0

Dla mnie na ZP nie zasluguje ani Messi ani CR. Ja juz predzej widzialbym Suareza albo Griezmanna

0

I tak będzie hejtowany tutaj przez 99% kibiców :D

0

to teraz koles pojechales... Messi wklada serce w repre a odchodzi bo nie moze zniesc krytyki hahaha koles beka. A CR ma w dupie repre bo macha raczkami to co wg Ciebie powinien zrobic? Poplakac sie i odejsc z reprezentacji? Rozumiem, ze CR jest irytujacy i wgl, ale nie rob sobie jaj

0

nie moj klub gra to nie zwracam na to uwagi pozdro :D

0

haha takie zachowanie na pewno godne kapitana... jakby to zrobil CR to bylby na tej stronie krytykowany przez najblizsze 12312412lat. "Nie gram odchodze- zenada"

0

Ok dzięki za pomoc:D

0

No nie powinien tak zrobić. CR hejtowany za słabą grę stara się i tak mimo wszystko pomagać jak daje radę, a Leo "[...]nie mogę znieść krytyki odchodzę" słabo trochę :(.

0

Dzięki. A z jakiej racji z Sevillą?:D

0

Ej kto w tym roku gra SPH skoro Barcelona wygrała i ligę i puchar króla? :D

0

Ta on na tym Euro gra tak, że nawet 10 nie warty

0

Myślę, że Portugalia nie wygrywa bo nie musi :D. Jakby trzeba im było to by wygrali (nie licząc 2 pierwszych meczów)

0

Sprytny jest :D... Wiedziałem, że wróci haha. Jakby nie odejście to by go cisnęli przez kilka miesięcy, że przegrali przez niego finał, a tak to błagają, żeby wrócił i zapominają o karnych :P

0

a co powiedział?;d

1

Kontaktów z piłką miał mało ale i tak wystarczyło żeby mieć 2x100% akcje

0

Nie mówie o symulacji tylko o nastawieniu ludzi-kibiców, którzy "zło" pamietają po tyle lat ile napisałeś w komentarzu ;P

0

tak jak o Pepe mowią, że brutal, a znacznie zmienił swoją grę w porównaniu do dawnych lat (nie licząc ostatniego meczu) :D

3

Nie mógł, musi z Pepe rywalizować xDD

0

Busquets xDDD

0

ja tez, zostaly 2 mecze jak przegram przez kurs 1,22 to ja prld

0

Czy tylko mi się wydaje, że ten Martial to dziś gra jak Ronaldo wczoraj, albo nawet gorzej? xD
Strata za strata masakra...

0

warto wspomniec ze karnego z atletico wywalczyl iniesta, ktory powinien dostac czerwo za reke w polu karnym przy zatrzymaniu kontry 1 vs 1, wiec karnego by nie bylo. A sezonu 2008-2009 mecz z chelsea to nawet nie wspominaj (

A inter to tutaj ewidetnie skrzywdzono barce. Dobra koncze bo zaraz pewnie cala strona hejtow pojdzie elo

0

W lidze mistrzow to akurat barca na sedziow nie powinna narzekać.

1

HAHA czlowieku Twoja desperacja jest szokująca. Wiadomo jakie sędziowanie jest w Hiszpanii, raz pomagają jednym raz innym pozdro.

1

3bramki przewagi

0

człowieku kilka dni po meczu, nie szukaj spisków...- nonsens.

0

oczywiscie odp do Explode.

0

przy golu nie było, ew. za 1 razem

0

ale na początku jak uderzył co obronił bramkarz, czapki z głów.

1

Na ten moment atletico wypada z gry, ale i tak myślę, że strzelą coś dziś jeszcze.

0

3 bramki na ten moment. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?