Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Raphinha raphinha na trybunach. Pięknie
1
Casado co za podanie
0
I oni chcą faul za to xd xd
0
Ale to się odbiło .........mało brakowało
3
Inigo peni musi pokazywać żeby wyszedł ......ja pieprze co za beztalencie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Boże pena nawet w takiej prostej sytuacji wprowadza nerwowość
0
Kimmich świetne zachowanie w obronie .....xd pięknie złamał linię
0
Hehehe łatwo 8:2 dla nas
0
@Arden akurat fati w ostatnim meczu pracował w defensywie aż miło......
1
@tbas polecam najpierw zobaczyć jak doszło do tej kontuzji a nie od razu pisać głupoty ..... Gdzie tu wina francuza ?
0
Ciężko uwierzyć że taki progres można zrobić w tak krótkim czasie jak casado za Flicka. Ten chłopak jest wszędzie .... Przerywa każda akcję
0
Gol imienia Realu Madryt . Rykoszet przy asyście 2 rykoszety po strzale
0
11 miesięcy i jest owacja gavi na rozgrzewce
0
@kuz aktualnie to chyba casado Pedri olmo (oczywiście gdy będzie już w 100%) gotowy na 90 minut
1
Sroto grado na varze - z przyzwyczajenia będzie dla drużyny modricia drukował
0
@Encore przy odrobinie szczęścia top 4 jest w zasięgu . Do poprawy gra atakujących . Holender z Leonem świetnie grają w przyjęciu, rozegranie i sdorkdek solidne brakuje mocny w ataku o można się bić o spore cele
0
@Encore ciekawe jak na dystansie i z mocnymi ekipami będzie wyglądał luk. Mecze z jastrzębiem i warszawa będą prawdziwym sprawdzianem dla nich . Nie liczę wygranej z aluronem bo tam brakowało kilku zawodnikow w Zawierciu
0
Ronaldo....... Xd mental w formie
2
@MOLESTA niech jeszcze powie ferranowi że wygląda jak sane a peni że wygląda jak neuer
4
Patrząc na to jak gra casado zastanawiam się jak trzeba było być ślepym żeby wystawiać oriola romeu zamiast niego.
0
To że pena nie umie grać rękoma nic nie oznacza . W Barcelonie bramkarz musi grać nogami
0
Martin pena braitlajt Douglas chleb..... Jak te placki znalazly się w Barcelonie to ja dalej nie mam pojęcia
3
Jestem pena - wychodzę ale nie do końca...... Ale on jest obsrany
0
@Dawid66 he he mi też Chelsea została na kuponie.....
1
Każda interwencja to niemalże zawał .....
1
Tak szybko pograli że sędzia się pogubił
1
Dobra w przerwie yamal i cubarsi do bazy. Nie ma co ryzykować
0
@Rewolucja123 ale tu chodziło o ogół czyli statystyka bez sensu przywołana przez komentatora
0
@Pawlak1992 hehe w sumie masz rację