1

@gumaz mówisz .?

0

Ale mi serce wali ..... Emocje

0

@michal26 poczekaj jeszcze

0

@Stinger_ bednorz nie zagrał ani jednego pełnego spotkania przez kontuzje myśl3 że to miało bardzo duży wplyw na wybór szalpuka

0

Sasak to głowa jest poza meczem ..... Tu jest zmiana na już potrzebna bo on się nie odbuduje

0

@D10SLEO przecież to rzucona

1

Co to było .. rzucona jak ch.... Gianellego

0

Semeniuk nas trzyma przy życiu

0

@priest9999 ale nie aż tak

0

Bottolo u Włochów to jak sasak u nas ....

4

Tak na drugi set pocieszające jest to że sasak gorzej już zagrać nie może

0

@bart_azz fornal / szalpuk i gra na 3 przyjmujących ze schowanym Leonem

1

Sasak może atakuje słabo ale za to zagrywa dramatycznie źle

1

@Jarema2000 taktycznie bardzo dobry. Trzeba go odblokować + blok go odpuścił podwójny

0

@Encore i to wszystko na genialnym poziomie

0

@Szymemdymek jak Gerard tak mówi to na pewno ok tak będzie ....

1

@Ryse Girona - Espanyol x/ -2.5 1:1
2. Getafe - Levante x/-2.5 1:1
3. Atletico - Real x/+2.5 2:2
4. Mallorca - Alaves 1/-2.5 2:0
5. Villareal - Bilbao1/-2.5 2:0
6. Vallecano - Sevilla 2/+2.5 1:2
7. Elche - Celta x/+2.5 2:2
8. Barcelona - Sociedad 1/+2.5 3:0
9. Betis - Ossasuna 1/+2.5 2:1
10. Valencia - Oviedo 1/+2.5 3:1

0

@michal26 trener położył mecz Amerykanom

0

Trener Amerykanom położył mecz trzymając tego Garcię . Chłop tragedia

0

@Encore simeona "wielu " już równa z de cecco czy christensonem ... Mają ogromny potencjał ale według mnie prędzej czy później simeon skończy na ataku jak nimir bo jego potencjał na rozegraniu się marnuje

1

Póki co shoji i christenson okazują braciom miejsce w szeregu . Przepaść poziomow na rozegraniu między Bułgarem a Amerykaninem

0

@michal26 indra, vasina a kiedyś w 1 lidze grał galabov.
Jak dla mnie to Czesi z Bułgaria będą faworytem a z USA 50/50 . Z taką gra tam może się wiele wydarzyć

0

@michal26 jak dla mnie USA 3:1 . W Bułgarii poza braćmi nie ma kto zbytnio grać .... Co do Czechów tam się dużo zgadza .... Fajny skład a indra to jak dla mnie ostatni sezon pogra w Częstochowie bo to grajek na wielkie spotkania .

1

Do 3 razy sztuka . Już nie anuluje tego

0

Raków już 3 raz przegrywa a dalej 0:1

1

@JanZagloba i pomógł

1

Brawo Lech brawo. Tego już nie anuluje . No chyba że cofnie do faulu hehe

0

@FcPortoFan1999 faulu to tam nie było

4

Oho Marciniak idzie na var ... To już Lech się nacieszył z bramki

1

@Rupert_Haubica a yamala wiek podważają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?