0

Ale te czarne koszulki się świetnie prezentują ..... Szczególnie herb w odbiciach światła

1

@VamosRakieta idealna dwójka w każdym dobrym klubie

0

@Ojciec5tkidzieci świetne rozegranie ale ...... Kiedyś tille ze skry rozegrał krótka z 4 metra ......to była chyba jeszcze lepsza wystawa od libero jedna z lepszych jakie widziałem . Co do perrego będzie go brakować w Polsce

11

Szczęsny pewnie tłumaczy cillessenowi co trzeba zrobić żeby być jedynka w Barcelonie.

3

Kibice madryciakow splakani że dostali atletico a my latowjsza drabinkę .... Zapominają tylko że można było mieć taką samą drabinkę .... Wystarczyło wygrywac mecze w fazie grupowej.

0

Ale gundo zjazd zaliczył .... On biega Żółwim tempem

0

Ten uzbek idelanie pasuje do city . Tak samo słaby jak reszta obrony

1

Zaraz za te asystę zrobia z asencio następnego złotego chłopaka .....

0

To chyba jakiś żart jest zachowanie obrońcy

0

@michal26 niejako drobna rekompensata za te wszystkie lata

3

City 2:0 po dwóch kontrowersyjnych karnych - i nic więcej dziś nie trzeba

1

@blakkudium jak można bordalasa nominować . To tak jakby Putinowi przyznać pokojową nagrodę Nobla

0

2 słupki kontra i po atalancie.

0

I co bez karnego ?

0

@Coutinho007 a mogą stracić czyli Barcelona jest bliżej 3 punktów

0

@Coutinho007 90 minuta coraz bliżej . Za dobrą grę dają bramki i punkty ?

0

@kuz równie dobrze corwz bliżej 90 minuty a za same sytuację punktów nie dają

6

Jak zespół który przegrywa może być bliżej wywiezienia punktu z Barcelony. ? Logika komentatorów level hard

1

Nie no yamal to musi być bramka ..świetnie fort to zrobił

0

Nie no ewidentnie inigo zablokowany .....

1

@Katalończyk 99 ty lepiej zobacz co de jong robi

1

@MesQueUnClub96 jeśli nikt wcześniej nie dotknie to nie może

0

@Guess poczytaj sobie przepisy . To jest piłka nożna nie rugby czy zapasy

1

To jest karny na inigo

0

Flicka ja szanuje na prawdę ale niech on przejrzy na oczy z tym de jongiem

0

Piękny holender już zaczyna swój mecz

1

Balde w 2025 to jakiś kot totalny .

14

Kounde chciał Flicka zapytać co to znaczy to "fuck off" flick źle zrozumial i kounde siedzi

1

@michal26 ja tam cały czas czekam na konferencję verattiego.... będzie pierwszym

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?