Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
5 minut narady co robić a doliczył 2 .
8
Co tam robił de Jong ? Ale łamal linię
17
Podziwiam tych kibiców mieszkasz w tak pięknym miejscu jak Barcelona i kibicjesz tak obrzydliwemu klubowi jak espanyol
0
@Luciferrrro i zrobił 2 kontry espanyolu
0
Lewy tragedia...... Tragedia na prawdę nawet przyjęcie piłki to problem
2
35 minuta a lewy nie zrobił nic ... Nic dobrego
3
Nie ma ferrana nie ma ruchu z przodu
2
Araujo na miejscu Duńczyka by kasował
3
Oooo bydło na stadionie .... Jaki klub tacy kibice
0
Araujo to niech się za rozgrywanie nie bierze ....
1
Martin nie ogarnia lini spalonego
8
Araujo pierwsze świetne zagranie
1
@pt9 szklanki whisky z lodem brakuje xd
2
Trzaskowski to każda swoją wypowiedź zaczyna od PO albo Nawrocki
5
Stanowski gotuje nieźle
4
@Piotrek1993 przy takiej formie sharka to chyba nie prędko .
0
@Faro historia jak myśliwy stal się zwierzyna ? W PSG coś z nami wygrywał
0
Swoją drogą mekambe wczoraj przeszedł do historii . Jako pierwszy piłkarz w historii przegrał pierwsze 4 klasyki . Oby więcej takich sukcesów
5
@Aragorn33 pewnie mu odpowiedzą coś w stylu -15 lig mistrzów rozumiesz 15
0
W Hiszpanii brakuje sędziów spoza Hiszpanii . Oni bez Marciniaka nie dadzą sobie rady z nami
0
Ja czego nie pojmuje -reka zablokowała piłkę lecąca do bramki a tu jakieś pieprzenie że naturalnie ułożona. Od kiedy naturalnie rozkłada się ręce....
1
@D10SLEO cos mi się wydaje że to jego początek... Zasłużył dziś
0
@Joe_Barbaro 13:11 chyba chciałeś napisać
2
W normalniej lidze sędzia by stracił pracę ... A tu mu dadzą jakiś finał
5
Sędzia robił co mógł .....
2
I tu będzie ręką ..... Śmieć
2
@Commando nawet jakby nie to zasłaniał
1
Spalony ... Spokojnie
0
1 bramka zabrana 3 anulowane ... Sędzia dzisiaj ma swój mecz
1
To co 10 doliczy