14

Araujo złamał linię.... Nowe nie znałem

0

Świetnie inigo wygrana główka i asysta

15

Co Pedri posłał

0

@Kuchar z tym de jongiem to bym nie przesadzał

0

@michal26 Skra dominowała bardzo długo akurat .... Co prawda przerywała Resovia czy ZAKSA ale to sezon jeden na kilka wygranych skry

0

@michal26 ja po cichu liczę bardzo na Gdańsk za rok . Nasewicz zostaje przychodzi brand kilka innych ciekawych nazwisk ..... Zaskoczyć może Olsztyn jeśli rzeczywiście kurek tam pójdzie

0

@michal26 semeniuk nie do ruszenia z Perugii. Śliwka był alternatywa ale idzie do Turcji . Oj ciężko będzie zastapic te wyrwy+ odchodzi popiwczak

0

@michal26 tak patrząc realnie to na następny sezon wzmocni się konkretnie jedynie projekt , sklad utrzyma aluron , nieznacznie ZAKSA się wzmocni Lublin i Skra podobnie . Rzeszów według mnie utrzyma poziom jak nie oslabi się . Największy spadek jakości będzie widać w Jastrzębiu .... Według mnie oni mogą nawet z top 4 wypaść . Ciekawie będą wyglądać składy Olsztyna , Suwałk i Gdańska . W 2 szeregu może się bardzo bardzo wyrównać liga i o flay off walczyć będzie 10 drużyn przynajmniej

1

@Katalonik97 nie tam na pewno nie w końcu to nie było przewinienie na miarę podrapania się po nosie

2

Najlepsze :
Podział punktów+
Nie trzeba już słuchać tych pseudo komentatorów

0

4 żółta kartka ?

2

@Gibbon_FCB 3 na tylu się zatrzymałem

23

Trzyma się za głowę jak nawet go nie dotknął.... Ale to są parszywce

1

Zanieście proszę husteczki do studia komentatorów bo zabrudzą mikrofony podczas dochodzenia przy akcjach realu

16

Jak tak słucham tych pseudo komentatorów to tylko piłkarze Realu grają dobrze .... A tu dalej 1:1

28

O bellingham 3 żółtka kartka .....a nie czekaj

0

Ten lino to fajny zawodnik ..... Dopóki piłki nie dostanie

4

Kur...on go nawet nie dotknął .......

0

A gdzie kartka ?

0

Niech pokaże z innej kamery idiota

0

Pytanie jakie są wytyczne na dziś dla sroto grado

1

Przecież to karny jest

2

Kryterium doboru komentatorów ma dziś brzmiało : kto jest większym fanem realu?

0

O proszę kartki ma

0

@kamiVeB to pilarz Barcelony krzyczał z trybun.... Zawiesić kibiców legi i -10 pkt dla evertonu

17

Jak tu mają zawodnicy i kluby szanować sędziów jak oni sami szacunku do siebie nie mają .... Chłop go wyzywa że wszyscy przed tv słyszą a ten udaje że nic się nie dzieje

0

@VegetaPolska ale oni chcą tylko grać w piłkę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

Chyba wszyscy słyszeli co powiedział bellingham do sędziego bocznego ..... I Zero reakcji.... My słyszeli sedzia nie zna angielskiego

9

Ale ten lino to kasztan... Tu powinno być 1:0 dwie opcje wyboru i spieprzył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?