Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
La zabawa . Świetna akcja
6
Robert Okradles raphe z hat tricka asyst
0
@krol211 de Jong biega jak de Jong
6
Mam nadzieję że de Jong i Martin na 2 połowę już nie wyjdą
0
Nie no kur nie mogę ....de Jong się patrzy jak gość podaje na czystą pozycję do napastnika zamiast presowac..... Ten człowiek nic nie daje nam obecnie
2
No tak Martin złamał linię a pena boi się zasłonić bramkę własnym ciałem....
0
@BezglutenowyPedri inigo karnych nie strzela więc szanse są nierówne
0
@kuz przypadek na pewno
0
A rapha kolejna asysta do kolekcji
1
@visca_josef xavi wróć
1
Dobra żarty się skończyły jak w ciągu 5 minut nie strzela bramki to znaczy że ta drużyna się kończy
0
@Mezocyklon87 zgadza się ale gdzie logika kupna 2 napastników za taki hajs i ustawianie zespołu defensywnie? Poza tym Dembele akurat był wtedy zawodnikiem który zapowiadał się na gwiazdę
0
@barcu$ ale jak to skoro wydali 110 milionów na wzmocnienie ataku?
5
@F3DO kto zapłaci 100 baniek za kota w worku z ligi w której gwiazdami był nunez czy Felix.
2
@FcPortoFan1999 ja ci powiem więcej jak Dodam swoje złote piłki i vinucjusa to razem mamy tyle samo co ty
2
@Kuchar imo idzie krok w krok śladami brata ....niestety dla niego . Miał idealna szanse pójść po świetnym euro i wynegocjować dobre warunki . Teraz z jego forma jest różnie zespół też nie gra rewelacyjnie także o dobry transfer może nie być tak łatwo
6
Pamiętacie jak złota piłkę odbierał vinicjus junior . Ja to pamiętam jakby to z tydzień temu było
1
@Sulimo są na wręczeniu pucharu dla norrisa
0
@krol211 mi to się wydaje że bramkarz powinien krótki róg kryć tymczasem pena ......
0
@macio_944 real kupił mbappe , atletico Alvareza o serlotha (czy jakoś tak ) a my nikogo nie kupiliśmy do ataku i stąd więcej bramek od atletico i realu ..... . Swoją drogą niezłe te transfery porobili skoro olmo w 4 spotkaniach ma podobną liczbę bramek .
1
@Pedri16Future inigo to taki szef że w tak zwanym międzyczasie kontroluje linię obrony Barcelony i wybiera powtórki na varze
25
To nie to że w pierwszej połowie nie realizowali jego założeń tylko w 2 połowie z boiska zszedł casado bez którego chyba nikt aktualnie nie wyobraża sobie składu Barcelony. Ten chłopak daje tyle w pressingu , odbiorze dodatkowo zalicza kolejne asysty jest wszędzie .... Wejście de Jonga pokazało jak wiele tracimy na nieobecności młodego Hiszpana .
1
@daniel32778 z bramkarzem problem jest o tyle duży że żeby postawić i dać szansę chłopakowi że szkółki musi na prawdę być kimś wielce prosperującym bo bramkarza rzadko kiedy się wymienia a już na pewno niecodziennie wpuszcza się juniora na pierwszy skład ..... Dodatkowo u nas słabo działa system wypożyczeń do innych klubów. Co do napastnika myślałem że guiu będzie tym kimś co wejdzie że szkółki ale wolał iść za kasą .
0
@Yoohoo od zejścia casado straciliśmy kontrolę nad meczem
0
Gavi wchodzi ja bym dał wędkę fdj za dzisiejsze wejście
5
De Jong stoi i patrzy jak cubarsi walczy z napastnikiem. ..... Dla mnie jest bez podjazdu do casado
2
Bez casado nasz środek stracił na wartości. Nie ma doskoku po stracie
3
Bramkarz który nie kryje krótkiego słupka - to musi być pena
0
Już umniejsza naszej obronie że kamery nie są idealnie ustawione . Święcicki ma kolege debila na kometatorce