1

Raphinha raphinha na trybunach. Pięknie

1

Casado co za podanie

0

I oni chcą faul za to xd xd

0

Ale to się odbiło .........mało brakowało

3

Inigo peni musi pokazywać żeby wyszedł ......ja pieprze co za beztalencie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Boże pena nawet w takiej prostej sytuacji wprowadza nerwowość

0

Kimmich świetne zachowanie w obronie .....xd pięknie złamał linię

0

Hehehe łatwo 8:2 dla nas

0

@Arden akurat fati w ostatnim meczu pracował w defensywie aż miło......

1

@tbas polecam najpierw zobaczyć jak doszło do tej kontuzji a nie od razu pisać głupoty ..... Gdzie tu wina francuza ?

0

Ciężko uwierzyć że taki progres można zrobić w tak krótkim czasie jak casado za Flicka. Ten chłopak jest wszędzie .... Przerywa każda akcję

0

Gol imienia Realu Madryt . Rykoszet przy asyście 2 rykoszety po strzale

0

11 miesięcy i jest owacja gavi na rozgrzewce

0

@kuz aktualnie to chyba casado Pedri olmo (oczywiście gdy będzie już w 100%) gotowy na 90 minut

1

Sroto grado na varze - z przyzwyczajenia będzie dla drużyny modricia drukował

0

@Encore przy odrobinie szczęścia top 4 jest w zasięgu . Do poprawy gra atakujących . Holender z Leonem świetnie grają w przyjęciu, rozegranie i sdorkdek solidne brakuje mocny w ataku o można się bić o spore cele

0

@Encore ciekawe jak na dystansie i z mocnymi ekipami będzie wyglądał luk. Mecze z jastrzębiem i warszawa będą prawdziwym sprawdzianem dla nich . Nie liczę wygranej z aluronem bo tam brakowało kilku zawodnikow w Zawierciu

0

Ronaldo....... Xd mental w formie

2

@MOLESTA niech jeszcze powie ferranowi że wygląda jak sane a peni że wygląda jak neuer

4

Patrząc na to jak gra casado zastanawiam się jak trzeba było być ślepym żeby wystawiać oriola romeu zamiast niego.

0

To że pena nie umie grać rękoma nic nie oznacza . W Barcelonie bramkarz musi grać nogami

0

Martin pena braitlajt Douglas chleb..... Jak te placki znalazly się w Barcelonie to ja dalej nie mam pojęcia

3

Jestem pena - wychodzę ale nie do końca...... Ale on jest obsrany

0

@Dawid66 he he mi też Chelsea została na kuponie.....

1

Każda interwencja to niemalże zawał .....

1

Tak szybko pograli że sędzia się pogubił

1

Dobra w przerwie yamal i cubarsi do bazy. Nie ma co ryzykować

0

@Rewolucja123 ale tu chodziło o ogół czyli statystyka bez sensu przywołana przez komentatora

0

@Pawlak1992 hehe w sumie masz rację

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?