6

OMG co się z tym kounde stało w tym sezonie

0

@ali3gator widziałeś ile stali przy linii .. sędzia miał 3 razy okazję przeprowadzić zmiane a nie zrobił tego

1

5 minut stoją przy linii a ten kretyn nie daje zmian zrobić

1

@norbi77 no przecież głowy mu nie urwał

1

Dwa goaty wchodzą

0

@tbas patrząc na to co on gwiżdże.... Może

3

@bezalkoholowy ale my mamy 3

8

Szczęsny sparował na słupek .... Może nogami mu nie idzie ale rękoma to topka

2

Karny dla Realu za to

2

@fart ty masz rację ... Tylko źle w moment trafiłeś

0

Chłop wskoczył na barana casado i ma pretensje

0

@Messi96_96 gdyby jej nie podnosił to ona by do bramki nie doleciała

4

@Messi96_96 przecież strzelał do boku ... Obrońca czubkiem buta zmienil lot piłki

1

To pierwszy i na pewno nie ostatni sezon tego sędziego... Idealnie wpisuje się w poziom hiszpańskich sędziów

0

A gdzie był kounde ?

0

Temu sędziemu się oczy otworzą jak Realowi się mecz przestanie układać

1

Nie no ten sędzia jest jakiś poje++++ przecież to był dwukrotny rykoszet. W ramach rewanżu karny dla Realu

2

Kounde to chyba by się ławka przydała .... Popatrzyłby na Erica to może zrozumiałby swoje błędy

1

@Nazio_87 spokojnie mecz trwa 90 minut Liga jest długa ....jeszcze te ² brakujące się podyktuje

1

@Ryse Getafe-Girona 1/-2.5 2:0
2. Villareal - Rayo 1/+2.5 2-1
3. Atletico - Sevilla 1/+2.5 3:0
4. Sociedad - Bilbao x/-2.5 1:1
5. Real Madryt - Valencia 1/+2.5 2-1
6. Levante - Celta x/-2.5 1:1
7. Alaves - Espanyol x/-2.5 1:1
8. Elche - Barcelona 2/+2.5 1:3
9. Betis - Mallorca 1/-2.5 2:0
10. Oviedo - Ossasuna 2/+2.5 1-2

0

@jq91 nie zejdzie z pensji bo po co ? W Arabii czy USA dadzą mu podwyżkę jeszcze

0

@tomek8756 a to bardzo możliwe

2

Ciekawe jak sędziowie podejdą do sytuacji z maxem

0

Grając w tak osłabionym składzie (nie liczę tylko nieobecnych część dopiero wróciła po kontuzji) przegrywamy tylko 2:1 .. 5 punktów to niewiele zważywszy że rewanż gramy u siebie. Liga jest długa

1

Oczywiście faulu wcześniej nie widział

1

Hehe Barcelonie by to sprawdzili

3

Bark w bark ? Chyba bark w plecy

0

To co 2 minuty doliczamy ?

0

Jules coś ty robił

0

@Traba727 kto w kogo kopnął?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?