, wiec nie wiem skąd parcie na niego. Dodatkowo Hiszpan jest tak upierdliwy z tym aktorzeniem, ze już dawno pokonał Busiego i Pepe pod tym względem.

2

Czemu do 12 a nie 18? Bo jeszcze nie skończyłeś 18 i nie ma dowodziku? Spokojnie, czerwiec już niedługo. A Iniesta czy "Kszawi" - o tym duecie Messi może już tylko pomarzyć.

3

„Jestem w najlepszym zespole świata, a on nie zależy tylko od jednego zawodnika” nawet sam Messi to przyznaje, a są debile, którzy twierdzą, że Messi wystarczy na wszystko :)

0

Dokładnie, wreszcie się czegoś nauczyłeś, brawo, miłych snów. Jeszcze tylko ortografia i później ucz się tego co w piłce nożnej jest najistotaniejsze.

0

Mogę Ci pokazać nawet filmik jak moja siostra w 2 gimnazjum mija 15 kolegów z drużyny i strzela bramkę, jest lepsza od Messiego, serio -,-

0

Na dobranoc panie "wiedzo o piłce" napisze tak, wiesz gdzie był Messi, jak Iniesta dał nam finał Ligi Mistrzów w 2009 roku? Jeśli asysty nie maja znaczenia, to był w dupie :) A Andres dał całej Barcelonie radość nie do opisania. Bez odbioru ;)

0

Kurczę te osoby nawet nie znają Barcelony od 2 lat, bo każdy kto zna Barce, wie, ze to przede wszystkim tacy zawodnicy jak Xavi, Puyol, Iniesta, Valdes, Messi... sam Leo powiedział, ze gdyby miał zagrać z kimkolwiek w jakiejś drużynie jeszcze raz to chciałby tylko Xaviego i Ineiste, czemu się w ogóle nie dziwie.

0

Hahahahahahhahahahahahhahahaha, jakiś nowotwór głowy :X

0

Ortografia, dopiero później komputer :)

0

Może według Ciebie, ale fakty są inne. Miedzy innymi dlatego tacy piłkarze jak Andres czy Xavi nie dostali nigdy ZP, ale ta nagroda... cóż była jaka była. Smutne jest to, ze niekt nie odróżnia strzelania 100 bramek w roku od tego, ze inny zawodnik przebiegł 3x więcej kilometrów, zaliczył 3x więcej asyst, zrobił 3x więcej kluczowych podań, miał 95% skuteczności w podaniach i nie dostał więcej niż 2 żółtych kartek przez rok grając w POMOCY... smutne.

0

Ty potrzebujesz psychiatry, to już zbyt zaawansowany poziom choroby... Iniesta był na poziomie Messiego często w swojej karierze, a ze jesteś kibicem piłkarza, to nie ma o czym z Tobą rozmawiać. Dodatkowo polecam poprosić mamusie o korepetycje z języka polskiego - gramatyka i ortografia się kłania.

0

Ty mylisz pojęcia ziom. Leo wszystko co osiągnął zawdzięcza Barcelonie i tylko jej. Bez Barcelony nikt nie wie kim by był i czy ktokolwiek by o nim usłyszał, a to ze dzięki Iniescie czy Xaviemu dotarł tu gdzie jest obecnie wie każdy normalny kibic a nie jakiś fanboy z tatuażem Leo na nadgarstku czy policzku. Z Iniesta i Xavim oraz na dodatek Neymarem nie jeden piłkarz mógłby pakować piłki do bramek rywala.

2

To jest debilizm co ten chłopaczyna wypisuje :)

3

Ty jesteś jakiś dziwny ziomek... tylko play station w życiu widziałeś? Iniesta pokazał nie raz ze dryblować potrafi równie dobrze jak Messi. A kto podaje Messiemu przed tym jego dryblingiem? Sam bierze piłkę z "piątki" i robi drybling? Ostatnio z Espanyolem zrobił super akcje - miał wokoło już z 6 zawodników i co? Nie strzelił gola, akcja nawet nie ujrzała by światła dziennego gdy nie dobitka Suareza. Nic nie wiesz o piłce i Twoje tłumaczenie pasuje do tych wszystkich trolli kochających CR7.

2

Sory ale Iniesta jak dla mnie to ten sam poziom co Leo, a bez Andrzeja Messi mógłby zapomnieć o 10, może 20 nawet procentach swoich bramek, nie wspomnę o trofeach. Wiesz ile wtedy miałby złotych piłek? Pewnie ze 2, także zastanów się.

0

Dlatego właśnie Barcelona od 2 lat mimo wszytko leci w dół. Według mnie żaden piłkarz nie zasługuje na wyjątkowe traktowanie. Gdyby tak było, to Ronaldinho powinien był pachnieć do dzisiaj w FCB i pobierać kasę większa niż Messi, bo bez niego nawet i Messiego by dzisiaj nie było. Wystarczyło 2 lata temu usiąść i pogadać: słuchaj Leo, jesteś najlepszy, ale czas pomoc koledze z drużyny stać się liderem, żebyś mógł na spokojnie odnosić z nami sukcesy przez najbliższe 5 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?