Xavifcb6
Dołączył/a: czerwiec 2014
Kielce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oj tutaj się zgadzam.
0
Mixgol -,- .......
0
Jeśli chodzi o zmienne, to ja ich nie wymyslam. Owszem nie mam pewności, jak nikt zresztą z nas jakie one są, ale przecież to normalne, że jak będziesz miał najlepsze wyniki, to dostaniesz najlepsza pensje. W każdym z sezonów z trypletem możesz sobie odnaleźć wiadomość ile zawodnicy dostali premii. Messi nic nie wygra, zarobi pewna podstawowa sumę, choć do tego ma zapewne obowiązek wystąpić w określonej liczbie spotkań. Dzięki za wyrozumiałość.
0
Kurcze, naprawdę proponuję nauczyć się czytać, albo po prostu nie komentować jeśli masz problemy ze zrozumieniem tekstu. "Łącznie z wszystkimi zmiennymi kwota, jaką Barça będzie otrzymywać od swojego sponsora technicznego, może sięgnąć 100 milionów euro za sezon." MOŻE SIĘGNĄĆ - wiesz co to znaczy? Że PRAWDOPODOBNIE musieliby wygrać wszystko, co tylko się da, mieć 3 swoich zawodników w 3 nominowanych do ZP, pewnie z 5 minimum w 11 sezonu La Liga i Champions League i wiele innych. 100 baniek to jest max i jest to wyraźnie napisane. Dostawać za nic 100 milionów to tylko Ty mogłeś wymyślić.
0
Nie wiesz czym są zmienne?? To mnóstwo czynników, które wpływają na końcowa wypłatę dla Klubu. Nie najważniejszy jest nadruk, a to jak często i gdzie będzie on widoczny.
0
Nikt nie widział, tak jest podane w artykule na ten temat, nie czytałeś? Napisałem, że biorąc pod uwagę te informacje, która podali. Bez spiec :)
0
A i to jest święta prawda ;)
1
Biorąc pod uwagę te zmienne, nigdy nie dowiemy się tak naprawdę ile dostaniemy, gdy powiedzmy wygramy tylko majstra i nie będzie żadnego z naszych piłkarzy w 3 złotej piłki. Dlatego nie chwal dnia przed zachodem słońca.
0
Niby najlepsza oferta, ale biorąc pod uwagę, że zależy to od wielu "zmiennych" to bez wygrania trypletu w danym roku otrzymamy 20 milionów, jak wygramy 1 puchar 30 milionów a 2 puchary 40 milionów...
0
Uwielbiam go :)))
0
Zgadza się, jednak dochodzi się do tego wniosku raczej podczas przeżywania tego życia, takim jakie jest. Często sens i cel zaczynamy rozumieć już późno w "akcji" :) A czasami nigdy.
0
Nic takiego nie napisałem. Nie zamierzam się kłócić i wysłuchiwać "pultów".
0
Domyśl się, jeśli możesz.
1
Nie wiem co chciałeś osiągnąć odpowiadając mi w taki wyczerpujący sposób na mój komentarz. Mam się czuć oskarżony o to, że nie wiem jak dawniej było w świecie medycyny? Może - podkreślam MOŻE, było trochę mniej wiedzy na temat leczenia i środków leczniczych, ale nie popadaj w skrajności, bo za 10 lat przy obecnym tempie rozwoju wszystkich sektorów, może się okazać, że dzisiaj żyjesz w zacofaniu totalnym. Kolejna sprawa - Polska - co z tego, że nie ma ataków terrorystycznych? Co mieliby atakować i co osiągnąć poprzez taki atak? To tak, jakby porównać napad na stoisko babci na targu sprzedająca koperek do napadu na bank. Kraj trzymany z dala od wszelakich nieszczęść? Żyjemy w jednym wielkim nieszczęściu, więc to inni od nas starają się trzymać z daleka jak tylko mogą. Nie porównuj proszę Zimbabwe i innych stref świata. Co mają w głowach ludzie chcący urodzić się w czasie wojny? Może wierzą, że wtedy ludzie byli ze sobą bardziej zjednoczeni? Może bardziej się kochali? Może Twoja babcia walczyła, lub starała się przetrwać, byś po prostu mógł urodzić się Ty? Są miliony zalet tego, żeby żyć w tamtych czasach, tylko wszyscy pietnuja to jak to było źle bo wojna bo głód, bo woda, bo leki. Do dzisiaj ludzie giną, bo nie ma leków, giną z głodu, braku wody oraz przede wszystkim panuje terror i większe ludobójstwo niż w czasach wojny.
1
Przywiązanie - najgorsza rzecz, jaką charakteryzują się ludzie w "dobie Facebooka". Samo to, że chciałbyś żyć tu gdzie jesteś i w czasach jakie obecnie panują, wiele o Tobie i Twoim życiu mówi.
0
Przyznaję Ci, że dobrze na to patrzysz. Ja po prostu wierze, ze Munir mógłby być u nas super napastnikiem. Możliwe, że braknie mu czasu i minut, żeby zostać w pierwszym składzie, ale naprawdę mógłby być podstawowym graczem. I ta lewa nóżka...
1
Właśnie chodzi o to, że jako jedyny nie broni go ślepo i widzi, że chłop gra naprawdę dobrze. Ja mam w tej kwestii podobne zdanie do paxa. I Dani nie jest moim idolem, po prostu ludzie sami nie wiedzą czego od niego oczekują :)
0
No właśnie, i czy nie szkoda chłopaka, który da nam świeżość i walecznosc na lata? Myślę, że jeśli choć raz wyjdzie z Klubu, to nie wróci. Co do tych meczów, zazwyczaj jak grał, to każdy narzekał, że nic z niego nie ma, a jakoś bramkę lub karnego zrobił. Trzeba dać mu grać raz mecz, raz połówkę, a innym razem końcówki i wejdzie w rytm.
3
pax
Zdecydowanie. Jak dla mnie użytkownik, który jak mało kto, wie co pisze i ma zdrowe spojrzenie na sprawy piłkarskie.
1
Szczerze wątpię w to co piszesz. Munir dałby nam więcej, ale jego występy (tak samo jak tego całego Ben Arfy) są mało prawdopodobne ze względu na MSN oraz brak decyzji o roszadach ze strony Lucho. Munir ma dodatkowo młody wiek i czas na to, żeby się rozwinąć i wejść do składu. Mając 21 lat nie oczekujmy, że będzie lepszy niż Messi, ale ja wierzę, że może być z niego klasowy napastnik. Tym samym myślę, że warto powiedzieć "nie" dla postarzania kadry i 29 letniego sredniaka.
0
I ukradli nam mistrzostwo sędziowie.
1
Jeśli tak, to nie powinni dać nam wysokiej poprzeczki w tym spotkaniu.
0
Jeśli Getafe i Sporting wygrają i zrownaja się z nimi punktami, to nie grozi im spadek?
0
Chyba nie zrozumiałeś wypowiedzi kolegi ;)
1
Co? Obudź się dziecko, bo błądzisz we mgle. Karny z Atletico był ewidentnie, więc nie wiem gdzie cokolwiek było na korzyść Barcelony. Okradli nas z Ligi Mistrzów.
1
Dość że przed upływem 10 minut meczu ukradli nam prawidłowa bramkę, to Messi kartka za free...
0
Haha, dokładnie byłby komplet ekipy :D
1
Nie mam błędu w opisie, wpisywałem na telefonie i zamiast 7, kliknąłem 4 zupełnie przypadkowo :)
20
Oprócz tego, że miałem troszkę więcej lat - jakieś 14 to wszystko pamiętam dokładnie tak samo jak Ty :)
6
To już wiadomo dlaczego nie robi kilometrów boisku, nadrobi samolotami.