Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kontra na 3:0 i po temacie
0
Coś ciche te Santiago
0
Zmiana ok . Dosyć słaby mecz fermina
6
Kartki są ale nie dla białych. Sędzia zadowolony
0
Militao faul nr 4 w tym 2 na żółtą kartkę
5
To jest czerwo !
13
Militao 2 faule na żółtą kartkę dalej bez kartki
3
Militao to dziś kartki nie dostanie ?
2
Oj yamal coś ty zrobił ......
9
Ciekawe ile razy militao sfauluje na żółtą nim ją dostanie
7
Tu faul to był ale wcześniej na ferminie
0
A pena klasycznie nawet nie wyszedł
1
Jose Maria Sanchez Martinez wszyscy czterej już mi się nie podobają
0
Spust nad męczennikiem w eleven część 1
1
@snupson po co nam kimmich- wczoraj zawalił 1 bramkę stojąc niżej niż linia obrony. Casado go zjadł wręcz dodatkowo wiek . Oddać de Jonga i czekać spokojnie na bernala
0
Mina Mullera bezcenna :)
1
Sędzia odklejke łapie na koniec
1
Mina kompanyego idelnaie podsumowuje grę Bayernu.......
0
@Chucky no właśnie aktualnie to nie . Przed nim jest : casado Pedri fermin olmo torre i pewnie za miesiwc gavi
0
Nie no po co ten placek z Holandii wchodzi jeszcze opaskę mu dali
2
Liczba zmian Bayernu nie jest przypadkiem własnie tyle dostają na ryj od nas
1
Oj to już desperacja lobować pene ze swojej połowy
0
Co ten brazol zrobił
0
@kuz lenglet pierwsze 2 sezony miał świetne później coś mu odbiło
6
Ale ten nasz inigo przy flicku to się szef obrony zrobił
0
Oj ale tu czysto casado zabrał piłkę
0
@KamQiX trzeba spuścić gaviego ze smyczy będzie 8
3
Pedri 7 km w 1 połowie - casado 6.5 ..... Przecież to są kosmiczne wyniki. Zabiegaliśmy Bayern
14
2x asysty fermin asysta casado . Szkółka daje nam to na co czekaliśmy
1
Oj w studiu to się zesraja w przerwie ......