11

Pena znów idzie do przodu zatrzymuje się i cofa ..... W ogóle nie ogarnia wyjścia

1

Pedri znów kluczowy

1

Przecież nic nie było

11

Avilla to kartkę dostanie ?

3

Avilla to musi jakieś madryckie korzenie mieć

1

Ja bym się nie cieszył zaraz spieprzy 4-5 obron ale tego nikt nie będzie pamiętał bo wyjął setkę

5

Rapha musi strzelać asystować i bronić za pene

0

@mordini123 pierwsza reformą to powinno być wypieprzenie na zbity pysk Sandro Pertile a dopiero potem myślenie o reformach . Nie pamiętam człowieka który by tak szkodził skokom jak on

3

@norbi77 poprzedni mecz zagrał świetny

0

@FcPortoFan1999 obejrzyj losowy mecz realu zrozumiesz

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Ceballos robi stempla na żółtko - efektem czego jest rzut z autu dla realu ... To sędziowanie to kpina

1

Żółtej kartki nie dał oczywiście

0

@VegetaPolska poważnie ? Spalony był wczensiej mbappe

0

@abram3k to zobacz co teraz sprawdzali .... Karny po ewidentnym spalonym

0

Nie no kur++ jaki to jest wał. Tam był spalony mbappe wcześniej

2

Nie wiem co oni sprawdzają jak był spalony mbappe na początku akcji

1

Ręka realu ale nawet nie sprawdzą

1

Bilbao ciśnie więc za chwilę klasycznie gol z niczego dla realu albo karny

3

Jestem ciekaw co autor tych słów robił w wieku 17 lat bo na pewno nie był wiodącą postacią Barcelony w przeciwieństwie do yamala. To jeszcze dzieciak - najlepszy piłkarz w historii Messi w wieku 17 lat nie był na tym poziomie i nie znaczył tyle w dorosłej piłce co yamal . To normalne że ma braki - dzieciak rywalizuje z ukształtowanymi i doświadczonymi piłkarzami - nie ma piłkarza idealnego . Yamal z roku na rok będzie lepszy i jak dołoży do swojej gry skuteczność i wykończenie to bójcie się przeciwnicy

12

@Eklerek ja bym jeszcze dał karnego Realowi i zamknął stadion Legii

0

@Azglahal to tylko 30 minut z tragiczna w obronie Mallorca. Zapomniałeś już ostatnie mecze.?

4

Oby Victor dostawał więcej szans kosztem ferrana

1

Manzano to za tego karnego dostanie niezłe reprymendy

1

Głupio to mówić ale jak widzę jak rapha idzie do karnego to jestem spokojny

0

Olmo jwdyn kontaktem robi robotę

0

Czemu spalonego nie sprawdzali?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Przecież to stempel na ferranie i żółta z miejsca

0

Ciekawe ilu bramek nas dziś pozbawią.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?