Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co sędzia odje.... Czemu rbamakrz zaczyna
9
Pedri co dziś gra to czapki z głów
0
Rekin by to trafił
0
Może fermin nie gra świetnie ale za to trzyma się linii i robi bardzo dużo miejsca w środku żeby gavi i Pedri mogli wchodzić z 2 linii
4
Iniesta dziś włożył koszulkę z napisem Pedri .....
1
Pedriii magia co za akcja
4
W zamian jutro karnego dostanie real
1
Ręką ewidentna to jest karny
0
@spacer kolega pijany czy madryciak ?
0
Za szybki jest rapha xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mcsarna po co wychodzić na boisko skoro nie musisz zdobyć 3 punktów ?
2
@insp1re tak to się zgadza z tym że dostaje do duetu takiego kogoś jak dziś i to połączenie już tak dobrze nie wygląda bo tej drugi pan nie ma pojęcia co mówi
1
@MesQueUnClub96 jakby 3 wycięli to musieliby zwolnić Pertile o resztę tego towarzystwa
2
Wyczekali warunki dla Austriaków
1
@BulaKG Frenkie de Jong ja bym jego ram widział :-)
0
@Kamiloza91 a te 44 pkt atletico to z jakiego wzoru wzięte
0
@Koorsik wyłożył kounde 100% piłkę - błaźnie
3
Flick flick Flick..... On lewemu kazał 2 setki w bramkarza pakować?
0
@ElKamil ty inny mecz oglądałeś .? W 1 połowie z metra w bramkarza i potem po przyjęciu uderzył w nogi bramkarza.
0
@beter2 ty lepiej zobacz co dziś lewy zagrał
3
Dzięki lewy za 2 setki
4
Sędzia dziś zdał egzamin - pokazał że nadaje się do La Liga
0
Ferran jaka piła.....
3
Olmo i sędzia do zamiany
0
Cwiakala to jakiś inny mecz komentuje ... 2 gole ?
1
A ten debil z opaska kapitana z leganes dalej bez kartki
0
Komentarz usunięty
0
5 minut doliczone a ten kretyn mówi że połowa potrwa 48-49 minut .
0
Olmo mam nadzieję że te cieszynke z pokazaniem zegarka pokaże jak będzie zmieniany w 45 minucie