Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A w szkółce nie ma jakiegoś bramkarza z potencjałem? Najlepiej jakiś 15 latek bo inni to już za starzy
0
@KacperVEB tak wyrzucić go bo kazał Garcii dostać czrwo
5
@Roobo panie a kogo tu wpuścić?
2
@Veysel tak tylko wiek też ma znaczenie jeśli chodzi o tych zawodników i inigo zarabia więcej .....
0
@Peciak przy bramce równie słabo zachował się balde ....
1
@okiemtypera_lucaxx95 ty już dziś puchar dla Bayeru wdrożyłes. Nie za dużo tych drużyn w półfinale się robi? Przypominam że są tylko 4 miejsca
1
@Peciak piszesz lewa flanka i Pedri. Co ma jedno z drugim wspólnego ?
1
@esem91 he he patrząc na poruszanie w obronie lewego to nawet za dwóch
0
Ter stegen ile można........ Zamiast wypieprzyć do przodu
1
@boss000 dziś już mógł 3 bramki strzelić. W każdej sytuacji zachował się fatalnie i nie strzelił nic
0
Roque to już powinien 3 bramkę strzelać a tymczasem dalej puste konto
6
W niedzielę w takiej sytuacji real dostał karnego ciekawe czy betis dostanie..... Oczywiście sędzia nawet nie sprawdza
0
Roque jaki kiks
0
@lucca87 do końca rundy to można już nic nie uratować nawet pucharów na następny sezon
0
@tristan87 słusznie . Dostał barrzodnobtych zawodników w zasadzie kogo chciał i nie punktuje
0
@robsesh tego blondyna z Niderlandów wolałbym już nie oglądać w naszych barwach w następnym sezonie ..... Jemu nawet flick nie pomoże
0
@Dankho94isback tak nauczy się zapieprzac w pressingu i bronić
0
@AmigoBlancos przecież u was cudownie się uzdrawia po kadrze (militao+ mendy) także wróci niebawem nie prawda ?
0
@Dankho94isback być moze . Co nie zmienia faktu że z topowego transferu póki co oceniany jest jako zwyczajny flop . Nie zdziwię się jak skończy jak Felix.... Ale sam wybrał grę w atletico
0
@mindbender84 powiem ci tak kurtuła ostatnie zrobił to samo zaowdjikowy drużyny przeciwnej i o dziwo nic nie było
2
@Kapitan hawk he he i ten Alvarez który miał rozwalić te lige he he .... Ciekawe czy z ławki dziś wstanie
6
@Kgorecki2500 z pewnością tak będzie .......milionera ukaraja
3
@Szakalaka12369 tysiące ludzi przeżywa tragedię i szczerze mówiąc w dupie mam że PiS z PO jak zawsze plują na siebie. Jeden drugiego będzie wiecznie obwiniał jedni i drudzy są tyle samo warci .
1
Mvp mbappe hahaha niezłe żarty w Hiszpanii
0
Karnego gwiżdżą po sekundzie a ewidnetego spalonego po minucie ........
0
@zabibarca w ea fc 2024 chyba
0
Wynik ustawiony to można dać kartkę żeby się nie czepiali w końcu już 80 minuta
0
Komentatorzy podnieceni bo może być karny
3
Święcicki ha tfu.... Obiektywizm w komentarzu słychac z daleka
1
@Pnog37 podobno nie można rozmawiać z sędziami i komentować ich decyzji....nic bardziej mylnego