Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB24 nie sprzedasz czegoś jak ktoś tego nie chce kupić
2
@JohnKennedy chciałeś zaprzeczyć a potwierdziłes
0
@Barceloniarz987 w sumie jeszcze żaden z nich nie udowodnił że jest wart sumy którą kosztował . Może marmoush jedyny się broni
0
@Barceloniarz987 eintracht zrobi genialny interes ... Jak w przypadku jovicia i kilku innych
3
@tbas bycie w ciężkim treningu + nowi zawodnicy + rotacje ..... My i tak awansujemy do finałów
0
@michal26 sasak jest zero jedynkowy surowy techniczne i dramatyczny w obronie..... Jak dla mnie to nie jest opcja na jedynkę . Mając Leona semena w formie imo 3 przyjmujących to obowiązek
1
@Barca_Big_Moment my mamy przede wszystkim w tym sezonie w lidze narodów ogrywać zespół...... A jak coś się uda to super. Co do przyjęcia Leona to ostatnio popiwczaka i fornal lepsi nie sa
1
@Hshdhrhdh a ja już nie lubię ciebie
0
@VegetaPolska a to przede wszystkim
0
@Krzywy95 wybitni nie są ale mają ciekawych zawodników a ich najlpeszy zawodnik nie gra - plotnitski. Część z nich gra na codzien w PlusLidze także są ogrnani z najlepszymi
0
@michal26 graniczny i Nowak top ale sasak ...... Jednowymiarowy. My mamy ogromny potencjał na grę na 3 przyjmujących... Tylko Nikola musi się przekonać
0
@Barca_Big_Moment a co ma robić . Fornal dramat , sasak dramat, Leon dramat
4
@D10SLEO i ta menda nick heidfeld który co by Kubica nie robił i tak był lepiej traktowany.... Mógł oddać pozycję Kubicy w GP Chin i Polak miałby 3 miejsce w mistrzostwach.... Dobrze wiedział on i BMW o co walczą ...
0
@Encore ok trzyma dziś naszą grę jako jedyny . Martwi słaba postawa popiwczaka i ...fornala który w przyjęciu krwawi a w ataku zaczyna obierać jakieś dziwne formy kiwek
1
Polsat rozpoczyna transmisję meczu w połowie hymnu.... W końcu reklamy są ważniejsze
0
@slayer i ominie go mundial....
0
@LukaszFan konserwator pucharów i medali w klubie - w przypadku atletico bezrobotny
0
@Rifek widocznie tylko skoro ...dla niego było to za mało
1
@Walpiano jaki klub taki arthur Melo
2
@fenix1983 taaak ja już to słyszałem w poprzednie lato jak brali Alvareza i serlotha
0
@Rifek czasu claudio bravo .... Wymusił na zarządzie grę na wszystkich frontach pod groźba transferu . Jedynka był bravo bo bronił w lidze . Mats miał tylko pk i lm
1
Co im z tych transferów jak obrona na drużyny z topu dalej dziurawa jak sito . Poza tym kupujesz zawodników ofensywnych by grać defensywnie - logika atletico
0
@Marek1985 nie robił żadnych afer .... A jak wywalczył jedynkę w bramce ?
1
@Walpiano no i Mierzejewski w końcu doczeka się powołania
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@KrwawiaceoczyVEB sprowadzaj samych ofensywnych zawodników i graj defensywnie ..... Logiko atletico
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No i po carlitosie
2
@Encore co by nie mówić to jeden z najlepszych transferów PlusLigi . On jest jak wino im starszy tym lepszy . Geniusz
24
@FcPortoFan1999 Justyna Kowalczyk też śmiało pasuje do tego grona