- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1058 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1058 Culés
0
Przecież w Polsce nie można stawiac na młodych. Pokazał to początek sezonu jak Kot pojechał na konkursy, u nas zawsze układy, układziki w sportach.
0
@takisobiektos A na kogo z tych młodych obecnie postawić? Żaden bez szans na punkty w PŚ, dalej ten Kot najmocniejszy na zapleczu co pokazuje Puchar Kontynentalny. Reszta poziom 3 dziesiątki tam, czyli w PŚ mogą bić się z Kazachami i Rumunami.
0
@takisobiektos przez te układy ukladziki zmarnowanych zostało sporo talentów zaczynając od Rutkowskiego pezez Ziobrę czy bieguna . Ale jak masz plecy to choćbyś na bule skakał to i tak znajdzie się dla ciebie miejsce na puchar świata - czytaj Maciej Kot
0
@Xxxbarca4ever Ziobro teraz ma 33 lata, Biegun 30. Dekadę temu było nastu chłopaków z potencjałem. Od rocznika 95 do 05 wyszkolono za to jednego Wąska. Teraz to zostało stworzenie jak najlepszych warunkach dla chłopaków z roczników 05 i młodszych, Amilkiewicz, Byrski, Joniak, bracia Tomasiak.
1
@Uukasz_93 co nie zmienia faktu że zmarnowali świetne pokolenie . Poczytaj trochę co się działo wewnątrz kadry . Ziobro dużo mówił na ten temat
0
@Xxxbarca4ever W jaki sposób zmarnowaliśmy? Przecież przez ostatnią dekadę byliśmy potęgą. Po prostu sytuacja była zupełnie odwrotna i z roczników 85-95 mieliśmy kilkunastu chłopaków z potencjałem, a miejsca ograniczone.
1
@Uukasz_93 taki biegun i kilku innych 2-3 lata młodsi jakby dobrze wszystko poszło stanowiliby teraz o sile kadry a nie liczymy na Stocha żyłę i Kubackiego którzy sorry ale młodsi nie będą lepssi też nie . Skoki u nas poszły w zatracenie bo związek nie myślał o przyszłości tylko spijał śmietankę na sukcesach trójki+ stękała czy kot w najlepszym sezonie
0
@Xxxbarca4everTo mieli odstawić Stocha, Kubackiego czy Żyłę, którzy regularnie bili się o wygrane i podia? Od rocznika 95 do 05 mieliśmy Wąska i dwóch młodych co coś pokazali w jednym sezonie w seniorskim skakaniu, czyli Pilcha i Habdasa i się posypali całkowicie. Przez 10 lat to jest śmiech na sali.