0

Idealny przykład dlaczego u pedriego statystyka asyst wygląda jak wygląda

0

Bark w bark o głowę niższy casado i faul xd

1

"Ochlowski" jak ja nie tęskniłem za jego komentarzem

0

@FcPortoFan1999 ciiii nie mów tego ich fanom

0

@FcPortoFan1999 w tym sezonie to już na pewno

0

@Lisek wiele się na La bambie słyszało że w tym sezonie to już na pewno atletico zmiecie resztę z planszy

0

@aldewir tak bo simeone jest pierwszy sezon w atletico

1

Jeszcze tylko kilka minut i to wielkie atletico z transferami które mają zdominować La ligę będzie miało punkt po w 2 kolejkach ! Tak się kroczy po tytuł

2

@Ryse Real Betis vs Deportivo Alavés 1/+2.5 3:0
2. RCD Mallorca vs Celta Vigo 1/-2.5. 2:0
3. Atlético Madryt vs Elche CF 1/+2.5 3:0
4. Levante UD vs FC Barcelona. 2/+2.5. 0:5
5. CA Osasuna vs Valencia CF x/-2.5. 1:1
6. Real Sociedad vs RCD Espanyol 1/-2.5 1:0
7. Villarreal CF vs Girona FC 1/+2.5. 2:1
8. Real Oviedo vs Real Madryt 2/+2.5. 1:2
9. Athletic Bilbao vs Rayo Vallecano 1/+2.5. 2:1
10. Sevilla FC vs Getafe CF 1/-2.5 2:0

0

Komentatorzy spuszczają się nad tym atletico jakby oni demolowali espanyol

0

Jak patrzę na szybkość i zwrotność tego LO z atletico to aż nie mogę się doczekać jak yamala zagra na niego.

0

@fart zakazać grania głową w piłkę nożną skoro każde uderzneiebglowa ma być przerywane .... A zawodnik tak potrzebował pomocy medycznej że aż z niej nie skorzystał... Kolejna kwestia to zachowanie piłkarzy mallorci.... Pretensje do zawodników Barcelony że grali dalej skoro u nich tylko jeden sugerował sędziemu przerwanie akcji bo reszta ganiała za akcją

1

Kolejny faul taktyczny a oni pretensje o kartkę

4

Biali będą płakać ... A sędzia same dobre decyzje podejmował

0

W 9 w dodatku mojica i morey już oddychają rękawami

1

Będzie druga czerwona jak nic

4

Dla mnie to potencjalna czerwona kartka... Do sprawdzenia

0

Oj ciekawy ten strzał z wolnego yamala . Niedużo brakowało

4

Przecież to słuszna kartka

3

Takiego urazu głowy doznał obrońca mallorci że aż nie potrzebował pomocy lekarzy

5

Pretensje o to że gra się do gwizdka

0

@elitive poniekąd na pewno bo Szczęsny w przeciwieństwie do peni i ter Stegena rzucał ręką

0

Ależ podanie on Garcii.... Tego brakowało szybkiego wznowienia ręką

0

Może i nowy sezon ale stare zagrania

0

@Barcaa12 niech na ten numer zapracuje i będzie git

0

@ToWinaSedziego panie ale gdzie on miał grać przy takiej pomocy

1

Powiedzieć przed 1 kolejką że Garcia posadził kounde na ławkę to jak powiedzieć że pena wysłał Szczęsnego na trybuny

5

@Pablozeusz 1 mecz sezonu a od razu posadzi .....

7

@ProMILs bo tylko 11 można wystawić na boisko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?