Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gumaz mówisz .?
0
Ale mi serce wali ..... Emocje
0
@michal26 poczekaj jeszcze
0
@Stinger_ bednorz nie zagrał ani jednego pełnego spotkania przez kontuzje myśl3 że to miało bardzo duży wplyw na wybór szalpuka
0
Sasak to głowa jest poza meczem ..... Tu jest zmiana na już potrzebna bo on się nie odbuduje
0
@D10SLEO przecież to rzucona
1
Co to było .. rzucona jak ch.... Gianellego
0
Semeniuk nas trzyma przy życiu
0
@priest9999 ale nie aż tak
0
Bottolo u Włochów to jak sasak u nas ....
4
Tak na drugi set pocieszające jest to że sasak gorzej już zagrać nie może
0
@bart_azz fornal / szalpuk i gra na 3 przyjmujących ze schowanym Leonem
1
Sasak może atakuje słabo ale za to zagrywa dramatycznie źle
1
@Jarema2000 taktycznie bardzo dobry. Trzeba go odblokować + blok go odpuścił podwójny
0
@Encore i to wszystko na genialnym poziomie
0
@Szymemdymek jak Gerard tak mówi to na pewno ok tak będzie ....
1
@Ryse Girona - Espanyol x/ -2.5 1:1
2. Getafe - Levante x/-2.5 1:1
3. Atletico - Real x/+2.5 2:2
4. Mallorca - Alaves 1/-2.5 2:0
5. Villareal - Bilbao1/-2.5 2:0
6. Vallecano - Sevilla 2/+2.5 1:2
7. Elche - Celta x/+2.5 2:2
8. Barcelona - Sociedad 1/+2.5 3:0
9. Betis - Ossasuna 1/+2.5 2:1
10. Valencia - Oviedo 1/+2.5 3:1
0
@michal26 trener położył mecz Amerykanom
0
Trener Amerykanom położył mecz trzymając tego Garcię . Chłop tragedia
0
@Encore simeona "wielu " już równa z de cecco czy christensonem ... Mają ogromny potencjał ale według mnie prędzej czy później simeon skończy na ataku jak nimir bo jego potencjał na rozegraniu się marnuje
1
Póki co shoji i christenson okazują braciom miejsce w szeregu . Przepaść poziomow na rozegraniu między Bułgarem a Amerykaninem
0
@michal26 indra, vasina a kiedyś w 1 lidze grał galabov.
Jak dla mnie to Czesi z Bułgaria będą faworytem a z USA 50/50 . Z taką gra tam może się wiele wydarzyć
0
@michal26 jak dla mnie USA 3:1 . W Bułgarii poza braćmi nie ma kto zbytnio grać .... Co do Czechów tam się dużo zgadza .... Fajny skład a indra to jak dla mnie ostatni sezon pogra w Częstochowie bo to grajek na wielkie spotkania .
1
Do 3 razy sztuka . Już nie anuluje tego
0
Raków już 3 raz przegrywa a dalej 0:1
1
@JanZagloba i pomógł
1
Brawo Lech brawo. Tego już nie anuluje . No chyba że cofnie do faulu hehe
0
@FcPortoFan1999 faulu to tam nie było
4
Oho Marciniak idzie na var ... To już Lech się nacieszył z bramki
1
@Rupert_Haubica a yamala wiek podważają