0

W dwumeczu z Litwą i Malta padło 5 celnych strzałów na bramkę a tu skorupski chwalony przez komentatorów.... Rzeczywiście miał dużo roboty

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Bobo25 140 i 168 drużyna rankingu ... Ogromny powód do dumy... Z jednykini drugimi mamy ogromne problemy z grą. Nie wiem jak trzeba być ślepym żeby się cieszyć z tego

1

@Bobo25 aha czyli trzeba klaskać nie ważne co mówią i co grają ....

1

Pokazanie swojego poziomu intelektualnego odcinek numer 2. Brawo dla reszty którzy też się w to bawią między innymi pan gwiazda moder

2

A ja mam nadzieję że klub zapewni mu niskie..... Wynagrodzenie

28

Ja jestem pod wrażeniem maltańczyków.... Przyjechali na mecz z faworytem i grają w piłkę ... Nikt im nie zarzuci że gówno grają nawet jeśli przegrają

0

Mam nadzieję że po zwycięstwie nasi zawodnicy zrobią rundę honorową wokół stadionu.... W końcu jest ogromny powód do radości

20

Świderski już by się z tą cieszyńska opanował ..... Grać takie gówno i się cieszyc jeszcze jakieś gesty

2

Bogusz wziął na zamach wszystkich .... Siebie również

0

17 minuta i pierwsza celna wrzutka .... Rzeczywiście jest za co chwalić naszych pań komentator dobrze mówi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ja bym jeszcze do tego studia Jurka dudka zaprosił żeby do narracji pasowało

1

Borek to zaraz wyskoczy z tekstem ze specjalnie Szczęsnego nie powołali żeby oszczędzać na mecze Barcelony

0

@4drian0 "Jezu, jakiej to niedzieli przyszło mi dożyć, żeby czytać takie wpisy pezed 10 ..Za jakie grzechy"

4

Wyobraźcie sobie co czuje lewy .... 300 dni w roku genialne piłki rzuca ci yamal czy pedri przyjeżdżasz na kadrę na chwilę a tu Piotrowski który ma problem z piłką ... Tak z piłką a gra w piłkę a ona mu przeszkadza

3

Jak słyszę co ten pan przed mikrofonem (kolega Borka) pieprzy to tracę Wierę w ludzi.... My gramy z 140 któraś drużyna rankingu a nie Holandia czy Hiszpania ..... Jak można tu widzieć pozytywy

2

Mamy to .... Spektakularne zwycięstwo z wielka Litwą

0

@tadzik447 ja już od nowa sobie życie układam

7

Mogę się pochwalić wam że dziś dużo zarobiłem na naszej reprezentacji.... Amianowicie miałem kupić bilety na dzisiejszy mecz i przegapiłem okazję i oglądam przed telewizorem

1

Dobrze się bronimy póki co z tą Litwą... A tu aż 5 minut doliczone ... nerwy

0

@Culer9002 ja liczyłem ranking Litwy po meczu z Polską

7

Borek dochodzi bo strzeliliśmy bramkę 134 drużynie rankingu w 80 minucie ..... Błagam trochę godności i wyczucia .... Tu nie ma się z czego cieszyć

2

@Irmscher10 duży jest a im jesteś większy tym mniej miejsca na boisku dla rywala

3

Pora się przyzwyczajac bo rok dwa odejdzie lewy Zieliński i takie mecze jak ten z Litwą będą na porządku dziennym .....

0

Ten Piotrowski to wygląda jakby go z b klasy prosto na reprezentację wzięli.... Dawno tak słabego występu nie widziałem. I to na tle Litwy

4

Piotrowski- piłkarz któremu do gry piłka jest niepotrzebna a wręcz niewskazana jest jej obecność - drewno totalne

2

Siemeone czemu nie skaczesz ?

0

Siemeone już nie skacze?

0

I nie wrócił do kartki dla Barriosa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?