0

Kontra na 3:0 i po temacie

0

Coś ciche te Santiago

0

Zmiana ok . Dosyć słaby mecz fermina

6

Kartki są ale nie dla białych. Sędzia zadowolony

0

Militao faul nr 4 w tym 2 na żółtą kartkę

5

To jest czerwo !

13

Militao 2 faule na żółtą kartkę dalej bez kartki

3

Militao to dziś kartki nie dostanie ?

2

Oj yamal coś ty zrobił ......

9

Ciekawe ile razy militao sfauluje na żółtą nim ją dostanie

7

Tu faul to był ale wcześniej na ferminie

0

A pena klasycznie nawet nie wyszedł

1

Jose Maria Sanchez Martinez wszyscy czterej już mi się nie podobają

0

Spust nad męczennikiem w eleven część 1

1

@snupson po co nam kimmich- wczoraj zawalił 1 bramkę stojąc niżej niż linia obrony. Casado go zjadł wręcz dodatkowo wiek . Oddać de Jonga i czekać spokojnie na bernala

0

Mina Mullera bezcenna :)

1

Sędzia odklejke łapie na koniec

1

Mina kompanyego idelnaie podsumowuje grę Bayernu.......

0

@Chucky no właśnie aktualnie to nie . Przed nim jest : casado Pedri fermin olmo torre i pewnie za miesiwc gavi

0

Nie no po co ten placek z Holandii wchodzi jeszcze opaskę mu dali

2

Liczba zmian Bayernu nie jest przypadkiem własnie tyle dostają na ryj od nas

1

Oj to już desperacja lobować pene ze swojej połowy

0

Co ten brazol zrobił

0

@kuz lenglet pierwsze 2 sezony miał świetne później coś mu odbiło

6

Ale ten nasz inigo przy flicku to się szef obrony zrobił

0

Oj ale tu czysto casado zabrał piłkę

0

@KamQiX trzeba spuścić gaviego ze smyczy będzie 8

3

Pedri 7 km w 1 połowie - casado 6.5 ..... Przecież to są kosmiczne wyniki. Zabiegaliśmy Bayern

14

2x asysty fermin asysta casado . Szkółka daje nam to na co czekaliśmy

1

Oj w studiu to się zesraja w przerwie ......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?