Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Balde co za początek... I asysta
2
@July_6_BcN proponuje Austriaka .....
1
Widać że jak ktoś jest w formie to bez znaczenia czy mamut czy duża skocznia brawo Paweł
0
@VegetaPolska pozycję utrzymał - utrzymał . Dobry występ
1
Wolnego puścili na stracenie .....ciekawe czemu nie czekali na warunki jak dla Krafta
1
Mogli jeszcze dłużej poczekać na jeszcze lepsze warunki dla Krafta .....
1
@Herato to nie to samo . Coutinho na siłę chcieli zrobić skrzydłowym
0
@PIWOSZ89 ferrana i Frenkiego przynajmniej
1
Ile bym dał za takiego wirtza w Barcelonie . Genialny piłkarz
0
Bramkarz postawił bramkę mbappe jak nic . Inaczej się tego nie da wytłumaczyc
20
@AmigoBlancos ale czy skłamał?
3
W la lidze byłby karny dla realu
0
@FcPortoFan1999 nieee . Tu nawet jak odrobimy trochę to wyślą swoich żołnierzy na konkretny mecz gdzie zgubimy punkty czy tak czy siak
1
@Pawci023x weź sobie odpal profil gali na "x" i poczytaj posty + komentarze zrozumiesz więcej
0
Atletico leje real . My lejemy real + atletico i strata maleje diametralnie :) a tak serio czas rzucić 100% sił na ligę mistrzów i puchar króla
1
@Kamiloza91 jesteśmy na 2 miejscu w LM , gramy w pucharze Hiszpanii świetnie.... A to że nam nie idzie w tej sprzedanej madryckiej lidze to walić to .... Tu i tak nie da się wygrać bo ktoś ustalił przed sezonem zwycięzcę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
10 spotkań zawieszenia dla balde
1
5 minut to oni zmiany robili
1
Zrozumcie co byśmy nie robili to liga i tak jest sprzedana . Nie ma co płakać trzeba się na CL skupić
1
Bordalas to największy rak piłki nożnej
0
Uche go nie widział dlatego faulował
4
Jak to nie jest faul na kounde to ja nie wiem co jest co
1
Plus tego meczu jest taki że w tym sezonie z tymi patalachami już nie zagramy
2
Kurna ten kretyn piastuje każdą piłkę co ma na wyciągnięcie rąk
0
Ja prosze nawet o ferrana.... Ale weź tego lewego zdejmij bo sobie sam coś zrobi jeszcze
13
Nie strzelają z dystansu źle .... Yamal próbuje źle ..... La Bamba w formie
0
Pięć minut będą zmiany robić ..... Ale to są śmieci. Ten bordalas to powinien za nazwisko być zawieszony w trenowaniu i propagowaniu antyfutbolu
0
Olmo za lewego jak najszybciej
0
Kto był na spalonym ? Żart