Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W dwumeczu z Litwą i Malta padło 5 celnych strzałów na bramkę a tu skorupski chwalony przez komentatorów.... Rzeczywiście miał dużo roboty
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Bobo25 140 i 168 drużyna rankingu ... Ogromny powód do dumy... Z jednykini drugimi mamy ogromne problemy z grą. Nie wiem jak trzeba być ślepym żeby się cieszyć z tego
1
@Bobo25 aha czyli trzeba klaskać nie ważne co mówią i co grają ....
1
Pokazanie swojego poziomu intelektualnego odcinek numer 2. Brawo dla reszty którzy też się w to bawią między innymi pan gwiazda moder
2
A ja mam nadzieję że klub zapewni mu niskie..... Wynagrodzenie
28
Ja jestem pod wrażeniem maltańczyków.... Przyjechali na mecz z faworytem i grają w piłkę ... Nikt im nie zarzuci że gówno grają nawet jeśli przegrają
0
Mam nadzieję że po zwycięstwie nasi zawodnicy zrobią rundę honorową wokół stadionu.... W końcu jest ogromny powód do radości
20
Świderski już by się z tą cieszyńska opanował ..... Grać takie gówno i się cieszyc jeszcze jakieś gesty
2
Bogusz wziął na zamach wszystkich .... Siebie również
0
17 minuta i pierwsza celna wrzutka .... Rzeczywiście jest za co chwalić naszych pań komentator dobrze mówi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ja bym jeszcze do tego studia Jurka dudka zaprosił żeby do narracji pasowało
1
Borek to zaraz wyskoczy z tekstem ze specjalnie Szczęsnego nie powołali żeby oszczędzać na mecze Barcelony
0
@4drian0 "Jezu, jakiej to niedzieli przyszło mi dożyć, żeby czytać takie wpisy pezed 10 ..Za jakie grzechy"
4
Wyobraźcie sobie co czuje lewy .... 300 dni w roku genialne piłki rzuca ci yamal czy pedri przyjeżdżasz na kadrę na chwilę a tu Piotrowski który ma problem z piłką ... Tak z piłką a gra w piłkę a ona mu przeszkadza
3
Jak słyszę co ten pan przed mikrofonem (kolega Borka) pieprzy to tracę Wierę w ludzi.... My gramy z 140 któraś drużyna rankingu a nie Holandia czy Hiszpania ..... Jak można tu widzieć pozytywy
2
Mamy to .... Spektakularne zwycięstwo z wielka Litwą
0
@tadzik447 ja już od nowa sobie życie układam
7
Mogę się pochwalić wam że dziś dużo zarobiłem na naszej reprezentacji.... Amianowicie miałem kupić bilety na dzisiejszy mecz i przegapiłem okazję i oglądam przed telewizorem
1
Dobrze się bronimy póki co z tą Litwą... A tu aż 5 minut doliczone ... nerwy
0
@Culer9002 ja liczyłem ranking Litwy po meczu z Polską
7
Borek dochodzi bo strzeliliśmy bramkę 134 drużynie rankingu w 80 minucie ..... Błagam trochę godności i wyczucia .... Tu nie ma się z czego cieszyć
2
@Irmscher10 duży jest a im jesteś większy tym mniej miejsca na boisku dla rywala
3
Pora się przyzwyczajac bo rok dwa odejdzie lewy Zieliński i takie mecze jak ten z Litwą będą na porządku dziennym .....
0
Ten Piotrowski to wygląda jakby go z b klasy prosto na reprezentację wzięli.... Dawno tak słabego występu nie widziałem. I to na tle Litwy
4
Piotrowski- piłkarz któremu do gry piłka jest niepotrzebna a wręcz niewskazana jest jej obecność - drewno totalne
2
Siemeone czemu nie skaczesz ?
0
Siemeone już nie skacze?
0
I nie wrócił do kartki dla Barriosa