Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale te czarne koszulki się świetnie prezentują ..... Szczególnie herb w odbiciach światła
1
@VamosRakieta idealna dwójka w każdym dobrym klubie
0
@Ojciec5tkidzieci świetne rozegranie ale ...... Kiedyś tille ze skry rozegrał krótka z 4 metra ......to była chyba jeszcze lepsza wystawa od libero jedna z lepszych jakie widziałem . Co do perrego będzie go brakować w Polsce
11
Szczęsny pewnie tłumaczy cillessenowi co trzeba zrobić żeby być jedynka w Barcelonie.
3
Kibice madryciakow splakani że dostali atletico a my latowjsza drabinkę .... Zapominają tylko że można było mieć taką samą drabinkę .... Wystarczyło wygrywac mecze w fazie grupowej.
0
Ale gundo zjazd zaliczył .... On biega Żółwim tempem
0
Ten uzbek idelanie pasuje do city . Tak samo słaby jak reszta obrony
1
Zaraz za te asystę zrobia z asencio następnego złotego chłopaka .....
0
To chyba jakiś żart jest zachowanie obrońcy
0
@michal26 niejako drobna rekompensata za te wszystkie lata
3
City 2:0 po dwóch kontrowersyjnych karnych - i nic więcej dziś nie trzeba
1
@blakkudium jak można bordalasa nominować . To tak jakby Putinowi przyznać pokojową nagrodę Nobla
0
2 słupki kontra i po atalancie.
0
I co bez karnego ?
0
@Coutinho007 a mogą stracić czyli Barcelona jest bliżej 3 punktów
0
@Coutinho007 90 minuta coraz bliżej . Za dobrą grę dają bramki i punkty ?
0
@kuz równie dobrze corwz bliżej 90 minuty a za same sytuację punktów nie dają
6
Jak zespół który przegrywa może być bliżej wywiezienia punktu z Barcelony. ? Logika komentatorów level hard
1
Nie no yamal to musi być bramka ..świetnie fort to zrobił
0
Nie no ewidentnie inigo zablokowany .....
1
@Katalończyk 99 ty lepiej zobacz co de jong robi
1
@MesQueUnClub96 jeśli nikt wcześniej nie dotknie to nie może
0
@Guess poczytaj sobie przepisy . To jest piłka nożna nie rugby czy zapasy
1
To jest karny na inigo
0
Flicka ja szanuje na prawdę ale niech on przejrzy na oczy z tym de jongiem
0
Piękny holender już zaczyna swój mecz
1
Balde w 2025 to jakiś kot totalny .
14
Kounde chciał Flicka zapytać co to znaczy to "fuck off" flick źle zrozumial i kounde siedzi
1
@michal26 ja tam cały czas czekam na konferencję verattiego.... będzie pierwszym
0
Komentarz usunięty przez użytkownika