Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Idealny przykład dlaczego u pedriego statystyka asyst wygląda jak wygląda
0
Bark w bark o głowę niższy casado i faul xd
1
"Ochlowski" jak ja nie tęskniłem za jego komentarzem
0
@FcPortoFan1999 ciiii nie mów tego ich fanom
0
@FcPortoFan1999 w tym sezonie to już na pewno
0
@Lisek wiele się na La bambie słyszało że w tym sezonie to już na pewno atletico zmiecie resztę z planszy
0
@aldewir tak bo simeone jest pierwszy sezon w atletico
1
Jeszcze tylko kilka minut i to wielkie atletico z transferami które mają zdominować La ligę będzie miało punkt po w 2 kolejkach ! Tak się kroczy po tytuł
2
@Ryse Real Betis vs Deportivo Alavés 1/+2.5 3:0
2. RCD Mallorca vs Celta Vigo 1/-2.5. 2:0
3. Atlético Madryt vs Elche CF 1/+2.5 3:0
4. Levante UD vs FC Barcelona. 2/+2.5. 0:5
5. CA Osasuna vs Valencia CF x/-2.5. 1:1
6. Real Sociedad vs RCD Espanyol 1/-2.5 1:0
7. Villarreal CF vs Girona FC 1/+2.5. 2:1
8. Real Oviedo vs Real Madryt 2/+2.5. 1:2
9. Athletic Bilbao vs Rayo Vallecano 1/+2.5. 2:1
10. Sevilla FC vs Getafe CF 1/-2.5 2:0
0
Komentatorzy spuszczają się nad tym atletico jakby oni demolowali espanyol
0
Jak patrzę na szybkość i zwrotność tego LO z atletico to aż nie mogę się doczekać jak yamala zagra na niego.
0
@fart zakazać grania głową w piłkę nożną skoro każde uderzneiebglowa ma być przerywane .... A zawodnik tak potrzebował pomocy medycznej że aż z niej nie skorzystał... Kolejna kwestia to zachowanie piłkarzy mallorci.... Pretensje do zawodników Barcelony że grali dalej skoro u nich tylko jeden sugerował sędziemu przerwanie akcji bo reszta ganiała za akcją
1
Kolejny faul taktyczny a oni pretensje o kartkę
4
Biali będą płakać ... A sędzia same dobre decyzje podejmował
0
W 9 w dodatku mojica i morey już oddychają rękawami
1
Będzie druga czerwona jak nic
4
Dla mnie to potencjalna czerwona kartka... Do sprawdzenia
0
Oj ciekawy ten strzał z wolnego yamala . Niedużo brakowało
4
Przecież to słuszna kartka
3
Takiego urazu głowy doznał obrońca mallorci że aż nie potrzebował pomocy lekarzy
5
Pretensje o to że gra się do gwizdka
0
@elitive poniekąd na pewno bo Szczęsny w przeciwieństwie do peni i ter Stegena rzucał ręką
0
Ależ podanie on Garcii.... Tego brakowało szybkiego wznowienia ręką
0
Może i nowy sezon ale stare zagrania
0
@Barcaa12 niech na ten numer zapracuje i będzie git
0
@ToWinaSedziego panie ale gdzie on miał grać przy takiej pomocy
1
Powiedzieć przed 1 kolejką że Garcia posadził kounde na ławkę to jak powiedzieć że pena wysłał Szczęsnego na trybuny
5
@Pablozeusz 1 mecz sezonu a od razu posadzi .....
7
@ProMILs bo tylko 11 można wystawić na boisko
0
Komentarz usunięty przez użytkownika