Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Pena znów idzie do przodu zatrzymuje się i cofa ..... W ogóle nie ogarnia wyjścia
1
Pedri znów kluczowy
1
Przecież nic nie było
11
Avilla to kartkę dostanie ?
3
Avilla to musi jakieś madryckie korzenie mieć
1
Ja bym się nie cieszył zaraz spieprzy 4-5 obron ale tego nikt nie będzie pamiętał bo wyjął setkę
5
Rapha musi strzelać asystować i bronić za pene
0
@mordini123 pierwsza reformą to powinno być wypieprzenie na zbity pysk Sandro Pertile a dopiero potem myślenie o reformach . Nie pamiętam człowieka który by tak szkodził skokom jak on
3
@norbi77 poprzedni mecz zagrał świetny
0
@FcPortoFan1999 obejrzyj losowy mecz realu zrozumiesz
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Ceballos robi stempla na żółtko - efektem czego jest rzut z autu dla realu ... To sędziowanie to kpina
1
Żółtej kartki nie dał oczywiście
0
@VegetaPolska poważnie ? Spalony był wczensiej mbappe
0
@abram3k to zobacz co teraz sprawdzali .... Karny po ewidentnym spalonym
0
Nie no kur++ jaki to jest wał. Tam był spalony mbappe wcześniej
2
Nie wiem co oni sprawdzają jak był spalony mbappe na początku akcji
1
Ręka realu ale nawet nie sprawdzą
1
Bilbao ciśnie więc za chwilę klasycznie gol z niczego dla realu albo karny
3
Jestem ciekaw co autor tych słów robił w wieku 17 lat bo na pewno nie był wiodącą postacią Barcelony w przeciwieństwie do yamala. To jeszcze dzieciak - najlepszy piłkarz w historii Messi w wieku 17 lat nie był na tym poziomie i nie znaczył tyle w dorosłej piłce co yamal . To normalne że ma braki - dzieciak rywalizuje z ukształtowanymi i doświadczonymi piłkarzami - nie ma piłkarza idealnego . Yamal z roku na rok będzie lepszy i jak dołoży do swojej gry skuteczność i wykończenie to bójcie się przeciwnicy
12
@Eklerek ja bym jeszcze dał karnego Realowi i zamknął stadion Legii
0
@Azglahal to tylko 30 minut z tragiczna w obronie Mallorca. Zapomniałeś już ostatnie mecze.?
4
Oby Victor dostawał więcej szans kosztem ferrana
1
Manzano to za tego karnego dostanie niezłe reprymendy
1
Głupio to mówić ale jak widzę jak rapha idzie do karnego to jestem spokojny
0
Olmo jwdyn kontaktem robi robotę
0
Czemu spalonego nie sprawdzali?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Przecież to stempel na ferranie i żółta z miejsca
0
Ciekawe ilu bramek nas dziś pozbawią.....