Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oj rapha . Mogłeś zabić już ten mecz
8
Komentator genialnie odkrył że więcej bramek strzelamy na wyjeździe ..... Może dlatego że u siebie graliśmy 3 spotkania a na wyjeździe gramy 6 ?
0
Rapha genialna wrzutka
5
Nie chcieliście ferrana to już zszedł
0
Piękna akcja szkoda minimalnego spalonego
0
W przerwie yalam i kounde do bazy to obowiązek
0
@bart_azz kłopoty to może mieć real żeby wyjść ze swojej połowy
0
Płacz że gra jak za xaviego ale nikt nie wspomniał że wyniki jak za Flicka a pół 11 wraca po kontuzjach
1
@adi7adi8 ostatnia - mecz z Newcastle
0
@LukaszFan i to jest idealny przykład że statystyki o kant tyłka można potłuc. Obejrzyj mecz to zobaczysz co się działo
0
@LukaszFan w weekend był 12 zawodnikiem rywala
0
Patrząc na nasz skład to chyba my jesteśmy bardziej "young boys" niż young boys
3
Fajnie rozklepana akcja . Robert idealnie się znalazł
0
@JarekS z punktu widzenia zawodnika transfer do realu byłby głupota .... Mbappe nie wywali ze składu , a na skrzydle raczej biegał nie będzie
0
Ten Norweg z atletico to drewno jakich mało ..... Jaka zduzyna taki ferran
0
Te dźwięki powiadomienia to do varu żeby nie zapomnieli o karnym dla Realu
0
@Johnnie_Walker oberwało się balde a dominguez to już ciąg zdarzeń
..
0
@Arcybiskup ten faye i valle to musiałybyc na prawdę talenty skoro jeden nie wstaje z ławki w celticu a drugi w rennes
2
Obrońców najlepiej się czepiać ale gdyby rekin trafił setkę byłoby 2'2
6
Dominguez parodysta..... 2 bramka na jego konto
0
Ferran i Martin do bazy natychmiastowo
1
I czemu nie ma kartki za dyskusje.....
0
Gdzie kartka dla torro
1
@okiemtypera_lucaxx95 widziałeś sytuację z 2 bramka .....za to anulowali gole .
0
Przy 2 bramce dominguez bardzo blisko miał do piłki przynajmniej tak się wydaje że na wślizgu powinien ją przeciąć.....
0
Idę o zakład że faulu nie sprawdzą
0
Dominguez wóz z węglem
0
Świetne są te stroje
0
@tbas zasadniczo to ty nie wypowiadasz swojego zdania a od razu wskakujesz z krytyka
11
@tbas rotacje źle - brak rotacji źle .... To co ma flick zrobić