0

@Coutinho007 dobrze że araujo to okaz zdrowia w tym sezonie rozegrał aż jeden mecz.

1

@Lewy952468xx christensen, Martinez cubarsi Garcia.... Jakoś przez pół roku araujo nie było i nikt się nie martwił że nie ma kim grać nagle wrócił i strach bo nie ma kto grać

3

@PepGuardiola1971 przepis jest przepis. Muśnięcie i kopnięcie to nadal takie samo dotknięcie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

I ten ktoś nosi opaskę kapitana.....ha tfu jaki przykład

9

To jest katastrofa co zrobił de Jong ..... Jeszcze stanął i się patrzył

2

Zobaczcie co Frenkie zrobił po stracie

4

Garcia i Martin nie no większego dziadostwa nie widziałem

6

Szczęsny przy wyjściach to jest dzik . Idzie po swoje pena by stał poszedł do przodu po czym zaczął się cofać

2

Ja to bym araujo wpuścił choćby po to żeby ten blondyn opaski nie założył na ramię

3

Po co ten de Jong daj Torre

1

Casado zapieprzac na wślizgu tymczasem de Jong popatrzył by tylko i stwierdził że nie warto tak się przemęczać

2

Gavi gol+ asysta... Co jak co ale jest decydujący

1

No tak gavi nakładka głową wszedł zawodnikowi Bilbao

2

Ten mecz powinien już być zamknięty.....

0

Brak karnego warunkuje w tym wypadku nie posiadanie białej koszulki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Balde z asystą - piekło zamarza

5

Zaczyna się ....przecież to jest żółtko

0

3 minuta a tu dwie setki zmarnowane

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Sędziemu połączenie z Madrytem się przerwało

0

@blakkudium pena po prostu działa dla dobra drużyny

0

W finale olmo strzala na 1:0 w 90 minucie po asyście Victora ..... Tego by biała część nie wytrzymała

0

Coś mi się wydaje że w Madrycie właśnie słychać trzask ......pękających tyłków na wieść o przyznaniu środka zapobiegawczego dla olmo i Victora

1

@blakkudium łaaa liga negeiry....łaaa uefalona......łaaaa wszystko pod nich ustawione....czekam na szczekanie madryciakow

0

@DiRozmiare po pierwsze jaki powtórzony karny poczytaj przepisy. Po drugie jaka żółtą karta za var - var może anulować czerwona a nie wzywa się varu żeby dał żółtą kartkę .....to też powinieneś wiedzieć. Po 3 jaki rasizm - idiota bezkarnie co akcja drze ryja na sędziego a ten nie reaguje to Dziwisz się że trybuny tak reagują na niego ? Idź na białą stronę z takim wpisem elegancko w 4 litery wejdziesz im. Co do sędziowania - widzisz tylko błędy w stronę Valenci a ile było w drugą stronę . Ile nieodgwizdanych fauli na zawodnikach Valenci albo faule widmo na zawodnikach realu no o oczywiście camavinga który przejął immunitet po casemiro i jest bezkarny bo każdym faulu

0

@FcPortoFan1999 4 razy więcej niż regularnie pojawia się w pierwszym składzie a to wyczyn przy 11 zawodnikach na boisku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nikaido skacze dalej niż Kubacki i ma o 10 pkt mniej odjętych za wiatr i oczywiście z racji skoku dalszego dostaje lepsze noty .... Przecież to chore skoro tak to do wiatru w plecy niech dodają +5 do noty żeby wyrównać skoro z automatu skoczek poleci krócej i dadzą mu niższe noty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?