5

5 minut narady co robić a doliczył 2 .

8

Co tam robił de Jong ? Ale łamal linię

17

Podziwiam tych kibiców mieszkasz w tak pięknym miejscu jak Barcelona i kibicjesz tak obrzydliwemu klubowi jak espanyol

0

@Luciferrrro i zrobił 2 kontry espanyolu

0

Lewy tragedia...... Tragedia na prawdę nawet przyjęcie piłki to problem

2

35 minuta a lewy nie zrobił nic ... Nic dobrego

3

Nie ma ferrana nie ma ruchu z przodu

2

Araujo na miejscu Duńczyka by kasował

3

Oooo bydło na stadionie .... Jaki klub tacy kibice

0

Araujo to niech się za rozgrywanie nie bierze ....

1

Martin nie ogarnia lini spalonego

8

Araujo pierwsze świetne zagranie

1

@pt9 szklanki whisky z lodem brakuje xd

2

Trzaskowski to każda swoją wypowiedź zaczyna od PO albo Nawrocki

5

Stanowski gotuje nieźle

4

@Piotrek1993 przy takiej formie sharka to chyba nie prędko .

0

@Faro historia jak myśliwy stal się zwierzyna ? W PSG coś z nami wygrywał

0

Swoją drogą mekambe wczoraj przeszedł do historii . Jako pierwszy piłkarz w historii przegrał pierwsze 4 klasyki . Oby więcej takich sukcesów

5

@Aragorn33 pewnie mu odpowiedzą coś w stylu -15 lig mistrzów rozumiesz 15

0

W Hiszpanii brakuje sędziów spoza Hiszpanii . Oni bez Marciniaka nie dadzą sobie rady z nami

0

Ja czego nie pojmuje -reka zablokowała piłkę lecąca do bramki a tu jakieś pieprzenie że naturalnie ułożona. Od kiedy naturalnie rozkłada się ręce....

1

@D10SLEO cos mi się wydaje że to jego początek... Zasłużył dziś

0

@Joe_Barbaro 13:11 chyba chciałeś napisać

2

W normalniej lidze sędzia by stracił pracę ... A tu mu dadzą jakiś finał

5

Sędzia robił co mógł .....

2

I tu będzie ręką ..... Śmieć

2

@Commando nawet jakby nie to zasłaniał

1

Spalony ... Spokojnie

0

1 bramka zabrana 3 anulowane ... Sędzia dzisiaj ma swój mecz

1

To co 10 doliczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?