2

Czemu nie sprawdzili faulu na olmo

1

To jest karny na olmo

0

@kuz rysują krzywą

0

Martin to nie ogarnia gdzie jest

0

@FCB24 obejrzyj mecz z Arsenalem zobaczysz kto więcej błędów roni on czy cubarsi

3

@FCB24 a co nie miał racji . Po 1 błędzie skreslasz obrońcę ?

0

I co spalony czy nie ?

0

A dla Carlo ostatnie w tym roku bo więcej realu nie poprowadzi hehe

0

@blakkudium taaak baene odda Villa za gorsze .....

0

@blakkudium tak... W następnym sezonie na pewno już sobie poradzą .... Tylko muszą wydać kolejne 200 milionów. Kupią kolejnego gallaghera za 50 baniek

1

@L4ngusta the lasy of US 1+2. Red dead redemption tak na szybko ode mnie

0

@blakkudium atletico za przeproszeniem dziada z siebie robi ale to dobrze sprzeda się go ( do Anglii) a atletico straci najlepszego obrońcę w tym sezonie

1

Chciałbym kiedyś de Jonga zobaczyć tak biegnącego za kontrą jak rice

1

Brawo martinelli... Świetne zachowanie

3

Póki co sędzia świetnie prowadzi mecz ...... Szkoda że on wczoraj nie gwizdał

7

@Eklerek kto ? Jak to saliba zawalił

1

Mogło być już 2:0 ale tak się gra przeciwko drużynom które mają bramkarza

4

@capoN mnie najbardziej przeraża fakt że niektórzy twierdzą że on zagrał dobrze ..... On zawsze gra tak samo na alibi i nie daje nic więcej z siebie na boisku.... Zero agresji, zawziętości ambicji ,charyzmy. Bezjajeczny holender który wygrał 6 w totka transferem Barcy i korzysta jak tylko może .....

12

@Fenelon a sędzia boczny nic nie widzi nic nie powie

0

Przed sezonem a tym bardziej w grudniu chyba nie się nie spodziewał że : wygramy superpuchar
Wygramy puchar Hiszpanii
Półfinał ligi mistrzów
Prowadzenie na finishu w lidze ....
Patrząc na wszystkie problemy z rejestracją , kontuzjami i i granie przeciwko "13 zawodnikom " flick i drużyna zrobili wynik ponad oczekiwania . Tą drużyna jeszcze dojrzewa ale obawiam się że bez wymiany araujo , ter Stegna i de Jonga na walczaków którzy na prawdę coś wniosą + realne wzmocnienia na bokach obrony i to rotacji na skrzydle nie zrobimy kroku do przodu- czyli wygrania wszystkiego

1

Ale mi się całe ciało trzęsie ...... Niech to wcisną na 2:3 bo dogrywki mogę nie przeżyć

1

Komentator z tego smutku aż ma problem z wymową

2

Jakoś się smutno zrobiło w kabinie komentatorskiej

0

Gdyby Garcia strzelił ......

5

Nie no kur....de Jong spaceruje

6

Gerard Martin 16 strat - 90% zagrań do tyłu ale - bardzo dobry mecz

0

Max to trzeba przyznać klasa albo dwie wyżej niż Lando

1

@Stinger_ bo punktowo wychodzi to samo co na dwóch

0

@Eklerek wjechał mu w tor jazdy ale nie był lando przed maxem .... To że go nie lubisz nie znaczy że masz zaginać rzeczywistośc

4

@Eklerek w żadnym momencie Lando nie był przed maxem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?