2

I teraz trzeba czekać co powie Kubacki po kwalifikacjach pewnie warunki miał słabe i "trosze brakowało ale generalnie widze pozytywy "

0

@Criss18Barca myślę że będzie . Dobry skok dobre noty także powinien być rozstawiony przynajmniej tak to wygląda po treningach

2

@Axoon to zamów o 3 nie będziesz czekał

1

@sergio5 ja to widzę tak .... Casillas po meczu na zimnym terenie .....ale bym sobie usiadł na chwilę na ciepłe krzesełko a tu Jurek Dudek - Iker chodź już zagrzałem ...... cóż jeden Jurek Dudek a dzięki niemu real wygrał tyle razy ligę mistrzów, Hiszpania wygrała tyle trofeum a sam Casillas stał się jednym z najlepszych bramkarzy świata ..... Oj ten skromny Jurek tyle zrobił a nikt go nie pamięta ....

14

@TaKeSe ja to jak idę do biedronki to zakładam kaptur żeby potem w Lidlu mnie nie poznali jak ofertę porównywałem w Biedronce

0

@Eklerek no może nie ponad 90 ale ten odsetek jest spory

5

@urbipl ja mam wrażenie że Borek to też taki nikoś . Pusto w głowie głupoty pieprzy a udaje nie wiadomo kogo .

0

@Criss18Barca nie no poczekaj . Japońce się budzą i oni są zdecydowanie przed nami . My póki co walczymy z Finlandia bo Szwajcarii nie pokonamy pewnie

1

@KonopaaEagle profil idelanie pasujący do Barcelony ani skrzydłowy ani pomocnik . Fermin+ olmo + ferran mamy 3 zawodników z podobną charakterystyka

0

@Sysia11 warunki są zbliżone co nie zmienia faktu że same warunki nie robią wyników - patrz Finlandia

0

@Sysia11 brak warunków ? Prosze cię .... Ilość skoczni w Polsce + nakłady jakie idą na skoki z tym się nie zgodzę w ogóle .

0

@VegetaPolska Adaś to pewnie wkurzony bo Pilcha nie wziął w miejsce Kubackiego

0

@Rastafarnianin proponuje sztab : Tajner - kot Jakub - kot Rafał - Adaś ale to by chodziło

0

@takisobiektos coś mi tu śmierdzi lekkim zesłaniem winy . On dobrze wie że to nie są młode chłopaki tylko doświadczeni skoczkowie ..... Jak on twierdzi że takiemu żyłę brakuje luzu to chyba mamy poważny problem z kadrze

0

@VegetaPolska a czemu ma nie być kwestionowany ? Wziął na turniej Kubackiego - jak widać wybór się nie obronił . W tym sezonie jesteśmy słabi... Postępów nie widać poza pojedynczymi wyskokami

0

@D10SLEO imo to on już nim jest .... Świetny skoczek

1

@MesQueUnClub96 imo jest głównym faworytem

3

@Stinger_ tak co roku Kraft jest faworytem a w gA-pa wiemy jak będzie .... Ale w tym roku to już na pewno się przełamie - tak jak Niemcy

1

@MesQueUnClub96 on jeszcze dziś może zrobić to co forfang umie najlepiej

1

@MesQueUnClub96 uczciwość w skokach

0

@Criss18Barca zaraz Austriacy to trzeba przygotować się

1

137 metrów ładowanie bardzo dobre ale coż Wąsek jest z Polski. Austriak by dostał 5x 19 minimum

2

@Messibestplayerintheworld dla jednych niedługo to miesiąc dla innych rok uwielbiam takie newsy .

0

@FcPortoFan1999 sorry ja źle spojrzał ale i tak miejsce musiali to xd . Ja nic nie mówię odnoście mbappe bo obecnie to kandydat na numer 70 a nie 7 do ZP

0

@FcPortoFan1999 a w czym musiala i męczennik są lepsi niż rapha to dopiero pytanie.mbappe 7 miejsce to xd jedno wielkie . To może dajmy ferrana na 7 miejsce zrobił tyle samo co francuz

1

@Martwy panie jedynka to była topka chyba jednak najlepsza gra w jaką grałem tfuu nie grałem ja to przeżywałem.. . dwójka trochę słabsza ale to dalej topka

1

@jedrek7000 oczywiście jak zawsze w Eurosport

1

@Uukasz_93 taki biegun i kilku innych 2-3 lata młodsi jakby dobrze wszystko poszło stanowiliby teraz o sile kadry a nie liczymy na Stocha żyłę i Kubackiego którzy sorry ale młodsi nie będą lepssi też nie . Skoki u nas poszły w zatracenie bo związek nie myślał o przyszłości tylko spijał śmietankę na sukcesach trójki+ stękała czy kot w najlepszym sezonie

0

@Stinger_ w sezonie to tak

1

@Uukasz_93 co nie zmienia faktu że zmarnowali świetne pokolenie . Poczytaj trochę co się działo wewnątrz kadry . Ziobro dużo mówił na ten temat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?