1

@Criss18Barca a fakt że jeden musi grac na zastrzykach a drugi bądź co bądź kluczowy zawodnik kadry nawet nie powołany do kadry na mecz żeby odpocząć to zupełnie w porządku .... Bo tak to jest płacz że jedni grają kiedy chcą a drudzy są zajeżdżanie w meczach o pietruszkę?

3

Skoro mecz z Gruzja jest mega istotny podobnie jak był poprzednio gry yamal grał na zastrzykach to czemu ten hujsen na trybunach ? Po raz kolejny wychodzi jaki de La fuente to hipokryta

4

@blakkudium pozbyć się i kupić znów za 200 baniek szrotu a wszystko po to by skutecznie wywalczyć 3 miejsce w lidze

0

@katalonczyk987 pytanie zasadnicze kto płaci przez 365 dni zawodnikowi i w czasie gdy dostanie kontuzji kadra czy klub . Kto ponosi koszta gdy zawodnik doznq kontuzji na kadrze ... Kadra czy może klub .... Z kim zawodnik podpisuje kontrakt .... Więc kto jest ważniejszy i ma więcej do powiedzenia kadra czy klub

25

De La fuente zrobiony bez mydła ... Nawet sobie teraz nie powoła nikogo w jego miejsce pewnie .... Ale cóż dobrze wiemy że oralby yamalem 90 minut w obu meczach . Tak Flick też to robi ale kontrakt się podpisuje z klubem a nie kadra kadra to dodatek i nagroda za dobrą grę

9

Co jak co ale obrona z Garcia na po i Martinem na lo sprawia wrażenie bezpiecznej i solidnej .

2

@Pedri16Future w przypadku Barcelony może .... Jakoś Alonso za faul na ferminie (wchodził sam na sam ) nie dał później kartki

3

Sędzia zadowolony może tutaj się nie udało utrudnić to przynajmniej na Bilbao wykartkowal de jonga2

1

Eric Garcia w pomocy na Bilbao tak to widzę

1

Kartki tylko w jedną stronę .... Ale to jest cwel

2

Nie no Martin go jest goat

1

Nie no de Jong to jakaś porażka .... Co chwila na problem do sędziego i macha łapami

1

Szkoda że do iglesiasa tak z kartką nie biegł

0

I olmo połamany

0

Ale nurek ja pitole

0

Digi dong pięknie złamał linie i się przyglądał jak strzela

1

Klasycznie bramkarz mecz życia

1

Po co nam obrona jak gra na wysokości pomocników .... Wyjdźmy 9 pomocnikami

0

Ja pierdole patologia .... Nie strzelił sam na sam i kontra

0

Nie no Marcus ..... Co to za strzał

0

I co to nie jest karny ?

0

@mekston no i zyska punkt za najszybszy czas

0

@mekston niby tak ale równie dobrze teraz mógłby być SC i też miałby korzystna sytuację

0

15 okrążeń 15 sekund .... Tempo maxa będzie szalone

0

@Bykunn jakby norris jechał w ferrari to byłoby znacznie łatwiej o to

0

Ferrari to pewnie w szoku że da się zrobić grande strategie i z 16 pola ogarnąć top 4-5

1

@mekston wiesz w teorii tak ale .... Jeden błąd i ladujesz w bandzie także ..... Poza tym Norris ma jeszcze pit stop przed sobą

5

No i max leci już do mety na tych oponach jak go nie przyblokują to szansa na spore punkty

0

@michal26 to teraz jak max utrzyma się blisko norrisa przez najbliższe 10 okrążeń to może być ciekawie

1

@Bykunn raczej bez szans ... Softy 18 -20 okrążeń to maximum

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?