Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czemu nie sprawdzili faulu na olmo
1
To jest karny na olmo
0
@kuz rysują krzywą
0
Martin to nie ogarnia gdzie jest
0
@FCB24 obejrzyj mecz z Arsenalem zobaczysz kto więcej błędów roni on czy cubarsi
3
@FCB24 a co nie miał racji . Po 1 błędzie skreslasz obrońcę ?
0
I co spalony czy nie ?
0
A dla Carlo ostatnie w tym roku bo więcej realu nie poprowadzi hehe
0
@blakkudium taaak baene odda Villa za gorsze .....
0
@blakkudium tak... W następnym sezonie na pewno już sobie poradzą .... Tylko muszą wydać kolejne 200 milionów. Kupią kolejnego gallaghera za 50 baniek
1
@L4ngusta the lasy of US 1+2. Red dead redemption tak na szybko ode mnie
0
@blakkudium atletico za przeproszeniem dziada z siebie robi ale to dobrze sprzeda się go ( do Anglii) a atletico straci najlepszego obrońcę w tym sezonie
1
Chciałbym kiedyś de Jonga zobaczyć tak biegnącego za kontrą jak rice
1
Brawo martinelli... Świetne zachowanie
3
Póki co sędzia świetnie prowadzi mecz ...... Szkoda że on wczoraj nie gwizdał
7
@Eklerek kto ? Jak to saliba zawalił
1
Mogło być już 2:0 ale tak się gra przeciwko drużynom które mają bramkarza
4
@capoN mnie najbardziej przeraża fakt że niektórzy twierdzą że on zagrał dobrze ..... On zawsze gra tak samo na alibi i nie daje nic więcej z siebie na boisku.... Zero agresji, zawziętości ambicji ,charyzmy. Bezjajeczny holender który wygrał 6 w totka transferem Barcy i korzysta jak tylko może .....
12
@Fenelon a sędzia boczny nic nie widzi nic nie powie
0
Przed sezonem a tym bardziej w grudniu chyba nie się nie spodziewał że : wygramy superpuchar
Wygramy puchar Hiszpanii
Półfinał ligi mistrzów
Prowadzenie na finishu w lidze ....
Patrząc na wszystkie problemy z rejestracją , kontuzjami i i granie przeciwko "13 zawodnikom " flick i drużyna zrobili wynik ponad oczekiwania . Tą drużyna jeszcze dojrzewa ale obawiam się że bez wymiany araujo , ter Stegna i de Jonga na walczaków którzy na prawdę coś wniosą + realne wzmocnienia na bokach obrony i to rotacji na skrzydle nie zrobimy kroku do przodu- czyli wygrania wszystkiego
1
Ale mi się całe ciało trzęsie ...... Niech to wcisną na 2:3 bo dogrywki mogę nie przeżyć
1
Komentator z tego smutku aż ma problem z wymową
2
Jakoś się smutno zrobiło w kabinie komentatorskiej
0
Gdyby Garcia strzelił ......
5
Nie no kur....de Jong spaceruje
6
Gerard Martin 16 strat - 90% zagrań do tyłu ale - bardzo dobry mecz
0
Max to trzeba przyznać klasa albo dwie wyżej niż Lando
1
@Stinger_ bo punktowo wychodzi to samo co na dwóch
0
@Eklerek wjechał mu w tor jazdy ale nie był lando przed maxem .... To że go nie lubisz nie znaczy że masz zaginać rzeczywistośc
4
@Eklerek w żadnym momencie Lando nie był przed maxem