Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Araujo złamał linię.... Nowe nie znałem
0
Świetnie inigo wygrana główka i asysta
15
Co Pedri posłał
0
@Kuchar z tym de jongiem to bym nie przesadzał
0
@michal26 Skra dominowała bardzo długo akurat .... Co prawda przerywała Resovia czy ZAKSA ale to sezon jeden na kilka wygranych skry
0
@michal26 ja po cichu liczę bardzo na Gdańsk za rok . Nasewicz zostaje przychodzi brand kilka innych ciekawych nazwisk ..... Zaskoczyć może Olsztyn jeśli rzeczywiście kurek tam pójdzie
0
@michal26 semeniuk nie do ruszenia z Perugii. Śliwka był alternatywa ale idzie do Turcji . Oj ciężko będzie zastapic te wyrwy+ odchodzi popiwczak
0
@michal26 tak patrząc realnie to na następny sezon wzmocni się konkretnie jedynie projekt , sklad utrzyma aluron , nieznacznie ZAKSA się wzmocni Lublin i Skra podobnie . Rzeszów według mnie utrzyma poziom jak nie oslabi się . Największy spadek jakości będzie widać w Jastrzębiu .... Według mnie oni mogą nawet z top 4 wypaść . Ciekawie będą wyglądać składy Olsztyna , Suwałk i Gdańska . W 2 szeregu może się bardzo bardzo wyrównać liga i o flay off walczyć będzie 10 drużyn przynajmniej
1
@Katalonik97 nie tam na pewno nie w końcu to nie było przewinienie na miarę podrapania się po nosie
2
Najlepsze :
Podział punktów+
Nie trzeba już słuchać tych pseudo komentatorów
0
4 żółta kartka ?
2
@Gibbon_FCB 3 na tylu się zatrzymałem
23
Trzyma się za głowę jak nawet go nie dotknął.... Ale to są parszywce
1
Zanieście proszę husteczki do studia komentatorów bo zabrudzą mikrofony podczas dochodzenia przy akcjach realu
16
Jak tak słucham tych pseudo komentatorów to tylko piłkarze Realu grają dobrze .... A tu dalej 1:1
28
O bellingham 3 żółtka kartka .....a nie czekaj
0
Ten lino to fajny zawodnik ..... Dopóki piłki nie dostanie
4
Kur...on go nawet nie dotknął .......
0
A gdzie kartka ?
0
Niech pokaże z innej kamery idiota
0
Pytanie jakie są wytyczne na dziś dla sroto grado
1
Przecież to karny jest
2
Kryterium doboru komentatorów ma dziś brzmiało : kto jest większym fanem realu?
0
O proszę kartki ma
0
@kamiVeB to pilarz Barcelony krzyczał z trybun.... Zawiesić kibiców legi i -10 pkt dla evertonu
17
Jak tu mają zawodnicy i kluby szanować sędziów jak oni sami szacunku do siebie nie mają .... Chłop go wyzywa że wszyscy przed tv słyszą a ten udaje że nic się nie dzieje
0
@VegetaPolska ale oni chcą tylko grać w piłkę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
Chyba wszyscy słyszeli co powiedział bellingham do sędziego bocznego ..... I Zero reakcji.... My słyszeli sedzia nie zna angielskiego
9
Ale ten lino to kasztan... Tu powinno być 1:0 dwie opcje wyboru i spieprzył