Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pnog37 prawda jest taka że nie daje nam nic ani w ofensywie ani tym bardziej w defensywie gdzie wraca za każdym razem żółwim tempem
0
@Pnog37 ale to co robi de Jong woła o pomstę .... Przypominam że to 2 najlepiej zabraniający zawodnik w drużynie więc powinien te druzyne dźwigać na barkach a nie być 5 kolem u wozu
3
Może i brakuje balde teraz lewy kontuzja ale mi szczególnie brakuje casado. Chłopak tyle co podan grał do przodu i łatał dziury w pomocy ..... A teraz gra blodnas co zagrał 3 dobre spotkania i już zaczął sabotaż
0
@Szpenser marmol i moleiro do wyjęcia za mały hajs jeśli las Palmas spadnie ..... Świetne uzupełnienie kadry
0
Rapha gol i ciszynka do aspasa
1
Świetne ujęcie wszystko widać
3
Jak to nie jest karny to ja nie wiem
0
Obrona na wakacjach
1
Robert w piłkę dziś nie umie to ujeżdżać próbuje
0
Teraz ukradną nam 8 minut a doliczy 4
0
Alonso to kretyn niezły stoi metr obok i podnosi rękę że spalony
0
Zdjąć Martina . Po co na boisku człowiek do którego każdy boi się podać
0
Co lewy robi jeszcze na boisku
1
Macie swojego de Jonga
4
Top 3 dziś : uszaty lewy i de Jong . Tercet marzeń szkoda że nie na ławce
12
Może Martin w obronie jest słaby ale za to w ataku jest bezużyteczny
0
Lago faul numer 15 dalej bez kartki
2
Dobra weźcie tego Martina .... On nawet na zmiennika się nie nadaje
4
Nie no Martin to tykajaca bomba w obronie
1
Borek się skoków za dużo naogladal w zimę ciągle o tym wietrze pieprzy
0
Inter z Bayernem zaraz zaczynają 2 połowę a real jeescde 1 nie skończył
1
Ale olise spieprzył..... Muller genialna piłka
1
Flick rzeczywiście odmienił de Jonga o całe 360 stopni
0
A co araujo pokazywał że ręką w górze ?
0
Ja tylko proszę wywalić po sezonie de Jonga i araujo
0
Kapitalne podanie ale 10 metrowy spalony. Kto go wziął na komentatora
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Umarł ale sie turla po murawie
0
Strzelić bramkę zamknąć dwumecz i dać odpocząć podstawie - cel na mecz
0
Jaką lupę zrobili... Zapomnieli tylko że według przepisów to nie jest zagranie ręka