Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Criss18Barca a fakt że jeden musi grac na zastrzykach a drugi bądź co bądź kluczowy zawodnik kadry nawet nie powołany do kadry na mecz żeby odpocząć to zupełnie w porządku .... Bo tak to jest płacz że jedni grają kiedy chcą a drudzy są zajeżdżanie w meczach o pietruszkę?
3
Skoro mecz z Gruzja jest mega istotny podobnie jak był poprzednio gry yamal grał na zastrzykach to czemu ten hujsen na trybunach ? Po raz kolejny wychodzi jaki de La fuente to hipokryta
4
@blakkudium pozbyć się i kupić znów za 200 baniek szrotu a wszystko po to by skutecznie wywalczyć 3 miejsce w lidze
0
@katalonczyk987 pytanie zasadnicze kto płaci przez 365 dni zawodnikowi i w czasie gdy dostanie kontuzji kadra czy klub . Kto ponosi koszta gdy zawodnik doznq kontuzji na kadrze ... Kadra czy może klub .... Z kim zawodnik podpisuje kontrakt .... Więc kto jest ważniejszy i ma więcej do powiedzenia kadra czy klub
25
De La fuente zrobiony bez mydła ... Nawet sobie teraz nie powoła nikogo w jego miejsce pewnie .... Ale cóż dobrze wiemy że oralby yamalem 90 minut w obu meczach . Tak Flick też to robi ale kontrakt się podpisuje z klubem a nie kadra kadra to dodatek i nagroda za dobrą grę
9
Co jak co ale obrona z Garcia na po i Martinem na lo sprawia wrażenie bezpiecznej i solidnej .
2
@Pedri16Future w przypadku Barcelony może .... Jakoś Alonso za faul na ferminie (wchodził sam na sam ) nie dał później kartki
3
Sędzia zadowolony może tutaj się nie udało utrudnić to przynajmniej na Bilbao wykartkowal de jonga2
1
Eric Garcia w pomocy na Bilbao tak to widzę
1
Kartki tylko w jedną stronę .... Ale to jest cwel
2
Nie no Martin go jest goat
1
Nie no de Jong to jakaś porażka .... Co chwila na problem do sędziego i macha łapami
1
Szkoda że do iglesiasa tak z kartką nie biegł
0
I olmo połamany
0
Ale nurek ja pitole
0
Digi dong pięknie złamał linie i się przyglądał jak strzela
1
Klasycznie bramkarz mecz życia
1
Po co nam obrona jak gra na wysokości pomocników .... Wyjdźmy 9 pomocnikami
0
Ja pierdole patologia .... Nie strzelił sam na sam i kontra
0
Nie no Marcus ..... Co to za strzał
0
I co to nie jest karny ?
0
@mekston no i zyska punkt za najszybszy czas
0
@mekston niby tak ale równie dobrze teraz mógłby być SC i też miałby korzystna sytuację
0
15 okrążeń 15 sekund .... Tempo maxa będzie szalone
0
@Bykunn jakby norris jechał w ferrari to byłoby znacznie łatwiej o to
0
Ferrari to pewnie w szoku że da się zrobić grande strategie i z 16 pola ogarnąć top 4-5
1
@mekston wiesz w teorii tak ale .... Jeden błąd i ladujesz w bandzie także ..... Poza tym Norris ma jeszcze pit stop przed sobą
5
No i max leci już do mety na tych oponach jak go nie przyblokują to szansa na spore punkty
0
@michal26 to teraz jak max utrzyma się blisko norrisa przez najbliższe 10 okrążeń to może być ciekawie
1
@Bykunn raczej bez szans ... Softy 18 -20 okrążeń to maximum