1

Oj rapha . Mogłeś zabić już ten mecz

8

Komentator genialnie odkrył że więcej bramek strzelamy na wyjeździe ..... Może dlatego że u siebie graliśmy 3 spotkania a na wyjeździe gramy 6 ?

0

Rapha genialna wrzutka

5

Nie chcieliście ferrana to już zszedł

0

Piękna akcja szkoda minimalnego spalonego

0

W przerwie yalam i kounde do bazy to obowiązek

0

@bart_azz kłopoty to może mieć real żeby wyjść ze swojej połowy

0

Płacz że gra jak za xaviego ale nikt nie wspomniał że wyniki jak za Flicka a pół 11 wraca po kontuzjach

1

@adi7adi8 ostatnia - mecz z Newcastle

0

@LukaszFan i to jest idealny przykład że statystyki o kant tyłka można potłuc. Obejrzyj mecz to zobaczysz co się działo

0

@LukaszFan w weekend był 12 zawodnikiem rywala

0

Patrząc na nasz skład to chyba my jesteśmy bardziej "young boys" niż young boys

3

Fajnie rozklepana akcja . Robert idealnie się znalazł

0

@JarekS z punktu widzenia zawodnika transfer do realu byłby głupota .... Mbappe nie wywali ze składu , a na skrzydle raczej biegał nie będzie

0

Ten Norweg z atletico to drewno jakich mało ..... Jaka zduzyna taki ferran

0

Te dźwięki powiadomienia to do varu żeby nie zapomnieli o karnym dla Realu

0

@Johnnie_Walker oberwało się balde a dominguez to już ciąg zdarzeń
..

0

@Arcybiskup ten faye i valle to musiałybyc na prawdę talenty skoro jeden nie wstaje z ławki w celticu a drugi w rennes

2

Obrońców najlepiej się czepiać ale gdyby rekin trafił setkę byłoby 2'2

6

Dominguez parodysta..... 2 bramka na jego konto

0

Ferran i Martin do bazy natychmiastowo

1

I czemu nie ma kartki za dyskusje.....

0

Gdzie kartka dla torro

1

@okiemtypera_lucaxx95 widziałeś sytuację z 2 bramka .....za to anulowali gole .

0

Przy 2 bramce dominguez bardzo blisko miał do piłki przynajmniej tak się wydaje że na wślizgu powinien ją przeciąć.....

0

Idę o zakład że faulu nie sprawdzą

0

Dominguez wóz z węglem

0

Świetne są te stroje

0

@tbas zasadniczo to ty nie wypowiadasz swojego zdania a od razu wskakujesz z krytyka

11

@tbas rotacje źle - brak rotacji źle .... To co ma flick zrobić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?