XxmisiekxX
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie na ZP nie zasluguje ani Messi ani CR. Ja juz predzej widzialbym Suareza albo Griezmanna
0
I tak będzie hejtowany tutaj przez 99% kibiców :D
0
to teraz koles pojechales... Messi wklada serce w repre a odchodzi bo nie moze zniesc krytyki hahaha koles beka. A CR ma w dupie repre bo macha raczkami to co wg Ciebie powinien zrobic? Poplakac sie i odejsc z reprezentacji? Rozumiem, ze CR jest irytujacy i wgl, ale nie rob sobie jaj
0
nie moj klub gra to nie zwracam na to uwagi pozdro :D
0
haha takie zachowanie na pewno godne kapitana... jakby to zrobil CR to bylby na tej stronie krytykowany przez najblizsze 12312412lat. "Nie gram odchodze- zenada"
0
Ok dzięki za pomoc:D
0
No nie powinien tak zrobić. CR hejtowany za słabą grę stara się i tak mimo wszystko pomagać jak daje radę, a Leo "[...]nie mogę znieść krytyki odchodzę" słabo trochę :(.
0
Dzięki. A z jakiej racji z Sevillą?:D
0
Ej kto w tym roku gra SPH skoro Barcelona wygrała i ligę i puchar króla? :D
0
Ta on na tym Euro gra tak, że nawet 10 nie warty
0
Myślę, że Portugalia nie wygrywa bo nie musi :D. Jakby trzeba im było to by wygrali (nie licząc 2 pierwszych meczów)
0
Sprytny jest :D... Wiedziałem, że wróci haha. Jakby nie odejście to by go cisnęli przez kilka miesięcy, że przegrali przez niego finał, a tak to błagają, żeby wrócił i zapominają o karnych :P
0
a co powiedział?;d
1
Kontaktów z piłką miał mało ale i tak wystarczyło żeby mieć 2x100% akcje
0
Nie mówie o symulacji tylko o nastawieniu ludzi-kibiców, którzy "zło" pamietają po tyle lat ile napisałeś w komentarzu ;P
0
tak jak o Pepe mowią, że brutal, a znacznie zmienił swoją grę w porównaniu do dawnych lat (nie licząc ostatniego meczu) :D
3
Nie mógł, musi z Pepe rywalizować xDD
0
Busquets xDDD
0
ja tez, zostaly 2 mecze jak przegram przez kurs 1,22 to ja prld
0
Czy tylko mi się wydaje, że ten Martial to dziś gra jak Ronaldo wczoraj, albo nawet gorzej? xD
Strata za strata masakra...
0
warto wspomniec ze karnego z atletico wywalczyl iniesta, ktory powinien dostac czerwo za reke w polu karnym przy zatrzymaniu kontry 1 vs 1, wiec karnego by nie bylo. A sezonu 2008-2009 mecz z chelsea to nawet nie wspominaj (
0
W lidze mistrzow to akurat barca na sedziow nie powinna narzekać.
1
HAHA czlowieku Twoja desperacja jest szokująca. Wiadomo jakie sędziowanie jest w Hiszpanii, raz pomagają jednym raz innym pozdro.
1
3bramki przewagi
0
człowieku kilka dni po meczu, nie szukaj spisków...- nonsens.
0
oczywiscie odp do Explode.
0
przy golu nie było, ew. za 1 razem
0
ale na początku jak uderzył co obronił bramkarz, czapki z głów.
1
Na ten moment atletico wypada z gry, ale i tak myślę, że strzelą coś dziś jeszcze.
0
3 bramki na ten moment. :D