1

A w szkółce nie ma jakiegoś bramkarza z potencjałem? Najlepiej jakiś 15 latek bo inni to już za starzy

0

@KacperVEB tak wyrzucić go bo kazał Garcii dostać czrwo

5

@Roobo panie a kogo tu wpuścić?

2

@Veysel tak tylko wiek też ma znaczenie jeśli chodzi o tych zawodników i inigo zarabia więcej .....

0

@Peciak przy bramce równie słabo zachował się balde ....

1

@okiemtypera_lucaxx95 ty już dziś puchar dla Bayeru wdrożyłes. Nie za dużo tych drużyn w półfinale się robi? Przypominam że są tylko 4 miejsca

1

@Peciak piszesz lewa flanka i Pedri. Co ma jedno z drugim wspólnego ?

1

@esem91 he he patrząc na poruszanie w obronie lewego to nawet za dwóch

0

Ter stegen ile można........ Zamiast wypieprzyć do przodu

1

@boss000 dziś już mógł 3 bramki strzelić. W każdej sytuacji zachował się fatalnie i nie strzelił nic

0

Roque to już powinien 3 bramkę strzelać a tymczasem dalej puste konto

6

W niedzielę w takiej sytuacji real dostał karnego ciekawe czy betis dostanie..... Oczywiście sędzia nawet nie sprawdza

0

Roque jaki kiks

0

@lucca87 do końca rundy to można już nic nie uratować nawet pucharów na następny sezon

0

@tristan87 słusznie . Dostał barrzodnobtych zawodników w zasadzie kogo chciał i nie punktuje

0

@robsesh tego blondyna z Niderlandów wolałbym już nie oglądać w naszych barwach w następnym sezonie ..... Jemu nawet flick nie pomoże

0

@Dankho94isback tak nauczy się zapieprzac w pressingu i bronić

0

@AmigoBlancos przecież u was cudownie się uzdrawia po kadrze (militao+ mendy) także wróci niebawem nie prawda ?

0

@Dankho94isback być moze . Co nie zmienia faktu że z topowego transferu póki co oceniany jest jako zwyczajny flop . Nie zdziwię się jak skończy jak Felix.... Ale sam wybrał grę w atletico

0

@mindbender84 powiem ci tak kurtuła ostatnie zrobił to samo zaowdjikowy drużyny przeciwnej i o dziwo nic nie było

2

@Kapitan hawk he he i ten Alvarez który miał rozwalić te lige he he .... Ciekawe czy z ławki dziś wstanie

6

@Kgorecki2500 z pewnością tak będzie .......milionera ukaraja

3

@Szakalaka12369 tysiące ludzi przeżywa tragedię i szczerze mówiąc w dupie mam że PiS z PO jak zawsze plują na siebie. Jeden drugiego będzie wiecznie obwiniał jedni i drudzy są tyle samo warci .

1

Mvp mbappe hahaha niezłe żarty w Hiszpanii

0

Karnego gwiżdżą po sekundzie a ewidnetego spalonego po minucie ........

0

@zabibarca w ea fc 2024 chyba

0

Wynik ustawiony to można dać kartkę żeby się nie czepiali w końcu już 80 minuta

0

Komentatorzy podnieceni bo może być karny

3

Święcicki ha tfu.... Obiektywizm w komentarzu słychac z daleka

1

@Pnog37 podobno nie można rozmawiać z sędziami i komentować ich decyzji....nic bardziej mylnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?