Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 dobrze że araujo to okaz zdrowia w tym sezonie rozegrał aż jeden mecz.
1
@Lewy952468xx christensen, Martinez cubarsi Garcia.... Jakoś przez pół roku araujo nie było i nikt się nie martwił że nie ma kim grać nagle wrócił i strach bo nie ma kto grać
3
@PepGuardiola1971 przepis jest przepis. Muśnięcie i kopnięcie to nadal takie samo dotknięcie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
I ten ktoś nosi opaskę kapitana.....ha tfu jaki przykład
9
To jest katastrofa co zrobił de Jong ..... Jeszcze stanął i się patrzył
2
Zobaczcie co Frenkie zrobił po stracie
4
Garcia i Martin nie no większego dziadostwa nie widziałem
6
Szczęsny przy wyjściach to jest dzik . Idzie po swoje pena by stał poszedł do przodu po czym zaczął się cofać
2
Ja to bym araujo wpuścił choćby po to żeby ten blondyn opaski nie założył na ramię
3
Po co ten de Jong daj Torre
1
Casado zapieprzac na wślizgu tymczasem de Jong popatrzył by tylko i stwierdził że nie warto tak się przemęczać
2
Gavi gol+ asysta... Co jak co ale jest decydujący
1
No tak gavi nakładka głową wszedł zawodnikowi Bilbao
2
Ten mecz powinien już być zamknięty.....
0
Brak karnego warunkuje w tym wypadku nie posiadanie białej koszulki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Balde z asystą - piekło zamarza
5
Zaczyna się ....przecież to jest żółtko
0
3 minuta a tu dwie setki zmarnowane
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Sędziemu połączenie z Madrytem się przerwało
0
@blakkudium pena po prostu działa dla dobra drużyny
0
W finale olmo strzala na 1:0 w 90 minucie po asyście Victora ..... Tego by biała część nie wytrzymała
0
Coś mi się wydaje że w Madrycie właśnie słychać trzask ......pękających tyłków na wieść o przyznaniu środka zapobiegawczego dla olmo i Victora
1
@blakkudium łaaa liga negeiry....łaaa uefalona......łaaaa wszystko pod nich ustawione....czekam na szczekanie madryciakow
0
@DiRozmiare po pierwsze jaki powtórzony karny poczytaj przepisy. Po drugie jaka żółtą karta za var - var może anulować czerwona a nie wzywa się varu żeby dał żółtą kartkę .....to też powinieneś wiedzieć. Po 3 jaki rasizm - idiota bezkarnie co akcja drze ryja na sędziego a ten nie reaguje to Dziwisz się że trybuny tak reagują na niego ? Idź na białą stronę z takim wpisem elegancko w 4 litery wejdziesz im. Co do sędziowania - widzisz tylko błędy w stronę Valenci a ile było w drugą stronę . Ile nieodgwizdanych fauli na zawodnikach Valenci albo faule widmo na zawodnikach realu no o oczywiście camavinga który przejął immunitet po casemiro i jest bezkarny bo każdym faulu
0
@FcPortoFan1999 4 razy więcej niż regularnie pojawia się w pierwszym składzie a to wyczyn przy 11 zawodnikach na boisku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nikaido skacze dalej niż Kubacki i ma o 10 pkt mniej odjętych za wiatr i oczywiście z racji skoku dalszego dostaje lepsze noty .... Przecież to chore skoro tak to do wiatru w plecy niech dodają +5 do noty żeby wyrównać skoro z automatu skoczek poleci krócej i dadzą mu niższe noty