0

Co sędzia odje.... Czemu rbamakrz zaczyna

9

Pedri co dziś gra to czapki z głów

0

Rekin by to trafił

0

Może fermin nie gra świetnie ale za to trzyma się linii i robi bardzo dużo miejsca w środku żeby gavi i Pedri mogli wchodzić z 2 linii

4

Iniesta dziś włożył koszulkę z napisem Pedri .....

1

Pedriii magia co za akcja

4

W zamian jutro karnego dostanie real

1

Ręką ewidentna to jest karny

0

@spacer kolega pijany czy madryciak ?

0

Za szybki jest rapha xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mcsarna po co wychodzić na boisko skoro nie musisz zdobyć 3 punktów ?

2

@insp1re tak to się zgadza z tym że dostaje do duetu takiego kogoś jak dziś i to połączenie już tak dobrze nie wygląda bo tej drugi pan nie ma pojęcia co mówi

1

@MesQueUnClub96 jakby 3 wycięli to musieliby zwolnić Pertile o resztę tego towarzystwa

2

Wyczekali warunki dla Austriaków

1

@BulaKG Frenkie de Jong ja bym jego ram widział :-)

0

@Kamiloza91 a te 44 pkt atletico to z jakiego wzoru wzięte

0

@Koorsik wyłożył kounde 100% piłkę - błaźnie

3

Flick flick Flick..... On lewemu kazał 2 setki w bramkarza pakować?

0

@ElKamil ty inny mecz oglądałeś .? W 1 połowie z metra w bramkarza i potem po przyjęciu uderzył w nogi bramkarza.

0

@beter2 ty lepiej zobacz co dziś lewy zagrał

3

Dzięki lewy za 2 setki

4

Sędzia dziś zdał egzamin - pokazał że nadaje się do La Liga

0

Ferran jaka piła.....

3

Olmo i sędzia do zamiany

0

Cwiakala to jakiś inny mecz komentuje ... 2 gole ?

1

A ten debil z opaska kapitana z leganes dalej bez kartki

0

Komentarz usunięty

0

5 minut doliczone a ten kretyn mówi że połowa potrwa 48-49 minut .

0

Olmo mam nadzieję że te cieszynke z pokazaniem zegarka pokaże jak będzie zmieniany w 45 minucie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?