1

@FCB24 nie sprzedasz czegoś jak ktoś tego nie chce kupić

2

@JohnKennedy chciałeś zaprzeczyć a potwierdziłes

0

@Barceloniarz987 w sumie jeszcze żaden z nich nie udowodnił że jest wart sumy którą kosztował . Może marmoush jedyny się broni

0

@Barceloniarz987 eintracht zrobi genialny interes ... Jak w przypadku jovicia i kilku innych

3

@tbas bycie w ciężkim treningu + nowi zawodnicy + rotacje ..... My i tak awansujemy do finałów

0

@michal26 sasak jest zero jedynkowy surowy techniczne i dramatyczny w obronie..... Jak dla mnie to nie jest opcja na jedynkę . Mając Leona semena w formie imo 3 przyjmujących to obowiązek

1

@Barca_Big_Moment my mamy przede wszystkim w tym sezonie w lidze narodów ogrywać zespół...... A jak coś się uda to super. Co do przyjęcia Leona to ostatnio popiwczaka i fornal lepsi nie sa

1

@Hshdhrhdh a ja już nie lubię ciebie

0

@VegetaPolska a to przede wszystkim

0

@Krzywy95 wybitni nie są ale mają ciekawych zawodników a ich najlpeszy zawodnik nie gra - plotnitski. Część z nich gra na codzien w PlusLidze także są ogrnani z najlepszymi

0

@michal26 graniczny i Nowak top ale sasak ...... Jednowymiarowy. My mamy ogromny potencjał na grę na 3 przyjmujących... Tylko Nikola musi się przekonać

0

@Barca_Big_Moment a co ma robić . Fornal dramat , sasak dramat, Leon dramat

4

@D10SLEO i ta menda nick heidfeld który co by Kubica nie robił i tak był lepiej traktowany.... Mógł oddać pozycję Kubicy w GP Chin i Polak miałby 3 miejsce w mistrzostwach.... Dobrze wiedział on i BMW o co walczą ...

0

@Encore ok trzyma dziś naszą grę jako jedyny . Martwi słaba postawa popiwczaka i ...fornala który w przyjęciu krwawi a w ataku zaczyna obierać jakieś dziwne formy kiwek

1

Polsat rozpoczyna transmisję meczu w połowie hymnu.... W końcu reklamy są ważniejsze

0

@slayer i ominie go mundial....

0

@LukaszFan konserwator pucharów i medali w klubie - w przypadku atletico bezrobotny

0

@Rifek widocznie tylko skoro ...dla niego było to za mało

1

@Walpiano jaki klub taki arthur Melo

2

@fenix1983 taaak ja już to słyszałem w poprzednie lato jak brali Alvareza i serlotha

0

@Rifek czasu claudio bravo .... Wymusił na zarządzie grę na wszystkich frontach pod groźba transferu . Jedynka był bravo bo bronił w lidze . Mats miał tylko pk i lm

1

Co im z tych transferów jak obrona na drużyny z topu dalej dziurawa jak sito . Poza tym kupujesz zawodników ofensywnych by grać defensywnie - logika atletico

0

@Marek1985 nie robił żadnych afer .... A jak wywalczył jedynkę w bramce ?

1

@Walpiano no i Mierzejewski w końcu doczeka się powołania

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@KrwawiaceoczyVEB sprowadzaj samych ofensywnych zawodników i graj defensywnie ..... Logiko atletico

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No i po carlitosie

2

@Encore co by nie mówić to jeden z najlepszych transferów PlusLigi . On jest jak wino im starszy tym lepszy . Geniusz

24

@FcPortoFan1999 Justyna Kowalczyk też śmiało pasuje do tego grona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?