Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
OMG co się z tym kounde stało w tym sezonie
0
@ali3gator widziałeś ile stali przy linii .. sędzia miał 3 razy okazję przeprowadzić zmiane a nie zrobił tego
1
5 minut stoją przy linii a ten kretyn nie daje zmian zrobić
1
@norbi77 no przecież głowy mu nie urwał
1
Dwa goaty wchodzą
0
@tbas patrząc na to co on gwiżdże.... Może
3
@bezalkoholowy ale my mamy 3
8
Szczęsny sparował na słupek .... Może nogami mu nie idzie ale rękoma to topka
2
Karny dla Realu za to
2
@fart ty masz rację ... Tylko źle w moment trafiłeś
0
Chłop wskoczył na barana casado i ma pretensje
0
@Messi96_96 gdyby jej nie podnosił to ona by do bramki nie doleciała
4
@Messi96_96 przecież strzelał do boku ... Obrońca czubkiem buta zmienil lot piłki
1
To pierwszy i na pewno nie ostatni sezon tego sędziego... Idealnie wpisuje się w poziom hiszpańskich sędziów
0
A gdzie był kounde ?
0
Temu sędziemu się oczy otworzą jak Realowi się mecz przestanie układać
1
Nie no ten sędzia jest jakiś poje++++ przecież to był dwukrotny rykoszet. W ramach rewanżu karny dla Realu
2
Kounde to chyba by się ławka przydała .... Popatrzyłby na Erica to może zrozumiałby swoje błędy
1
@Nazio_87 spokojnie mecz trwa 90 minut Liga jest długa ....jeszcze te ² brakujące się podyktuje
1
@Ryse Getafe-Girona 1/-2.5 2:0
2. Villareal - Rayo 1/+2.5 2-1
3. Atletico - Sevilla 1/+2.5 3:0
4. Sociedad - Bilbao x/-2.5 1:1
5. Real Madryt - Valencia 1/+2.5 2-1
6. Levante - Celta x/-2.5 1:1
7. Alaves - Espanyol x/-2.5 1:1
8. Elche - Barcelona 2/+2.5 1:3
9. Betis - Mallorca 1/-2.5 2:0
10. Oviedo - Ossasuna 2/+2.5 1-2
0
@jq91 nie zejdzie z pensji bo po co ? W Arabii czy USA dadzą mu podwyżkę jeszcze
0
@tomek8756 a to bardzo możliwe
2
Ciekawe jak sędziowie podejdą do sytuacji z maxem
0
Grając w tak osłabionym składzie (nie liczę tylko nieobecnych część dopiero wróciła po kontuzji) przegrywamy tylko 2:1 .. 5 punktów to niewiele zważywszy że rewanż gramy u siebie. Liga jest długa
1
Oczywiście faulu wcześniej nie widział
1
Hehe Barcelonie by to sprawdzili
3
Bark w bark ? Chyba bark w plecy
0
To co 2 minuty doliczamy ?
0
Jules coś ty robił
0
@Traba727 kto w kogo kopnął?