Xavifcb6
Dołączył/a: czerwiec 2014
Kielce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
I co chłopaki, w tym meczu nie wspominacie o Turanie i Vidalu, któremu się trenować nie chce?
25
A co takiego zrobił, że tak go stawiasz przed szereg? Ja tam go nie skreslalem, ale nie widzę powodu do radości.
0
No ładnie się popisuje w tym finale CL w Dublinie.
0
Nie jestem pewny, jestem pewien.
1
Bardzo popularne określenie w niektórych regionach Polski.
0
Ty może pomyśl co powiedział Vidal, zanim palniesz głupotę.
0
Wypowiedział się człowiek, który przyznał się do tego a Ty się srasz, jakby to powiedział jakiś polityk czy kumpel z za drogi. Bez odbioru.
0
Wystarczy, że on gada jak potluczony, więc nie muszę oglądać.
0
Zwłaszcza, że nie chce mu się trenować.
2
Dokladnie. Dość, że jest mało przekonujący, to sam nie wie czy trenował na maxa, czy olał treningi. Dodatkowo w pewien sposób dał jasno do zrozumienia, że jak w Klubie nie będzie mu pasowało, to odejdzie. Żenada.
0
Jeśli kupią Sissoko to podejrzewam, że będą bardzo, ale to bardzo groźna ekipa na każdym froncie. Nam brakuje kogoś takiego w środku jak Sissoko właśnie.
0
A Ty o czymś decydujesz? Jedni się cieszą, że co raz więcej kupujemy, inni się martwią, że co raz mniej wychowanków mamy w kadrze, tyle w temacie.
0
Ja wole Munira. Także nie widzę powodu do radości.
0
Nie dlatego, że to mój idol, ale nie zgodzę się. Xavi podawał na nos, jak i pozostali.
0
To bardzo słabo dla nas...
1
Jak dla mnie to porównywanie Pogby do Xaviego, to jak porównać gó..o do twarogu. To są wyłącznie wymówki wszystkich ludzi, którzy są kibicami jakiegoś piłkarza. Xavi potrafił podaniem rozstrzygać mecz, bo padła z tego bramka. Pogba póki co nie może być do niego porównywany.
0
To samo jest w Barcelonie, bez Messiego ostatnio (od sezonu, może 2) gra zaczyna wyglądać bardziej skladnie i nie jest tak statyczna i przewidywalna. Nie mówię, że jest niepotrzebny, ale potrzeba jest zmiana mentalności ekipy. Doskonałym przykładem jest ostatnio jak Messi wrócił dopiero na mecz z Realem, gdzie dopiero w 2 połowie wszedł, a wynik był i tak rozstrzygnięty. Wcześniejsze mecze bez niego to rosnąca forma drużyny, gdzie Munir z Neyem i Luisem odpowiadali za atak. Doszliśmy do takiego zgarnia i formy, że o wynik nie trzeba się było martwić. A już na pewno nie o postawę. Po powrocie Messiego niestety wróciła statycznosc. Co do Argentyny się z Tobą zgadzam.
16
Prawda jest taka, że Sissoko dzisiaj przynajmniej, robił w meczu robotę taka, że Pogba mu do pięt nie dorastał.
2
"Chyba nie ma człowieka, który potrafi powstrzymać Cristiano, kiedy ten jest w uniesieniu" - Szpaku rozwalił system :)
0
Akurat ja się nie spodziewam. A ten fakt wcale korzystny nie będzie.
1
Co do potencjału się zgadzam, ale nasz skrzydłowy rozegrał "xx" meczów więcej, więc jak na taką różnice zawsze przypadnie kilka słabszych spotkań. Poza tym czym Carrasco pokazał ta lepsza dyspozycję? Bramka czy dwoma udanymi dryblingami w całym meczu? Nie nie... Jego nieprzecietne zdolności w ofensywie i walka jeden na jeden mnie przekonują, ale nie jest on kandydatem na poziom Neymara póki co.
0
Też tak sądzę. O ile Mou i Pogba dałoby radę, o tyle diamentowe i nieskazitelne mniemanie o samym sobie Zlatana wszystko może zepsuć.
1
Oby to nie było pompowanie balonika, a później przez cały sezon rozegrane 2 całe mecze, kilka z ławki i trochę w PK. Do tego z rywalami pokroju Numancia.
1
Konkurencja owszem, ale ze lepsza forma? Chyba to już bardziej żart.
1
Zgadzam się z tym sadzaniem Neymara na ławce. To jest akurat jakieś nieporozumienie, bo Neymar w najgorszej formie zrobi więcej niż jakikolwiek inny piłkarz poziom niżej. Uważam, że przyjście Carrasco wpłynęło by super na rywalizację, a wystarczy, że raz Ney, lub Luis czy Messi usiada na ławce gdy on dostanie szansę i skończy się myślenie, że "gram za darmo". Ja bym upatrywal w tym transferze nawet oddalenie od pierwszego składu Suareza w dalszej perspektywie.
5
Oczywiście, że ma. Dokąd będzie grał w Barcelonie, i co najważniejsze, wygrywał z nią tytuły, będzie miał na głowie sądy i sprawy urzędowe.
0
Ja również :)
3
Ja się zgadzam, to byłaby bomba. Wiek, umiejętności i szanse przez dluuugi czas na rozwijanie się i granie na wysokim poziomie. Nie tak jak jakiś Saul - zawodnik jednej bramki, po której wszyscy wręczyli mu złote piłki i ofiarowali swoje żony w nagrodzie za bramkę życia. Dzisiaj nikt już o nim tutaj nie pamięta i nie pisze.
0
Tak, zawsze tak jest, z tym, że 10% ma jedną 10% druga, 70% piłka jest w powietrzu, a reszta jak już Pan Bóg da.
1
No to właśnie zaprzeczasz sam sobie... :)